0

nie dawajcie mi bana ale tu są najgorsze kontuzje piłkarskie: tylko dla dorosłych radze poczekaj kilka godzin po jedzeniu faule typu eduardo da silva a nawet gorsze http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,5546213,Dziesiec_najkoszmarniejszych_pilkarskich_kontuzji.html

0

Konrad: Militto nie jest powołany i on ma kontuzje

0

Ronaldinho_93 możesz te autografy wrzucić na serwer? thx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?