HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Najlepsze jest to, że znajdą się tacy, którzy będą chłonąć tą popelinę. Już w gorącej, koledzy robią fikołki, byle wyszło, że to wina kierowcy
1
@Tomo1989 Przecież Ci napisałem, nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
W momencie kiedy kierowca spojrzał w prawo to dzieciak pewnie wszedł na pasy, a gdy kierowca spojrzał w lewo, żeby upewnić się, że może jechać to dzieciak był już pod maską.
2
@Saviola88 Kolega @SteuerFreiMoney dobrze napisał, punkt widzenia zależy od punktu siedenia, i gwarantuje Ci, że gdybyś był w takiej sytuacji to zrzucałbyś winę na opiekunów bombelka.
14
@Tomo1989 Ale ty nie rozumiesz, że jak ten dzieciak zaczynał wchodzić na pasy to kierowca mógł wtedy patrzeć w prawo, a jak dzieciak był już na masce to mógł spojrzeć w lewo?
Widzę, że chcesz na siłę zgrillować kierowcę, ale tutaj wina leży tylko po stronie opiekunów.
3
@Popitek12 Gran Derbi to Sevilla - Betis xD
57
@Tomo1989 Ciekawe do ilu tragedii jeszcze dojdzie zanim mamusie będą pilnować swoich bombelków...
0
@MesQueUnClub96 Obozów nie założyli, ale jak widać nie było im to potrzebne do tego, żeby prześladować Palestyńczyków przez przeszło 70 lat i systematycznie ich mordować, dla mnie to zwykli hipokryci , którzy za pleckami USA robią sobie co chcą, bo mało kto ma odwagę się sprzeciwić.
0
@MesQueUnClub96 Pod względem mordu na cywilach niczym się nie różnią
0
Aleksander Jabłonowski TROLLUJE na ZOOMie!
Ale to jest złoto xDDD
2
@Konfederat Na równi z Niemcami podczas II WŚ i Ruskimi
1
@MESSIah16 Hipokryci zasrani...
0
Lece do Krusty Kraba po kraboburger, prrrrrraaaa
1
@Bartula Taco zaliczył regres xDDD
Przecież 1-800 oświecenie wyszło mu kapitalnie, tam ciężko się przyczepić do któregokolwiek utworu.
1
Sentino książkę wydaje xD
3
@escarabajo Jeszcze tylko ograć ich w Warszawie, minimum remis z Alkmaar i mamy awans. A co Rakowa to szkoda, że na kluczowy moment eliminacji wypadło im kilku zawodników z Lopezem na czele, bo mam wrażenie, że mogliby teraz pykać z Bayernem czy United a nie Sportingiem :/
14
Dzień dobry :D
@fart @Arkon @escarabajo @Bartosz85 @Bocheno1 @Isso89
2
@Bykunn Próbuj, próbuj, bo imo jest to obecnie najlepsze mleko waniliowe na rynku, wiadomo, że Łowickiego za małolata nie przebije, ale z pewnością jest dużo lepsze niż te nasze marketowe
1
@Deviler Ooo też zauważyłeś :)
Wczoraj trochę tego nakupiłem, i w szczególności polecam te parówki cesarskie 97% mięsa i ich OG mleko waniliowe
0
@DaPidejpi ''Niezależnie od drużyny trzeba tępić takie zachowania''
Umiesz czytać, czy baitujesz jak tamten?
0
@DaPidejpi A gdzie ja napisałem, że można? Niezależnie od drużyny trzeba tępić takie zachowania, tylko w miejsce Legii możesz też podstawić takich ''kibiców'' Wisły, Cracovii, Widzewa czy Lecha xD
0
@DaPidejpi Temat wielokrotnie wałkowany, w każdej grupie ''kibicowskiej'' masz takie przypadki.
Nie idź drogą tego atencjusza wyżej.
0
@Rust_Cohle Żałosny jesteś typie. Sam zaczynasz g-burzę, kolejny raz się kompromitujesz i mnie obrażasz, i jeszcze raczysz pisać o jakimś wypunktowaniu xD
''Pogadaj sam ze sobą ja już skończyłem''
To dobrze, bo (poza tą odpowiedzią) już ci więcej nie odpiszę atencjuszu, także tak na zaś - nie oznaczaj mnie więcej.
Będziesz miał więcej czasu, który będziesz mógł poświęcić dla córki...
0
@Rust_Cohle Co znowu brakuje argumentów, żeby odbić piłeczkę? Tak myślałem, sam zaczyna dymy a potem ''na tym zakończmy'' - wymowne.
0
@Rust_Cohle Ty za to bystruś, no life, który siedzi tu tylko dla g-burz i dla poklasku kilku atencjuszy.
Tak wiem, to tylko ''trash talk'', tylko u ciebie problem jest inny - ponad 90% twojej ''twórczości' to trash talk, a jakieś sensowne posty można policzyć na palcach jednej ręki.
0
@Rust_Cohle Nazywanie słoikiem kogoś kto nie mieszka w WWA ani w większym mieście xD
Ty chyba serio zmyśliłeś to co @Encore ostatnio ci wytknął, jak wolisz tworzyć sztuczne g-burze niż zająć się ważniejszymi sprawami.
0
@Rust_Cohle Dobra, dobra - winny się tłumaczy podszywko z RTSu
0
@Rust_Cohle ''Pomyśl chłopie czasem mimo, że jesteś Legionista, to wierzę, że raz do roku Ci się uda''
Siadła Ci na ambicji ta Legia, co :D? Pewnie posmutniałeś przy bramce Kramera
P.S. Nie wiem czy wiesz, ale tak tylko przypomnę, że Barcelona jest akurat mocno lewicowym klubem ;)
0
@Rust_Cohle I znowu zgłoszony xD
Szybki jesteś hahaha
0
Komentarz usunięty
2
@Toretto Adidas/Nike i tylko białe