HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Ojej, jaka szkoda :)
0
@Michael24 Myślę nad tym, swoją drogą ciekawe czy będzie można zrobić nadruk.
@PatrychoO Bierzesz :D ?
1
@Deviler Tak, bo chcę tylko pieniądze, ale zdecydowanie bardziej lubię robić prezenty.
1
@Deviler No ciężko, żeby nie ^_^
https://www.instagram.com/p/CfCn1k0KhUJ/
0
@Rust_Cohle Na Ciebie i tak by starczyło ^^
2
@Kgorecki2500 Nie, ''Hames'' czytam
0
@Encore Enzo? Tylko Bernardo Silva enkorze ;)
2
@Bartula Pan Dariusz go chciał, ogólnie widać, że złapali wspólny vibe. Mi się przyjemnie słucha ich komentarza :)
0
@LewoSkrzydlowy11 Sławek, wyjście z grupy w, której masz Niemców i Hiszpanów to dla Ciebie żaden sukces?
3
@FcBarcelonaFanMSN Ale wiesz ''oNi sĄ CzArNi''
1
@Kondziubarca To 8k to jednak za tydzień xD A Jędza, który zarabia najwięcej ma na miesiąc 181 tysięcy, więc, żeby go ściągnąć trzeba byłoby rozwalić całą drabinkę płacową :D
2
@Kondziubarca Panie, chłop warty 7 milionów, także nie dalibyśmy rady go ściągnąć xD
A gdzie jeszcze pensja, u nas najwięcej zarabiający Carlitos zarabia 8k euro za miesiąc
2
@ToWinaSedziego Dokładnie, najlepszy był ten Depajek co jest w gorących, chwila po finale a ten już oznaczał zamiast cieszyć się ze zwycięstwa xD
7
@Barca1992 Ja tutaj nie widzę ''hejterów'' Messiego tylko Martineza xD
Wy to macie z tym bÓlEm
1
@Rust_Cohle 2 kwietnia 2005, godzina 21:37 ^^
9
@Rust_Cohle Nie wiem, Arasza zapytaj, on wszystko wie najlepiej :p
2
@NaFazieHitman I to jeszcze w historii xD
To już Coutinho bardziej pasuje
0
Od niedzieli kibicuję Birmingham City i już mnie ta Aston Villa wcoorwia :D
1
@DaPidejpi Emilianek Martinez, zamykam.
0
@Rust_Cohle czekaj
dalej czekaj na niszczycielską Danię xd
0
@Rust_Cohle Milanowi, który był bez połowy składu xD
Ps: Ale ty i arasz to nie jest każdy ;)
4
@Rust_Cohle Po tym co pokazał na Mundialu to on składu nie powącha, chyba, że w turnieju o puchar złomiarza u @Luciano99
5
@pt9 Spokojnie, Leo zakończy karierę reprezentacyjną i wrócą na swoje miejsce, bo na horyzoncie nie mają zawodnika tej klasy.
5
Trzymaj @cris2706, to też będziesz usprawiedliwiał, czy jednak znowu mu się należało?
0
@Rust_Cohle Ja też dziękuję za typy na Danię ;)
@Rewolucja123 Romero to był kozak bramkarz, jeden z moich ulubionych ;D
0
@tristan87 A na zachód gadali xD
Nawet nie będę zwierząt obrażał, bo na to nie zasługują.
0
To była Argentyna, im aż chciało się kibicować, nie to co teraz...
Przede wszystkim grali tam zawodnicy z klasą.
1
@VegetaPolska Po tym co tu pisze i w jakim stylu to pisze potwierdza, że to chyba on xD
Za dużo tu zbieżności, dodatkowo wezwał moderację, żeby zbanowali Poznaniaka ^^
1
@kynio302 Zaciąłeś się czy o co chodzi? Chłopie, co rusz płaczesz o jakimś bólu dupy a ja piszę tylko i wyłącznie o zachowaniu Martineza xD
1
@kynio302 Chłopie, jakby Lloris po wygranym finale tak prowokował w stosunku do Messiego to pierwszy byś skamlał, więc proszę Cię, zamilcz.