1

@tomek8756 W życiu nie uwierzę, że są przedsiębiorcy głosujący na PiSdzielców xD

1

@Rust_Cohle Hmm, cały czas miałeś Tottenhamu xD

0

@Rust_Cohle Miło mi, że zostałeś kibicem najlepszego klubu w Londynie na dłużej ;P

1

@kuz Ano stąd, że szanse, że pisiory będą miały większość są bliskie zeru.
Teraz wszystko zależy od wyników opozycji i tego czy Konfa dotrzyma słowa

Nie odpisuj mu, bo to nikt inny jak czysty troll

11

Czas pogonić te tłuste pisowskie koty!

I tak 8 lat za późno...

0

@mekston Po co wy mu odpisujecie? Przecież chłop jest jawnym trollem, czy to w przypadku Messiego czy to w przypadku ciągłego wychwalania Pisu xD

0

@Saviola88 ''to trzeba przymykać oko na to co postuluje? Chyba żartujesz.''
A co robią wyborcy Twojej ''oświeconej'' Konfederacji? Każdą kompromitującą wypowiedź zamiatają pod dywan, przymykają oko albo starają się ją nieudolnie tłumaczyć tak jak płaskoziemców, gościa leczącego raka czosnkiem lub cytryną, czy na typiarę z CKMu startujących z ich list xD

9

''Jarosław Kaczyński powiedział, będziemy mieć od czerwca piłkarza - Ronaldo.
Powiedziałem sprawdzam! Oni to zablokowali'' XD
''Donald Tusk szkaluje Krzysztofa Krawczyka''


Czyste złoto hahah
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @barcelonaLM @Comentateiro

3

@John_Doe A to my mamy jakiś mur? Bo chyba nie mówisz o tym badziewiu przez który miesięcznie wchodzi tysiące ludzi xD

1

@Zoker Ja za Taco, który jest nieporównywalnie lepszym artystą dałem za bilet na przyszły rok na koncert w Warszawie 170 zł xD
Dodam tylko, że koncert jest na Letniej Scenie Progresji gdzie wchodzi z 2k osób a nie na Narodowym, gdzie wchodzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi, co sprawia, że cena jest promocyjna a Sanah leci stricte na kasę.

Ps: Teraz jeszcze sobie przypomniałem, że na niedawny koncert Travisa w Rzymie promujący ''Utopię'' bilety były po 70 euro. 70 euro na TRAVISA SCOTTA :)

3

@Azi "Ale to nie znaczy że jedna strona jest dobra a druga zła."
Tego nie powiedziałem, aczkolwiek sam Izrael dekadami poniżania, prześladowań czy traktowania Palestyńczyków jako ludzi drugiej kategorii przyczynił się do dzisiejszego konfliktu.

Ja sam oczywiście potępiam działania Hamasu, ale jestem w stanie zrozumieć ich motywację, dodatkowo Hamas to nie Palestyna, tylko zwykli terroryści będący na jej terytorium.

@Ptasior Ile mieli znosić grabieży ich ziem?

3

A na dobranoc zostawiam was (szczególnie tych, którzy bronią Izraela i zasłaniają się dziećmi) z taką oto mapką.
https://zapodaj.net/plik-uc3dJkfthM

Nie ma co, humanitarny Izraelik, taki humanitarny, że nawet ONZ i WHO skrytykowało ich działania z zalewania studni betonem, wstrzymania dostaw żywności czy odłączenia światła...

1

@BorzyKrzys Dobrze, że jesteśmy na stronie gdzie trzeba zachować kulturę wypowiedzi, bo korci, żeby w ostrych słowach skwitować Izrael...

0

@FcPortoFan1999 Już w zeszłym sezonie był, gdzieś od domowego meczu z Radomiakiem, a punkt kulminacyjny był w momencie kiedy faktycznie podłączyliśmy się do walki o mistrzostwo a ludzie uwierzyli, że jest jeszcze szansa (wygrana z Rakowem przy Ł3 3:1)


1

@jac55 Gdzie nie pracował xD?
Proszę bardzo, dane z Wikipedii, pewnie się mylą?

''W latach 1991–2016 dziennikarz Telewizji Polskiej; korespondent TVP w Brukseli (2003), Rzymie (2004–2005) oraz Waszyngtonie (2005–2008), w latach 2012–2016 szef redakcji Wiadomości TVP1.''

Chyba, że chodzi Ci o to, że pracował tam za czasów kiedy nie było tam jeszcze takiej propagandy

1

@zgiru Obu partii nie popieram, ale bardziej nienawidzę PiSu i z dwojga złego zagłosowałbym na Konfederację

1

@FcPortoFan1999 Ani na tej, ani na tej.
Na trybunie wschodniej, na tzw ''trybunie Deyny'', tam mam karnet, i na każdym meczu tam jestem

2

@Kgorecki2500 No na mnie zrobił bardzo dobre pierwsze wrażenie, zagadaliśmy z 3 min, ale naprawdę przyjemny gościu. Inny by olał, a ten na luzie pogadał, zbił piątkę, jakbyśmy się znali :D

10

Będąc na niedzielnym meczu Legii z Rakowem, przed meczem spotkałem stojącego w grupce 3 osób dziennikarza Polsatu (o dziwo nie był na loży, tylko normalnie na trybunie wschodniej) Bogdana Rymanowskiego. W pierwszej chwili myślałem, że się pomyliłem, ale przypatrzyłem się dokładniej i to był on. Podszedłem się przywitać jak ''kibic po szalu'', porozmawialiśmy 2/3 minuty o nadchodzącym meczu, i naprawdę rozmawiając z nim czuć, że jest to dziennikarz z krwi i kości. Te wszystkie Kraśki czy Rachonie, nie mają do niego podejścia pod względem kultury wypowiedzi czy elokwencji. Naprawdę, fajny gość.

14

Kraśko to jest ten sam poziom (dno i metr mułu) co Rachoń czy Kłeczek w TVPiS.
W końcu pracy w TVPiS się nie zapomina...

5

Mentzen bardzo mądrze mówi, ale Kraśko już bronienie Izraela xD

5

@Kgorecki2500 Nie no, z całym szacunkiem i pełnym obiektywizmem, to nie jest tylko ''delikatnie'', to jest znacząca różnica, wystarczy spojrzeć na to co pokazuje przed wyborami i kogo zaprasza TVN a co robi propaganda TVP, która wychwala jedynie Kaczyńskiego i zaprasza samych PiSowców...

2

@Comentateiro Już przełączam na TVP INFO i kupuję Gazetę Polską!

4

Włączcie sobie tvn24, szczególnie Ci którzy twierdzą, że TVP = TVN xD
Konwencja Kaczyńskiego gdzie m.in jedzie po Tusku, wyobrażacie sobie, że puściliby konwencję Tuska na TVP Info xD?

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Hahahahahah, Panie 1 Kwietnia dopiero przed nami.
"Dwójka" pisowska z okręgu 16 to gość z mojego miasta, gdzie wszyscy prócz pisowców i emerytów po nim ebią :D

1

@Kgorecki2500 W okręgu nr 16
@Popitek12 Jeszcze tak nisko nie upadłem.

3

Dobra, człowiek dopisany do listy i w niedzielę można iść spełnić obywatelski obowiązek, by obudzić się w lepszej Polsce!

Pamiętajcie, wasz głos ma znaczenie!

0

@RafiVeB LS i Neymar, ez

1

@adamLeo66 Dodaj jeszcze, że przez wojnę i Putina, a PiS robił wszystko, żeby była ona jak najniższa, i mamy komplet xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?