0

@pt9 Ojej, jaka szkoda :)

0

@Michael24 Myślę nad tym, swoją drogą ciekawe czy będzie można zrobić nadruk.

@PatrychoO Bierzesz :D ?

1

@Deviler Tak, bo chcę tylko pieniądze, ale zdecydowanie bardziej lubię robić prezenty.

1

0

@Rust_Cohle Na Ciebie i tak by starczyło ^^

2

@Kgorecki2500 Nie, ''Hames'' czytam

0

@Encore Enzo? Tylko Bernardo Silva enkorze ;)

2

@Bartula Pan Dariusz go chciał, ogólnie widać, że złapali wspólny vibe. Mi się przyjemnie słucha ich komentarza :)

0

@LewoSkrzydlowy11 Sławek, wyjście z grupy w, której masz Niemców i Hiszpanów to dla Ciebie żaden sukces?

3

@FcBarcelonaFanMSN Ale wiesz ''oNi sĄ CzArNi''

1

@Kondziubarca To 8k to jednak za tydzień xD A Jędza, który zarabia najwięcej ma na miesiąc 181 tysięcy, więc, żeby go ściągnąć trzeba byłoby rozwalić całą drabinkę płacową :D

2

@Kondziubarca Panie, chłop warty 7 milionów, także nie dalibyśmy rady go ściągnąć xD

A gdzie jeszcze pensja, u nas najwięcej zarabiający Carlitos zarabia 8k euro za miesiąc

2

@ToWinaSedziego Dokładnie, najlepszy był ten Depajek co jest w gorących, chwila po finale a ten już oznaczał zamiast cieszyć się ze zwycięstwa xD

7

@Barca1992 Ja tutaj nie widzę ''hejterów'' Messiego tylko Martineza xD

Wy to macie z tym bÓlEm

1

@Rust_Cohle 2 kwietnia 2005, godzina 21:37 ^^

9

@Rust_Cohle Nie wiem, Arasza zapytaj, on wszystko wie najlepiej :p

2

@NaFazieHitman I to jeszcze w historii xD

To już Coutinho bardziej pasuje

0

Od niedzieli kibicuję Birmingham City i już mnie ta Aston Villa wcoorwia :D

1

@DaPidejpi Emilianek Martinez, zamykam.

0

@Rust_Cohle czekaj
dalej czekaj na niszczycielską Danię xd

0

@Rust_Cohle Milanowi, który był bez połowy składu xD

Ps: Ale ty i arasz to nie jest każdy ;)

4

@Rust_Cohle Po tym co pokazał na Mundialu to on składu nie powącha, chyba, że w turnieju o puchar złomiarza u @Luciano99

5

@pt9 Spokojnie, Leo zakończy karierę reprezentacyjną i wrócą na swoje miejsce, bo na horyzoncie nie mają zawodnika tej klasy.

5

Trzymaj @cris2706, to też będziesz usprawiedliwiał, czy jednak znowu mu się należało?

0

@Rust_Cohle Ja też dziękuję za typy na Danię ;)

@Rewolucja123 Romero to był kozak bramkarz, jeden z moich ulubionych ;D

0

@tristan87 A na zachód gadali xD

Nawet nie będę zwierząt obrażał, bo na to nie zasługują.

0

To była Argentyna, im aż chciało się kibicować, nie to co teraz...

Przede wszystkim grali tam zawodnicy z klasą.


1

@VegetaPolska Po tym co tu pisze i w jakim stylu to pisze potwierdza, że to chyba on xD

Za dużo tu zbieżności, dodatkowo wezwał moderację, żeby zbanowali Poznaniaka ^^

1

@kynio302 Zaciąłeś się czy o co chodzi? Chłopie, co rusz płaczesz o jakimś bólu dupy a ja piszę tylko i wyłącznie o zachowaniu Martineza xD

1

@kynio302 Chłopie, jakby Lloris po wygranym finale tak prowokował w stosunku do Messiego to pierwszy byś skamlał, więc proszę Cię, zamilcz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?