HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Mięso mielone ze stoiska?
0
@Luciano99 Nie bądź taki mundry i hop do przodu.
0
@MesQueUnClub96 Idą torem potężnego liverpoolu sprzed tygodnia xD
0
@tbas I dobrze, niech mu się wiedzie.
Widać, że mimo sukcesu jest normalnym, skromnym chłopakiem
1
@Comfortable_ Nie wiem, nie oglądałem meczu, ale po wyniku stwierdzam, że szkoda strzępić ryja...
0
@Luciano99 Wziąłbym Camilę Cabello na tańce ;]
0
@tristan87 Wolna Polska to dla nich = dalsze dojenie narodu Polskiego, więc w sumie nie dziwię się, że nam wchodzi bez wazeliny ;)
4
@MesQueUnClub96 Najlepsza decyzja w Twoim życiu...
Czekam z niecierpliwością
7
Wczoraj ktoś wrzucił wywiad Gońca nt Drwala z Panią Henią, która opowiedziała o swoim życiu codziennym i chorym synu.
Tutaj macie update'a, udało się ją odnaleźć i zebrać 50 tys złotych.
https://fb.watch/oeBFLLj5AE/
Naprawdę, jak się posłucha takich historii to dopiero człowiek docenia to co ma i, że wcale nie ma tak źle jak mu się wydaje...
1
@Lionel_Messi10 Ale bym Cię rozpykał
0
@Ojciec5tkidzieci A dla mnie wręcz przeciwnie. Głowa mi już pęka od tych rozkmin, w ogóle mi się nie dłuży ;)
1
@Lionel_Messi10 Wiem, wiem, droczę się tylko :p
Sam chciałem go kiedy były poszukiwania następcy Suareza, ale niestety nie pykło.
0
@Lionel_Messi10 Tera to "DZIK", a na mundialu go hejtowaliście ;)
1
@Comentateiro Byłem calutki rok w ostatnich 2 latach na L4 i nikt choćby raz mnie nie sprawdzał, nie dzwonił ani nie odwiedził, także to chyba trzeba mieć pecha (w przypadku lewego/ych zwolnień).
2
TENET na TVNie ;)
0
@maroon Niby dostarczyciele punktów, ale jednak zrobili z 0:3 na 4:3 z Alkmaar u siebie i napsuli krwi Aston Villi na wyjeździe, także wiesz, wyniki i miejsce w tabeli nie oddaje tu tego co faktycznie grają.
Dla mnie, jak najbardziej są w stanie zrobić minimum remis na przehajpowanym AZ ;)
0
@maroon Dlaczego?
Legii wystarczy jeden remis, remis w meczu Alkmaar - Zrinjski albo wygrana Zrinjskiego (pamiętajmy, że obie drużyny grają o życie).
Musiałaby się zdarzyć jakaś katastrofa, żeby nie wyszli z grupy
0
@Barcasub Racja, nie wiem co się stało z Pekhartem po tak dobrym początku sezonu, statystyki ma dobre (10g/2a) ale coś się wyraźnie zacięło. A co do Kramera to też średnio mnie on przekonuje, ale i tak bardziej od Guala od, którego oczekiwałem nieco więcej, niż chęć wykończenia wszystkiego samemu...
Dla mnie must have, to prawy i lewy obrońca, żeby móc zmieniać formację w zależności od sytuacji, bo teraz przez brak bocznych obrońców jesteśmy skazani na grę trójką z tyłu, gdzie tracimy za dużo bramek.
@Sulimo Fajnie, ale co to ma do rzeczy?
8
''Legia Warszawa ROZBIŁA BANK za grę w Lidze Konferencji Europy.
Eliminacje ➡️ 300 tys. €
Awans do fazy grupowej ➡️ 2,94 mln €
Ranking 10-letni ➡️ 756,5 tys. €
3 wygrane w fazie grupowej ➡️ 1,5 mln €
ŁĄCZNIE ZAROBILI PONAD 20 000 000 ZŁ!
Potencjalnie Legia może również zarobić ponad milion euro za wyjście z grupy.''
[SportPL]
Obyśmy mądrze rozdysponowali tą kasiorkę, a nie jak po LM kilka lat temu.
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo @Isso89 @Bocheno1 @Barcasub
0
@Emhyr Tutaj akurat przykładem rzuciłem, w jego przypadku wystarczyło by podejść i powiedzieć coś w stylu ''zostaw go kur*a'' i pewnie by podziałało, bo te szczyle są strasznie strachliwe, jak widzą kogoś starszego i większego od siebie (a uwierz mi, że posturę mam mocną) :D
0
@Emhyr Kacper HTA i jakiś gówniarz 70 kilo wagi xD
2 shooty pałką teleskopową w udo i kozaczek leży na chodniku :D
0
@Emhyr Nie mam Twittera, podrzucisz jakiegoś tweeta?
0
@tomek8756 Nie znam kontekstu tej sytuacji (co młody odwalił), ale to nieważne, bo jakbym spotkał tego odpada i jego przygłupiego koleżkę to kasowałbym ''teleskopem'' aż to on by mi buty całował, i temu młodemu to samo.
@Emhyr Masz jakieś info albo tweeta odnośnie tego typa?
0
Nie ma nic gorszego jak słuchasz sobie radyjko w robocie, a w nim co chwilę ta monotematyczna dziewczynka i te ''JeStEm tWoJą bAjkĄ'' xD
0
@ranger3120 Ona już skończyła z rapem?
0
@bartas97 Spokojnie, w niedzielę dostaną oklep to może zejdą trochę na ziemie
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Taki najlepszy jak "najlepszy" burger z Maka xD
3
@Bernard777 Hahaha, kolejny bóldupiec, kocham ten skowyt jak wygrywamy :)
2
2:0, pięknie maestro!