Hocker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Milicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj bedzie obcięta pensja :P
0
skąd to wiesz diego626??
0
motyw z telefonami :DDD miodzio!!!
0
Campeones Campeones ole ole ole!!!
0
a thaigo napisał coś w tym stylu:
Chciałbym pogratulować moim dwóm kolegom @ juanmata10 i @ OriolRomeuVidal wygrania Ligi Mistrzów. Gratulacje!
0
fcbarca na fejsie:
Hiszpanskie Radio COPE podaje, ze mimo odniesionego urazu i operacji zlamanego obojczyka, wystep Daniego Alvesa nie jest do konca wykluczony... Wiecej informacji wieczorem, po konferencji prasowej.
0
@tibijczyk
Messi w tym sezonie zdobył złotego buta i pichichi(50). Prawdopodobnie będzie też królem strzelców lm(14). Powiedz mi prosze kto był lepszy w tym sezonie?? No bo chyba nie Ronaldo, który ma 41 gole w La liga i chyba 10 w lm??
0
@Mateuszek
Wyobrażam to sobie
P.G: Messi
T.V: To ja sie nie bawie
:D
0
@D.Villa
Jak podaje rozglosnia radiowa COPE, David Villa ponoc trenuje juz od ok 2-3 tygodni z pilka i ma byc gotowy na Euro. Pilkarz chce byc gotowy takze na final Pucharu Krola.
0
Transferowe nie, ale w przyszłym sezonie ma być w 1 zespole - klauzula w kontrakcie
0
falcao!!!!!
0
jest remis
0
chociaz remis
0
jest 0-0
0
albaaaaaaa ajjjjj
0
a gdzie rozny?
0
kurrr
0
jest soldado
0
panie emery jedna prośba- niech wejdzie soldado
0
sraka wejdzie
0
hernandez i mathieu za Feghouli i Piattiego
0
hmmm pepe odbija sie od Piattiego hehe
0
pepe aaaaaaaaaaaaaaaaahahhahhahaahhaha
0
co di marycha zrobila teraz?? :P
0
Llorente i Muniain odpoczywaja
0
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Pedro
0
z profilu As Romy na fejsie
FORZA ABIDAL!!!
Forza Abi, siamo tutti con te!
Courage Abi, nous sommes tous avec toi!
0
Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Puyol Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Messi Cesc Alexis
0
Sorry że nie ten temat ale wejdźcie http://niedlaacta.pl/ Jeśli to sie stanie nie będziemy mogli ściagać np. bramki lub meczy
0
Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, iniesta, Cesc, Messi y Alexis