0

@Nazio_87 Mięso mielone ze stoiska?

0

@Luciano99 Nie bądź taki mundry i hop do przodu.

0

@MesQueUnClub96 Idą torem potężnego liverpoolu sprzed tygodnia xD

0

@tbas I dobrze, niech mu się wiedzie.
Widać, że mimo sukcesu jest normalnym, skromnym chłopakiem

1

@Comfortable_ Nie wiem, nie oglądałem meczu, ale po wyniku stwierdzam, że szkoda strzępić ryja...

0

@Luciano99 Wziąłbym Camilę Cabello na tańce ;]

0

@tristan87 Wolna Polska to dla nich = dalsze dojenie narodu Polskiego, więc w sumie nie dziwię się, że nam wchodzi bez wazeliny ;)

4

@MesQueUnClub96 Najlepsza decyzja w Twoim życiu...
Czekam z niecierpliwością

7

Wczoraj ktoś wrzucił wywiad Gońca nt Drwala z Panią Henią, która opowiedziała o swoim życiu codziennym i chorym synu.

Tutaj macie update'a, udało się ją odnaleźć i zebrać 50 tys złotych.
https://fb.watch/oeBFLLj5AE/

Naprawdę, jak się posłucha takich historii to dopiero człowiek docenia to co ma i, że wcale nie ma tak źle jak mu się wydaje...

1

@Lionel_Messi10 Ale bym Cię rozpykał

0

@Ojciec5tkidzieci A dla mnie wręcz przeciwnie. Głowa mi już pęka od tych rozkmin, w ogóle mi się nie dłuży ;)

1

@Lionel_Messi10 Wiem, wiem, droczę się tylko :p
Sam chciałem go kiedy były poszukiwania następcy Suareza, ale niestety nie pykło.

0

@Lionel_Messi10 Tera to "DZIK", a na mundialu go hejtowaliście ;)

1

@Comentateiro Byłem calutki rok w ostatnich 2 latach na L4 i nikt choćby raz mnie nie sprawdzał, nie dzwonił ani nie odwiedził, także to chyba trzeba mieć pecha (w przypadku lewego/ych zwolnień).

2

TENET na TVNie ;)

0

@maroon Niby dostarczyciele punktów, ale jednak zrobili z 0:3 na 4:3 z Alkmaar u siebie i napsuli krwi Aston Villi na wyjeździe, także wiesz, wyniki i miejsce w tabeli nie oddaje tu tego co faktycznie grają.

Dla mnie, jak najbardziej są w stanie zrobić minimum remis na przehajpowanym AZ ;)

0

@maroon Dlaczego?
Legii wystarczy jeden remis, remis w meczu Alkmaar - Zrinjski albo wygrana Zrinjskiego (pamiętajmy, że obie drużyny grają o życie).

Musiałaby się zdarzyć jakaś katastrofa, żeby nie wyszli z grupy

0

@Barcasub Racja, nie wiem co się stało z Pekhartem po tak dobrym początku sezonu, statystyki ma dobre (10g/2a) ale coś się wyraźnie zacięło. A co do Kramera to też średnio mnie on przekonuje, ale i tak bardziej od Guala od, którego oczekiwałem nieco więcej, niż chęć wykończenia wszystkiego samemu...

Dla mnie must have, to prawy i lewy obrońca, żeby móc zmieniać formację w zależności od sytuacji, bo teraz przez brak bocznych obrońców jesteśmy skazani na grę trójką z tyłu, gdzie tracimy za dużo bramek.

@Sulimo Fajnie, ale co to ma do rzeczy?

8

''Legia Warszawa ROZBIŁA BANK za grę w Lidze Konferencji Europy.

Eliminacje ➡️ 300 tys. €
Awans do fazy grupowej ➡️ 2,94 mln €
Ranking 10-letni ➡️ 756,5 tys. €
3 wygrane w fazie grupowej ➡️ 1,5 mln €

ŁĄCZNIE ZAROBILI PONAD 20 000 000 ZŁ!
Potencjalnie Legia może również zarobić ponad milion euro za wyjście z grupy.''
[SportPL]

Obyśmy mądrze rozdysponowali tą kasiorkę, a nie jak po LM kilka lat temu.
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo @Isso89 @Bocheno1 @Barcasub

0

@Emhyr Tutaj akurat przykładem rzuciłem, w jego przypadku wystarczyło by podejść i powiedzieć coś w stylu ''zostaw go kur*a'' i pewnie by podziałało, bo te szczyle są strasznie strachliwe, jak widzą kogoś starszego i większego od siebie (a uwierz mi, że posturę mam mocną) :D

0

@Emhyr Kacper HTA i jakiś gówniarz 70 kilo wagi xD
2 shooty pałką teleskopową w udo i kozaczek leży na chodniku :D

0

@Emhyr Nie mam Twittera, podrzucisz jakiegoś tweeta?

0

@tomek8756 Nie znam kontekstu tej sytuacji (co młody odwalił), ale to nieważne, bo jakbym spotkał tego odpada i jego przygłupiego koleżkę to kasowałbym ''teleskopem'' aż to on by mi buty całował, i temu młodemu to samo.

@Emhyr Masz jakieś info albo tweeta odnośnie tego typa?

0

Nie ma nic gorszego jak słuchasz sobie radyjko w robocie, a w nim co chwilę ta monotematyczna dziewczynka i te ''JeStEm tWoJą bAjkĄ'' xD

0

@ranger3120 Ona już skończyła z rapem?

0

@bartas97 Spokojnie, w niedzielę dostaną oklep to może zejdą trochę na ziemie

0

Komentarz usunięty

0

@mekston Taki najlepszy jak "najlepszy" burger z Maka xD

3

@Bernard777 Hahaha, kolejny bóldupiec, kocham ten skowyt jak wygrywamy :)

2

2:0, pięknie maestro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?