1

@DaPidejpi Ale co nie prawdę napisałem? Przecież przed transferami Dembele, Grieza czy Coutinho niemal cała Rambla była zachwycona z tych transferów, żeby potem te same osoby narzekały na sprowadzenie tych zawodników xD

To wg Ciebie już pewnie chorągiewy nie były, co nie?

1

@JimMorrisonFCB Może 4-4-2?

Alvarez, Messi
Mac Allister, Enzo, de Paul, Di Maria

0

@JimMorrisonFCB Odnoszę wrażenie, że wyjdzie w pierwszym składzie, bo sam geniusz Messiego może nie wystarczyć, poza tym to ostatni mecz na mundialu, więc jeśli jest zdrowy, to niczym nie ryzykuje.

6

@escarabajo Dokładnie, po fakcie to każdy mundry, a przed transferami Coutinho czy Grieza La Rambla mało nie wybuchła.

4

Prawdopodobny skład Francji na niedzielny finał:

Lloris - Theo, Konate, Varane, Kounde - Rabiot, Tchouameni - Mbappe, Griezmann, Dembele - Giroud [Le Parisien]

Czyli Rabiot najprawdopodobniej wraca a Konate po doskonałym meczu zostaje w pierwszym składzie.
@Kgorecki2500 @Bobo25 @takisobiektos

1

@PatrychoO Oczywiście, że tak, za długo czekałem, żeby teraz nie iść ;)

W okularach to ciężko na 3D a bez okularów będę miał wszystko rozmazane :/

0

1

@Sawik_10 Tak tak, napewno Scaloni postawi w finale na Foytha, który grał co kot napłakał kosztem Moliny.
Varane cień samego siebie? Oglądałeś wszystkie mecze Francji czy sugerujesz się tym co było przed mundialem?
Giroud zestawiony z Di Marią xD
Alvarez z Dembele xDD
Messi co gra na PS zestawiony z Mbappe ktory gra po drugiej stronie xDDD

Fajne te twoje oceny :D

1

@Sawik_10 Bardziej subiektywnie się nie dało?

Martinez słabszy i mniej doświadczony niż Lloris
Kounde > Molina
Konate > Otamendi
Varane = Romero
Theo >>> Acuña
Tchouameni > drewno Paredes
Rabiot = De Paul
Griezmann, przy Mbappe najlepszy we Francji na mundialu > Enzo
Dembele < Messi
Giroud = Alvarez
Mbappe > Di Maria

3

@Kamiloza91 Pod względem całokształtu kariery spokojnie przebije Ronaldinho

1

@Mario96w Kaczora ^^?

0

@Medium @takisobiektos I Mbambeppe ze złotą piłeczką ;)

0

@Sau_Ron Mecz z Japonią zawalił im mundial, nie myli się ten co nic nie robi ;)

3

Ci kibice Maroka :D

0

@kynio302 Tak mnie boli, że potrafię docenić jego wczorajszy mecz :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12556879#comment-12556916

Pokrętna logika, nie powiem kyniu

0

@kynio302 Boli przyszły obrońca MŚ, co nie ;)

Jak to tam mówiłeś "ból dupy", tak?

1

@Sau_Ron
1. Francja
2. Brazylia
3. Niemcy

0

@arasz1819 Nie ma, bo piłka obtarła zawodnika Maroka, co nie zmienia faktu, że była to ładna akcja.

5

Griezmann - najlepszy defensywny napastnik świata ^^

0

@arasz1819 Pierwsza akcja jak najbardziej, no ale w drugiej już ładnie pograli araszu

0

@Faro Włochy i Brazylia obroniły ;)

0

@arasz1819 Ta druga bramka po pięknej akcji Tchou i Mbappe to odbitka xD?

1

Pięknie prezes pokręcił :D

1

Znowu brak kartki...
Kabaret

0

@BorzyKrzys Sędzią to bym go nie nazwał

2

Kolejny brak kartki za stempel na Mbappe xD

0

@michal26 To było czyste?

0

Bez kartki xD

0

Ładny rajd prezesa

1

@Bartula A co miał zrobić z tą nogą, żeby na niego nie wpaść?

Urżnąć ją sobie czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?