Hocker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Milicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/OusmaneDembele07/ Sprawdźcie ostatni post: Ousmane Dembélé jest w podróży do „Barcelona”. :) :) :)
11
To się kwalifikuje na news sezonu :D
0
Lamela w tym sezonie nic nie pokazał (jeden z najgorszych transferów PL). Już prędzej Pastore powinien pojechać...
2
Dorzućmy do tego Cristano Ronaldo, Courtoisa, Pirlo, Thiago Silve, Benatie... To nie fm! Jeśli ściągniemy Koke lub Suarez już mam kasy nie starczy na resztę zawodników z tej listy (nie wiadomo czy chociaż któryś z nich przyjdzie...)
0
Wydaje mi się, że w obronie zagrają Pique - Mascherano , dlatego że potrafią dobrze wyprowadzać piłkę oraz mogą zagrać długi cross na Neymara czy Alexisa.
0
jprdl
0
Oficjalnie: Javier Mascherano odniósł kontuzję kolana i pauzować będzie około sześciu tygodni.
0
Mam nadzieje że zamiast Villi zagra Alexis. Ten mecz z Deportivo pokazał że jest w stanie sie obudzić...
0
Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Thiago Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa
0
Chciałbym, aby wybiegł w grand derbi w pucharze króla jak to było w LM z Realem ;)
0
Valdés, Adriano, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Messi
0
Czekaja ze składaem bo nie wiadomo jeszcze czy Messi będzie mógł zagrać :P
0
@marcin2810
Czego tu sie wstydzić? Prędzej czy później do tego by doszło... Też wolałbym aby nie było reklam na koszulkach, ale cóż poradzimy? Możemy tylko się przyglądać do prezes i zarząd będa robić...
0
Barcelona's official lineup: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Busquets, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro.
0
@PDG wtedy Ramos nie dostał kary pieniężnej, a kartke mu odwołano bo uznano to jako "gest szczególny" (czy jakoś tak) związku ze śmiercią piłkarza. Niedawno to słyszałem, i niewiem czy to nie było podczas ostatnich GD
0
Tadeusz0312
Coentrao nazwał tak sędziego w meczu ligowym z Getafe tak apropos.
0
http://www.sportlemon.tv/v-4/2/192/v-439323.html lapcie ale z moim ulubionym komentarotem ( Arab czy jaki turek:D)
0
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3 tu coś sie dzieje
0
Pique jak i Iniesta i A.Sanchez odpoczywaja na Real :)
0
Villa!!!! King back!!!
0
adamm13
tak mało grają, ale w 1 zespole w sparingach gra 5 czy 7 zawodników drużyny rezerw
0
@tadzik447
prosze:
0
Abidal otrzymał pozwolenie od lekarzy na wyjazd z drużyną do Paryża!
0
V.V(Pinto)
Alves (Montoya) - Pique (Masche) Puyol (Agger?) - Alba (Adriano| Abidal)
Busi(Dos Santos)
Xavi (Thiago) Iniesta (Cesc)
Alexis (Affelay) Messi (Pedro) Neymar (Villa)
czy to nie wygląda pięknie?? :D
0
klauzula Masche wynosi 100 mln euro :P
0
Szkoda, że niema Villi :( miejmy nadzieje ze na SPH będzie i pierdyknie brameczke jak rok temu :P:)
0
@steryd87
Niech twój klub wygra w ciągu 4 lat 13 z 17 pucharów, to wtedy powiem że będzie on królował :*
0
Juve będzie miało tyle samo graczy. Do Barcy dodajemy Albę, ale nie zapominajmy dodać Giovinco do Juve
0
tak nawiasem: dziennikarze ona fm twierdzą, że Valencia wczoraj zerwała negocjacje i podniosła cenę
0
nie na temat: Alba official in Fc Barcelona!!! http://www.valenciacf.com/contenidos/Actualidad/Noticias/2012/06/Noticia_37831.html?__locale=en