HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Ale piecze xDDD
0
@paweldunajecfcb Real, Napoli
1
@BorzyKrzys A te pisowskie śmiecie jeszcze na każdym kroku to szkalują...
4
@Emhyr Benfika, Porto i Monako, idealne przystanki do wielkiej kariery
6
@VegetaPolska coś ty nawywijał?
Żyjesz jeszcze :p?
https://www.instagram.com/reel/CkqMLshoszb/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@Emhyr Nic byś nie dał xD ;)
1
@DonCarletto Nie wiem, może zwyczajnie za dużo oczekiwałeś względem jedynki albo to nie jest Twój gatunek filmowy.
Mi osobiście siadła ta fabuła, czułem się jakbym oglądał kolejny odcinek, bardzo płynnie mi się go oglądało, ani przez chwilę nie byłem znudzony a i graficznie majstersztyk.
Było kilka "smaczków" z jedynki.
Jak dla mnie solidne 7,5/10
0
@DonCarletto Ale co Ci tak konkretnie nie odpowiadało?
Byłeś w 2D czy 3D?
1
@Faro Zbieraj mandżur
1
@DonCarletto Ja wczoraj byłem i z kolei dla mnie kozak :)
Nie wiem, czy drugi raz się nie przejdę
1
Neymar, Neymaaaaaar, dwa do zera, czy będziemy mieli hat trick Brazylijczyka?
4
@tristan87 A on już Cię raz nie zablokował xD?
1
@Faro Ten się śmieję kto się śmieje ostatni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Emhyr Ekh, dałem się złapać :D
Po prawdzie to bardzo rzadko korzystam z twittera
2
@Faro 8 milionów... Nieźle mu główkę przygrzało
5
@LewoSkrzydlowy11 Takie bajeczki, to swoim uczniom wciskaj albo kanarkom w ZTM'ie :D
4
@Jakchcesz Teraz to on musi się kryć, to będzie Ci mówił, żeby gnił w Paryżu :D
0
@Medium Optymistycznie, nie powiem xDD
''Czy on tymi 33 samochodami jeździ na raz? Stać go to ma i może mieć 1000, ma do tego prawo''
Jak się żyje z piramid finansowych :D
3
@Azacca Przecież nie od dziś wiadomo, że ten Tejt to dzban
2
@Esio Need For Speed Most Wanted 2005!
4
@Kgorecki2500 Kebaba
1
@SteuerFreiMoney Tym jestem starszy, tym bardziej przekonuje się jakie to życie jest przewrotne.
Jak wchodziły smartfony, to marzyłem o tym, żeby go dostać, a teraz bez chwili zastanowienia wróciłbym do tamtych czasów i zwykłej klasycznej Nokii
0
@Kgorecki2500 Eee tam, to dalej wolę z Żaby, nie dość, że ta sama cena, blisko to jeszcze nie wspieram pisowskiego parobka siusiumajtka ;)
2
@SteuerFreiMoney Zdecydowanie do Nokii E52 - piękno i prostota :)
Szkoda, że te czasy już nie wrócą :/
0
@Kgorecki2500 Ten francuz czy klasyczny?
0
@Kgorecki2500 Ile to jest ta ''normalna cena''?
2
@draxidox Biden jaki dostojny :D
10
@Rl9k1nG Na orlenie to się tylko sra.
2
@DaPidejpi Dla niego jest to równoznaczne z tym, że wybierze City xDD
Ahh, te życzeniowe myślenie
0
@mr Barca
1. 7/10
2. 5/10