HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, czy o co chodzi?
''Suarez był najlepsza 9w Historii Barcelony i na zawsze zostanie nasza Legenda.''
I co to zmienia, kiedy w momencie w, którym ludzie chcieli się go pozbyć był totalnym wrakiem, pod względem fizycznym jak i motorycznym?
''Umtitit miałjakiś duży bebech czy cos? o czym ty pier..''
Napisałem wyraźnie ''i Umtitiego, który doił nas z hajsu', więc nie dopisuj już sobie za dużo.
2
@Culers Ale co tam napisała? Jakaś agitka czy o tym chłopie na pomniku?
0
@kuz Daj linka na pv
2
@MarioVeB! ''nie majac formy trzymac go w klubie''
Nie że coś ale w momencie kiedy praktycznie każdy chciał tutaj odpalenia Suareza z bebechem, totalnie bez formy i Umtitiego, który doił nas z hajsu, to ty pierwszy stawałeś w ich obronie xD
Hipokryzja? U ciebie, skądże ;D
A teraz piszesz coś o Lewym, bez którego w zeszłym sezonie nic byśmy nie wygrali...
6
@MarioVeB! ''Lewus'' xD
Żeby nie ten ''potykacz'' to o mistrzostwie w zeszłym sezonie mógłbyś tylko pomarzyć...
0
@Janas11224 Podaj jeszcze numer dowodu i CVC karty, wtedy zrobią ci zwrot ;)
3
@marcin62 Kiedyś czytałem, że projektant miał w zamyśle zrobić "schody do nieba".
0
@Barcanajlepszyteam Ja nie mówię tylko o pomniku, tylko o ewentualnej próbie zamachu gdziekolwiek indziej.
Jakoś przez lata, nie było takiego przypadku
0
@MesQueUnClub96 Pierwszy raz piszesz z sensem. Jest progres.
0
@BorzyKrzys Dziękuję Poznanioku
1
@Kgorecki2500 Dziwne, że przez ostatnie 8 lat nikt nie wpadł na taki pomysł, a zrobił to akurat dzisiaj, hmm.
3
Oczywiście jest to czysty przypadek, że gość tam wszedł podczas ciszy wyborczej, hmm
1
@Mathew16 On tam nawijał i rapował.
0
@mkord To nie ten, tamten ma Barca1922 xD
0
@damianex10 Technicznie, GOAT futbolu! Messi i Ronaldo nawet bez podjazdu
0
Chłopaki
O czym gadamy?
3
Peace, nie PiS!
Pamiętajcie o tym w niedzielę.
4
A więc zostało 8 minut do ciszy wyborczej.
"8" to także cyfra, która obrazuje 8 lat niszczenia naszego kraju, ciągłego złodziejstwa, codziennych afer, największego długu publicznego w historii Polski i nieudolnych rządów PiSowskiego wrzoda - Kaczyńskiego.
Życzę sobie i wam, żebyśmy w niedzielę o 21 spotkali się tutaj w dużo lepszych nastrojach a w poniedziałek obudzili się w nowej, lepszej Polsce!
17
@Kapitan hawk Ale wiesz, powiedzą Ci, że TVN = TVP ^_^
0
@th@les Mi się głównie PiS i ich kandytat pojawiają i jakieś reklamy antyPO z czarnym Tuskiem xD
1
@gumaz Nie przesadzajmy ;P
1
@Moderacja 14 października ;)
0
@tomek8756 Te Young Boys w odniesieniu do Konfy xD
1
@Dankho94isback Trzymaj ;)
0
@Crystal37 Pytania w stylu analogicznym do ''czy chcesz dostać milion złoty'', ''czy chcesz zostać pobity w parku'' xD
Jak ty serio nie uważasz tych pytań za tendencyjne, to nic tylko współczuć inteligencji.
Pytania referendalne powinny być na tematy, w których społeczeństwo faktycznie jest podzielone (Szkolnictwo, niedziele niehandlowe, aborcja, opodatkowanie kościoła i do jutra można tak wymieniać) a nie w tematach w, których Polacy mają jasne stanowisko.
0
@Crystal37 Hmm, czyli twierdzisz, że jest to poważna sprawa dla kraju i dlatego ''niby'' chcesz głosować na PiS, który szerzy propagandę i robi sobie referendum, (które nie będzie miało nawet mocy prawnej) z tendencyjnymi pytaniami w dniu wyborów, tak?
0
@Crystal37 Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Ustosunkuj się do zadanego pytania
0
@mindbender84 Bo mam takie prawo, pasuje?
4
Z racji tego, że za nieco ponad 3 godziny nastanie cisza wyborcza, mam pytanie do @Crystal37. Chłopie powiedz mi, czy Ty masz jakiś problem ze sobą czy serio uważasz ludzi za idiotów, którzy nie połapali się w tym, że mają do czynienia z trollem?
Ja rozumiem, raz, dwa razy zażartować, ale za setnym razem jest to już zwyczajnie żenujące, no chyba, że rajcuje cię to, że ktoś poświęci 30 sekund życia na to, żeby ci odpisać xD
4
@OBSERWATOR2021 Po pierwsze wyłącz TVP INFO, a po drugie 250 tysięcy sprzedanych wiz, i tysiące ludzi miesięcznie przekraczających płot na granicy xDDD