HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękna orka Donalda! Brawo
0
morawiecki pieprzy stricte pod elektorat pisowski
4
Na razie Bosak najlepiej
0
Hahahaha jaki to jest kretyn xD
Nic tylko napluć mu w ryj, na nic więcej nie zasługuje
2
@Crystal37 Low quality bait, popracuj trochę
0
Co skipnęli Tuska xD
Śmieszna ''telewizja''
2
Szopkę czas zacząć xDDD
0
Mimo, że nie lubię konfy, to czekam na wystąpienie Bosaka, bo wiem, że on umie w debaty
1
@PatrychoO Daj sobie z nim spokój, bo to albo troll albo pisowski troll, (ciężko stwierdzić) który co chwilę wychwala obecną władzę xD
10
@Arkon Oczywiście, że PO, bez jakiegokolwiek zawahania
1
@DaPidejpi Kompletnie źle mnie zrozumiałeś. Odnosiłem się do komentarza Janasa, który stwierdził, że ''Żydzi są jacy są, ale nie mordują bezbronnych kobiet i dzieci tylko terrorystów którzy za tymi dziećmi się chowają i potem płaczą.'', więc pytanie brzmiało czy w strefie Gazy, którą Netanjahu chce zrównać z ziemią a zamieszkuje ją ponad 2 miliony ludzi, są sami terroryści jak próbuje insynuować.
Ja tutaj w żadnym wypadku nie bronię Izraela xD
6
@Kgorecki2500 Zaraz mu usuną, spokojnie, kwestia chwil ;)
@Janas11224 Rozumiem, że 2,4 mln ludzi w strefie Gazy to same Araby i terroryści?
''Jakbym miał obok kogoś mieszkać to wolałbym Żyda który mnie może oszuka na pieniądze, niż obok Araba który obetnie mojej dziewczynie głowę bo ma sukienkę''
A ja bym nie chciał mieszkać ani z jednymi, ani z drugimi, bo przez fanatyczne podejście do religii ci ludzie są nieobliczalni.
0
@AFA90 Masz gdzieś tą reakcję?
1
@JimMorrisonFCB Brak uprawnień, kradzione blachy, kilkukrotne przekroczenie prędkości, ucieczka z miejsca wypadku i 2,5 promila.
Sam się dziwię, że przy 2,5 promila i ponad 170km/h ten pościg trwał tak długo
2
@tristan87 To ja, w Need For Speed, z tym, że ja nie daję się złapać.
8
@Tomo1989 Powiedzieć, że to kolejna selekcja naturalna, to nic nie powiedzieć.
Widzę, że sytuacja bananowca Perettiego dalej niektórych niczego nie nauczyła, ba tutaj była jeszcze większa prędkość, aż cud, że nie było zgonu na miejscu.
9
@KrychaFCB Uj tam, że Izrael robi to samo co Palestyna, teraz po ukrainie, trzeba wspierać żydów, bo to oczywiście oni w tym wszystkim są tymi najbardziej ''poszkodowanymi'' xD
4
''Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach ogłoszona zostanie umowa, na mocy której na antenie Telewizji Polskiej będzie transmitowany na żywo przynajmniej jeden mecz z każdej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Nowy kontrakt ma zostać zawarty na cztery lata - informuje "Przegląd Sportowy".
Początkowo Canal+ chciał za sublicencję 70-80 mln złotych za sezon, tymczasem pierwsza oferta publicznego nadawcy nie przekroczyła granicy… 8 mln zł. Nic więc dziwnego, że przy aż takiej rozbieżności w oczekiwaniach porozumienie nie było możliwe. Negocjacje wznowiło w sierpniu nowe kierownictwo TVP Sport. Według informacji "Przeglądu Sportowego" ostateczne ustalenia są takie, że za każdy sezon czteroletniego kontraktu Telewizja Polska ma zapłacić kwotę między 25 a 30 mln zł (poprzednio było to około 50 mln zł). Nowością ma być pozyskanie przez TVP znaczących świadczeń marketingowych, których do tej pory nie miała – m.in. na rękawach piłkarskich koszulek wszystkich zespołów Ekstraklasy miałoby się znaleźć logo stacji telewizyjnej. TVP zagwarantowała sobie możliwość pokazywania niedzielnych meczów nie o godz. 15, a w dużo atrakcyjniejszym slocie – o 17.30. Telewizja ma mieć do wyboru dwa najbardziej atrakcyjne mecze w każdej kolejce. – Będą one pokazywane na antenie TVP Sport, a nie w TVP1 czy TVP2. Zasada jednego meczu w TVP z każdej kolejki ma obowiązywać w czterech najbliższych sezonach, ale warto też zaznaczyć, że w obecnym sezonie w niektóre weekendy będą pokazywane dwa spotkania (to drugie najpewniej w sobotę).'' [Przegląd Sportowy]
@FcPortoFan1999 @fart @bartas97 @Sulimo
Zadowoleni? :D
2
@Lionel_Messi10 Dzięki ^-^
5
@Lionel_Messi10 A ja właśnie zaczynam śniadanie. Równie ważna wiadomość
1
@bartas97 Ano, jeszcze Cię specjalnie dzisiaj oznaczyłem, ale na szczęście bez odzewu ^-^
0
@bartas97 A daj Pan spokój, dobrze, że przynajmniej awatar zostaje :p
0
Legia przegrała :/
Barca remis z ogórem :/
Dobrze, że przynajmniej Koguty wygrały z Luton i mamy LIDERA :D
0
@ranger3120 Ale przyrost xD
Ja sie zatrzymałem, jak kilka dni temu miał 860k
0
Ale fart xD
4
A teraz wszyscy przepraszać kapitana!
0
@bartas97 I jak przyjmujesz wyzwanie?
0
@QUNJ Zaznaczam, że dalej mnie ciśnie na pv :)
0
@Criss18Barca Może być
1
@Barca1922 Chłopie nie rób z siebie ofiary xD
Każdy widział Twoje odklejki na temat Legii po akcji z holenderską milicją, także nie ośmieszaj się już.
Dodatkowo piszesz do mnie na pv, obrażasz mnie i ludzi z którymi sie tutaj obracam, a tutaj udajesz niewiniątko.
Kolega @QUNJ dobrze Cię wczoraj podsumował screenami, co wysyłałeś mu na pv