Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Betis "za darmo" podpisuje Felipe Luiza z Lazio. Dobry zawodnik, który raczej z miejsca wskoczy do podstawowej jedenastki. Jedyny minus, że często na L4.
0
@PatrykBarca No generalnie to wpadli na pomysł, bo kontaktowali się z Brozoviciem tylko ten chce zostać we Włoszech.
Swoją drogą ja bym chciał zobaczyć u nas Brozovicia, czyli topowego defensywnego pomocnika na świecie.
2
Inter po miesiącach negocjacji zamyka umowę z Brozoviciem. Świetny zawodnik.
Czyli zostaje Kessie prawdopodobnie.
1
@Emhyr Średniak. Największa zaleta tego transferu to brak opłaty dla Borussi Monchengladbach. Do rotacji dobra opcja, ale do pierwszego składu obok Araujo to zdecydowanie nie.
1
@Cwaniak4 Tutaj kwestia zdrowia. Neymar w optymalnym stanie fizycznym to nadal topka zawodników na świecie. Zobacz sobie dwumecz z Bayernem z poprzedniego sezonu.
6
Wielu podaje przykład Hazarda, ale moim zdaniem Mbappe to zawodnik skazany na sukces. Czy to La Liga czy Premier League czy nocny deszczowy wieczór w Stoke czy orlik w Świątnikach Górnych - wszędzie będzie kapitalny. Jeżeli wybierze Real to będzie to ogromne wzmocnienie na które Barcelona będzie mogła odpowiedzieć prawdopodobnie tylko Haalandem, bo wszystko inne to jednak poziom niżej.
2
@Cule1234 Nie wiem czy świat skoków mu przez te lata za bardzo nie odjechał. Jest szansa, że byłoby rozczarowanie jak w ostatnich latach u Mourinho.
4
@Messibestplayerintheworld Kapitalny zawodnik. Moim zdaniem TOP 1 obrońca w Serie A.
18
Taka tam ekipa w Pescarze 10 lat temu.
1
Broja - Manaj
Co jak co, ale Albania to w przyszłości może mieć duet świetnych napastników.
0
@jeyx77x Robben źle nie grał, ale po przyjściu Ronaldo raczej nie byłoby dla niego miejsca. Zarówno Robben jak i Sneijder zostali wymienieni na lepsze modele - za Robbena przyszedł CR7, a za Sneijdera - Kaka. O ile w przypadku Robbena to był strzał w "10", tak w przypadku Sneijdera można to kwestionować, szczególnie, że Wesley sezon później był jednym z najlepszych na świecie i wygrał potrójną koronę, a Kaka nie pokazał zbyt wiele.
5
Pewnie Sassuolo i tak przegra jakieś 1-3 ten mecz z Juventusem, ale trzeba szanować ich podejście do gry. Czy to Juve czy to Spezia - zawsze naparzanka do przodu. Oprócz topowych drużyn to zdecydowanie obok Fiorentiny najlepsza piłka we Włoszech. Włoskie Brighton.
2
"Byliście obsrani w pierwszych 10 minutach z Interem, byliście tak samo obsrani jak w meczu z Juventusem i Milanem, brakuje wam osobowości. Jak jesteście mali to sędziowie traktują was jak małych. Najgorsza rzecz dla mężczyzny? Brak jaj i charakteru. Idźcie grać do Serie C gdzie nie ma presji, stadionów i wielkiego futbolu."
Mourinho do swoich piłkarzy. Znowu pali mosty za sobą.
3
@BombowiecKrawczyk Druga ciekawostka jest taka, że Lazio wydało na niego 20 milionów co przez wielu kibiców klubu z Rzymu uznawane jest jako najgorsza inwestycja transferowa w 21 wieku.
5
@Compadre Prawda, dzisiaj u mnie też w okolicach 10 stopni. Się miło aż z pieskiem spacerowało po lesie.
@PatrykBarca A w życiu, dla mnie +25 stopni mogłoby być codziennie.
17
40 dni do kalendarzowej wiosny. Powoli zaczynamy te lepszą część roku.
1
@Bunk420 W zawody kto uzbiera więcej punktów w poszczególnym treningu.
1
Wąsek 2:0 Hula na ten moment na dużej skoczni.
0
@Matheo23 Z tego co wiem to nie, wyniki mozna jedynie śledzić na oficjalnej relacji FISu
0
Wąsek 1:0 Hula po pierwszym treningu.
0
Dopiero skoczyło 24 skoczków w treningu, a belka zdążyła zlecieć z 22. na 19.
4
@FCBMati10 Trzymam kciuki za Sadreeva, który oddaje tutaj bardzo dobre skoki.
0
Bardzo słabi Niemcy.
1
@msmsms
0
Wiek, wahania formy przez cały sezon, problemy z kostką. Niby nie powinno się cudów oczekiwać, ale w głowie jest ten promyk nadziei, że może jeszcze last dance mistrza na skoczni...
4
Dumfries średnio ustawiony wyżej od dwójki Lautaro - Dzeko. Inzaghi-ball w pełni.
3
Tak wyglądy oprawy kibiców w ostatnich Derbach Mediolanu. Co tym razem przygotują ultrasi z Curva Nord i Curva Sud? Właśnie nic. Obie drużyny zawarły zgodę, że w ramach protestu przeciwko limitom na stadionach dzisiaj o 18:00 nie ujrzymy żadnego "tifo".
1
Hula na normalnej skoczni. Szkoda Pawła, ale w treningach więcej razy lepszy był Stefan. Słuszna decyzja.
1
Składy na Derby Mediolanu według La Gazetta dello Sport. Nerazzuri na galowo, Rossoneri bez Rebicia, Ibrahimovicia i Tomoriego. Z czego ostatnia dwójka może zasiąść na ławce rezerwowych.
Zapowiada się meczycho.
3
Brozović to o wiele lepszy piłkarz od Kessiego. Taka luźna rozkmina w kontekście potencjalnego transferu do Barcelony.