0

https://www.facebook.com/OusmaneDembele07/ Sprawdźcie ostatni post: Ousmane Dembélé jest w podróży do „Barcelona”. :) :) :)

11

To się kwalifikuje na news sezonu :D

0

Lamela w tym sezonie nic nie pokazał (jeden z najgorszych transferów PL). Już prędzej Pastore powinien pojechać...

2

Dorzućmy do tego Cristano Ronaldo, Courtoisa, Pirlo, Thiago Silve, Benatie... To nie fm! Jeśli ściągniemy Koke lub Suarez już mam kasy nie starczy na resztę zawodników z tej listy (nie wiadomo czy chociaż któryś z nich przyjdzie...)

0

Wydaje mi się, że w obronie zagrają Pique - Mascherano , dlatego że potrafią dobrze wyprowadzać piłkę oraz mogą zagrać długi cross na Neymara czy Alexisa.

0

jprdl

0

Oficjalnie: Javier Mascherano odniósł kontuzję kolana i pauzować będzie około sześciu tygodni.

0

Mam nadzieje że zamiast Villi zagra Alexis. Ten mecz z Deportivo pokazał że jest w stanie sie obudzić...

0

Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Thiago Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa

0

Chciałbym, aby wybiegł w grand derbi w pucharze króla jak to było w LM z Realem ;)

0

Valdés, Adriano, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Messi

0

Czekaja ze składaem bo nie wiadomo jeszcze czy Messi będzie mógł zagrać :P

0

@marcin2810
Czego tu sie wstydzić? Prędzej czy później do tego by doszło... Też wolałbym aby nie było reklam na koszulkach, ale cóż poradzimy? Możemy tylko się przyglądać do prezes i zarząd będa robić...

0

Barcelona's official lineup: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Busquets, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro.

0

@PDG wtedy Ramos nie dostał kary pieniężnej, a kartke mu odwołano bo uznano to jako "gest szczególny" (czy jakoś tak) związku ze śmiercią piłkarza. Niedawno to słyszałem, i niewiem czy to nie było podczas ostatnich GD

0

Tadeusz0312

Coentrao nazwał tak sędziego w meczu ligowym z Getafe tak apropos.

0

http://www.sportlemon.tv/v-4/2/192/v-439323.html lapcie ale z moim ulubionym komentarotem ( Arab czy jaki turek:D)

0

0

Pique jak i Iniesta i A.Sanchez odpoczywaja na Real :)

0

Villa!!!! King back!!!

0

adamm13
tak mało grają, ale w 1 zespole w sparingach gra 5 czy 7 zawodników drużyny rezerw

0

@tadzik447
prosze:

0

Abidal otrzymał pozwolenie od lekarzy na wyjazd z drużyną do Paryża!

0

V.V(Pinto)
Alves (Montoya) - Pique (Masche) Puyol (Agger?) - Alba (Adriano| Abidal)
Busi(Dos Santos)
Xavi (Thiago) Iniesta (Cesc)
Alexis (Affelay) Messi (Pedro) Neymar (Villa)

czy to nie wygląda pięknie?? :D

0

klauzula Masche wynosi 100 mln euro :P

0

Szkoda, że niema Villi :( miejmy nadzieje ze na SPH będzie i pierdyknie brameczke jak rok temu :P:)

0

@steryd87
Niech twój klub wygra w ciągu 4 lat 13 z 17 pucharów, to wtedy powiem że będzie on królował :*

0

Juve będzie miało tyle samo graczy. Do Barcy dodajemy Albę, ale nie zapominajmy dodać Giovinco do Juve

0

tak nawiasem: dziennikarze ona fm twierdzą, że Valencia wczoraj zerwała negocjacje i podniosła cenę

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?