1

@AFA90 Acunę niech sobie kupią, profilem i zachowaniem idealnie pasujący zawodnik

1

@fart To jest jego prime ;)

3

Cenny punkt liverpoolu na ciężkim terenie

0

@FcPortoFan1999 I tak kompromitacja czerwonych pająków.

0

@MesQueUnClub96 Zmykaj tam pucować Nunezowi jak Twój tatuś.

0

Hahahaha, pięknie Luton, jazda Memerpoolem!

1

@MesQueUnClub96 Tak samo jak wam wasze podnóżki - Warta.

0

@Sulimo ''Wszystkich dookoła''?
Dziwne, że mam dobre relację z większością tej strony, prócz AntyLegijnej hordy i trolli, które same do mnie haczą, żeby zbić sobie parę bezwartościowych zielonych.

2

@takisobiektos Od tej decyzji mam spory niedosyt, bo to jest minimum ŻK i Castaneda powinien siedzieć już w szatni

0

@Sulimo Już wyszedłeś ze szpitala, że taka agresja xD?

0

@tadzik447 Nie będziesz mi życia układał ;)

3

Oezu jak nie paletkarze to tera zaczynają bolidziarze xD

1

@FcPortoFan1999 Ło panie, Luisao to ma już 42 lata xD

3

Ten Luizao w Radomiaku to wygląda jak podróbka Militao z Realu xD
@FcPortoFan1999 @bartas97

3

Ładną oprawę zrobił Radomiak

5

Tylko Legia, ukochana Legia
dziś Warszawa czeka
na zwycięstwo Twe!
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo @Isso89 @Bocheno1

4

Wow Ajax z bramką :D
Berghuis do Bergwijna i mamy 1:0

1

@Firestone Boli Cię wielkie mistrzostwo Argentyny!?

3

@norbi77 Ale nie pisz tak, bo zaraz postawisz na nogi całą argentyńską ambasadę :D

4

@blakkudium Najlepszy bramkarz świata xDDD

Flop jak cholera

2

Jak ktoś nie widział, to wczoraj wleciał kolejny odcinek od Grande :D


Pięknie się przejechał po Sz(macie) i jego pseudo inteligentnym tatusiu. Szkoda, że tak mało osób słuchających ''rapu'' w Polsce rozumie jak szkodliwym tworem jest ta raperzyna...

1

@Lukikiki Nie wiem, bo nigdy w życiu nie byłem w takiej sytuacji, ale gaz też dobra opcja.

1

@Donnie_Darko Akurat na Drwala ci starczy

10

@VegetaPolska ''nie wyszło mi z paroma i już beka''
Ty na serio myślisz, że ciśniemy z ciebie bekę , bo ci z kilkoma nie wyszło, a nie dlatego, że na forum robisz z siebie pośmiewisko, nie wyciągasz wniosków i nie stosujesz się do wskazówek xD?

0

@Lionel_Messi10 Są 3 punkty na ciężkim terenie? Są. Więc po co drążyć temat

Xavineta ruszyła na dobre

0

@tristan87 Jawna kradzież.
Ter Stegen 47 pkt xDDD

1

@Lionel_Messi10 No i co, że go wypełni? To obliguje go, żeby taki mecz odbył się jeszcze za jego pobytu w Miami?

Żebyś się nie przejechał jak na jego powrocie do Barcelony, i nie wciskaj mi proszę, że to tylko wina Laporty.

2

@hayek Ponoć trwa do 2:20 :)

0

@Lionel_Messi10 To, że nie zawsze jesteś nieomylny w kwestii Messiego.

A te "napewno" przy konflikcie na linii Messi - Laporta, zaszłościach z przeszłości i ogólnym biznesie na piłce nożnej to te napewno jest nic nie wartym słówkiem.

Równie dobrze może to być jakiś mecz charytatywny po zakończeniu kariery gdy już Laporty być może nie będzie

1

@Lionel_Messi10 Z tym, że wróci do Barcelony też byłeś taki pewny, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?