6



Betis "za darmo" podpisuje Felipe Luiza z Lazio. Dobry zawodnik, który raczej z miejsca wskoczy do podstawowej jedenastki. Jedyny minus, że często na L4.

0

@PatrykBarca No generalnie to wpadli na pomysł, bo kontaktowali się z Brozoviciem tylko ten chce zostać we Włoszech.

Swoją drogą ja bym chciał zobaczyć u nas Brozovicia, czyli topowego defensywnego pomocnika na świecie.

2



Inter po miesiącach negocjacji zamyka umowę z Brozoviciem. Świetny zawodnik.

Czyli zostaje Kessie prawdopodobnie.

1

@Emhyr Średniak. Największa zaleta tego transferu to brak opłaty dla Borussi Monchengladbach. Do rotacji dobra opcja, ale do pierwszego składu obok Araujo to zdecydowanie nie.

1

@Cwaniak4 Tutaj kwestia zdrowia. Neymar w optymalnym stanie fizycznym to nadal topka zawodników na świecie. Zobacz sobie dwumecz z Bayernem z poprzedniego sezonu.

6

Wielu podaje przykład Hazarda, ale moim zdaniem Mbappe to zawodnik skazany na sukces. Czy to La Liga czy Premier League czy nocny deszczowy wieczór w Stoke czy orlik w Świątnikach Górnych - wszędzie będzie kapitalny. Jeżeli wybierze Real to będzie to ogromne wzmocnienie na które Barcelona będzie mogła odpowiedzieć prawdopodobnie tylko Haalandem, bo wszystko inne to jednak poziom niżej.

2

@Cule1234 Nie wiem czy świat skoków mu przez te lata za bardzo nie odjechał. Jest szansa, że byłoby rozczarowanie jak w ostatnich latach u Mourinho.

4

@Messibestplayerintheworld Kapitalny zawodnik. Moim zdaniem TOP 1 obrońca w Serie A.

18



Taka tam ekipa w Pescarze 10 lat temu.

1

Broja - Manaj

Co jak co, ale Albania to w przyszłości może mieć duet świetnych napastników.

0

@jeyx77x Robben źle nie grał, ale po przyjściu Ronaldo raczej nie byłoby dla niego miejsca. Zarówno Robben jak i Sneijder zostali wymienieni na lepsze modele - za Robbena przyszedł CR7, a za Sneijdera - Kaka. O ile w przypadku Robbena to był strzał w "10", tak w przypadku Sneijdera można to kwestionować, szczególnie, że Wesley sezon później był jednym z najlepszych na świecie i wygrał potrójną koronę, a Kaka nie pokazał zbyt wiele.

5

Pewnie Sassuolo i tak przegra jakieś 1-3 ten mecz z Juventusem, ale trzeba szanować ich podejście do gry. Czy to Juve czy to Spezia - zawsze naparzanka do przodu. Oprócz topowych drużyn to zdecydowanie obok Fiorentiny najlepsza piłka we Włoszech. Włoskie Brighton.

2

"Byliście obsrani w pierwszych 10 minutach z Interem, byliście tak samo obsrani jak w meczu z Juventusem i Milanem, brakuje wam osobowości. Jak jesteście mali to sędziowie traktują was jak małych. Najgorsza rzecz dla mężczyzny? Brak jaj i charakteru. Idźcie grać do Serie C gdzie nie ma presji, stadionów i wielkiego futbolu."

Mourinho do swoich piłkarzy. Znowu pali mosty za sobą.

3

@BombowiecKrawczyk Druga ciekawostka jest taka, że Lazio wydało na niego 20 milionów co przez wielu kibiców klubu z Rzymu uznawane jest jako najgorsza inwestycja transferowa w 21 wieku.

5

@Compadre Prawda, dzisiaj u mnie też w okolicach 10 stopni. Się miło aż z pieskiem spacerowało po lesie.

@PatrykBarca A w życiu, dla mnie +25 stopni mogłoby być codziennie.

17

40 dni do kalendarzowej wiosny. Powoli zaczynamy te lepszą część roku.

1

@Bunk420 W zawody kto uzbiera więcej punktów w poszczególnym treningu.

1

Wąsek 2:0 Hula na ten moment na dużej skoczni.

0

@Matheo23 Z tego co wiem to nie, wyniki mozna jedynie śledzić na oficjalnej relacji FISu

0

Wąsek 1:0 Hula po pierwszym treningu.

0

Dopiero skoczyło 24 skoczków w treningu, a belka zdążyła zlecieć z 22. na 19.

4

@FCBMati10 Trzymam kciuki za Sadreeva, który oddaje tutaj bardzo dobre skoki.

0

Bardzo słabi Niemcy.

1

@msmsms

wiadomo, że to tak nie działa, ale coś tam kiedyś Realowi strzelił :D

0

Wiek, wahania formy przez cały sezon, problemy z kostką. Niby nie powinno się cudów oczekiwać, ale w głowie jest ten promyk nadziei, że może jeszcze last dance mistrza na skoczni...

4



Dumfries średnio ustawiony wyżej od dwójki Lautaro - Dzeko. Inzaghi-ball w pełni.

3



Tak wyglądy oprawy kibiców w ostatnich Derbach Mediolanu. Co tym razem przygotują ultrasi z Curva Nord i Curva Sud? Właśnie nic. Obie drużyny zawarły zgodę, że w ramach protestu przeciwko limitom na stadionach dzisiaj o 18:00 nie ujrzymy żadnego "tifo".

1



Hula na normalnej skoczni. Szkoda Pawła, ale w treningach więcej razy lepszy był Stefan. Słuszna decyzja.

1



Składy na Derby Mediolanu według La Gazetta dello Sport. Nerazzuri na galowo, Rossoneri bez Rebicia, Ibrahimovicia i Tomoriego. Z czego ostatnia dwójka może zasiąść na ławce rezerwowych.

Zapowiada się meczycho.

3

Brozović to o wiele lepszy piłkarz od Kessiego. Taka luźna rozkmina w kontekście potencjalnego transferu do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?