Hocker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Milicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Veb68
mecz bedzie na SportKlub. Jest on na c+ i na n
0
Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Alexis
0
@TheKronos
To jest Ruben Mino.
0
@Wielkobrzusz
Skończ napinaczu...
0
@skubus1995
Idąc twoim tokiem myślenia Raul nie jest wychowankiem Realu tylko Atletico czy kogoś innego. Zobacz nawet w wikipedie tam pisze ;)
0
@FanRealu90
To czym według Ciebie są wypowiedzi Mu na temat Barcy?
0
A ja nie wiedziałem, że REAL w super formie nie może wygrać z Barceloną w słabej formie
0
dzisiaj cos okolo 19 bedzie powtorka na tvp sport.
0
@Ziros
trudno wejść na fcbarca w sezon i terminarz??
FC Barcelona - Hospitalet CE 21.12.2011 20:00 Copa del Rey
0
Można odświerzyć?? Są tylko 2 bramki
0
@Ilka
tam to prawie każdy gra te mecze i wyniki 3-2, 4-1(lass 2x :D). Dla mnie najważniejszy jest główny mecz i żeby wyjść na fotel lidera przed kmś.
PS. Wie ktoś gdzie będą transmitowane kmś?
0
@ szefu91
Zależy dla kogo. Barca lubi grać szybką piłke więc murawa musi być mokra do tego. Niewiem jaka tam dżungla wyrosła ale rok temu nie była odpowiednio namoczona i barsie źle sie grało
0
Niedobrze :/ Mam nadzieje że wróci na SP Europy bo on jest dokładnie za tydzień
0
Audi Cup dzisiaj będzie tylko na Polsat Sport HD bo bedzie w tym samym czasie grała Wisła. Jutro bedzie też na Polsat Sport.
0
Witaj Ibi .Mam nadzieje ze bedziesz dobrze grac.
idz lepiej na realmadrid.pl.
ps. przypomnij mi ile fanów realu lizalo dupe ronaldo jak przyszedl
0
Co do c+ to bedzie mecz w 3d :) Tylko trzeba mieć tv 3d ,dekoder 3d i okulary 3d. Szkoda ze nie posiadam tego :(
stawiam 3-1 2x Messi 1x Villa i dla nich ozil
0
taki wynik nie będzie na gd. Fakt real może sie przestaszyć ale nie aż tak :P
0
Messi would normally be out for 20-25 days (minimum 2-3 weeks, maximum 4-5 weeks) #fcblive
mysle to bedzie najblizszy scenariusz
0
messi zejdzie okolo 60 minuty
0
razem jestesmy silni!!!
Visca el Barca!!!!
Visca el Messi!!!
Visca el Pedro!!!
0
madrid carbor saluta campion
0
Golllll!!!! Prędzej polski zespół awansuje do fazy grupowej LM,niż real przejdzie 1/8...
0
Ten sędzia chyba uczył się sedziowania z PES-a 2010.....
0
jutro o 13.00 prezentacja Eto'o
0
slavoo93
jest pokazany widok na miasto i nic więcej
0
mam pytanie czy FCBP jedzie na ten finał?
0
ja oglądam na http://rojadirecta.com/ tam są zawsze transmisje różnych meczów
0
czy ten mecz będzie na cyfrze+?
0
http://www.iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09 macie link do głosowania
0
będzie może torrent z tego meczu?