Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej nie mogło się złożyć patrząc na grę Królewskich ;-)
0
Kiedy Atletico gra z Realem w pucharze króla?
0
+3... święto jakieś?
0
W 1 połowie było +1, teraz pewnie +5 tak jak mówisz :D
0
Mówisz o Moyesie?
0
Tak, dwa razy były czyste przejęcia w środku pola, no ale cytując Majdana "ten go dotknął, tamten troche przysymulował"
0
Pewnie Busi da trochę rozrywki fanom na Anoeta jak na Camp Nou z Espanyolem, powinniśmy szybko objąć prowadzenie, wtedy możemy spokojnie utrzymywać się przy piłce i nie dopuszczać do kontr Sociedad.Licze na jakiekolwiek zwycięstwo, nawet minimalne po strzale Montoyi z trybun w 94 minucie.
0
Dla mnie powinien zagrać Rakitić za Xaviego, Rakitić ostatnio zagrał niezły mecz, a Generał daje znacznie wiele z ławki niż w podstawowym składzie.
1
Przyzwoicie, przyzwoicie...chociaż dla niektorych moglby asystowac i strzelac po 3 gole na mecz a i tak byłby hejtowany:)
12
Czyli odwrotną co do taktyki Martino :D
1
Conajmniej trzech oczywiscie.
3
BBVA wymaga conajmniej dwoch bramkarzy w skladzie. Roberto w tym sezonie gra przyzwoicie, ale modnie jest go pohejtowac, co?
0
Może mają sposób na druzyny z Madrytu tylko:)
5
My za rok sprowadzimy Blanco i Gerrarda dla ożywienia środka pola, a cała kwota obu transferów lacznie wyniesie 60 baniek
0
Po pierwsze ban, po drugie Mangala jest gorszy od Mathieu, najbardziej przereklamowany transfer letniego okienka, chłop nie radzi sobie w słabszej lidze angielskiej, a co by było gdyby zaczął grać w BBVA.
0
Masche ma dar do rozgrywania, jego miejsce to środek pomocy lub obrony, na boku zmarnowalibyśmy jego glowny aspekt.
0
Pisanie, ze Abidal też nie był szybki jest gĺupie. W tamtych czasach lewy czy prawy obrońca miał zadanie bronić, dzisiejszi PO/LO są wahadłowymi wiec musza miec roszeczke szybkosci, dlatego powinniśmy grac systemem 3 obroncow: Mathieu Pique Bartra, po bokach Alba i Pedro/Alves, na srodku Masche i Iniesta/Rakitic a z przodu MSN
2
Poki zawodnik gra dobrze to po co wypomminac cene?
1
5 goli straconych, trener Mourinho - jakieś skojarzenia?
2
Jeszcze bylo tak, ze Xavi nie wykorzystal dwoch karnych w karierze, obydwa w ten sam dzien, nie pamietam w jaki dokładnie ale tez na poczatku roku.
1
Po sezonie raczej nikogo nie kupimy.
0
Gerrard zaraz strzeli hattricka z samych karnych. Co do tematu wybieram El Clasico wiosenne.
1
Każdy nasz obrońca byłby w United profesorem pod względem wyprowadzenia piłki.
51
FIFA to jest zwykła mafia, człowiek stara sie aby te dzieci wraz z rodzinami mialy dobre warunki do rozwijania sie a na koncu dostajesz bana. Niech się zajmą mundialem w Katarze, a Seppowi życze jak najszybszych wyborow.
0
Się chłop ustawi
1
Gra w Granadzie
1
Strzelam, zwierzęta raz w roku przeżyją silne jebudu.
0
Dziwi mnie numer 5, powinien tam być już dawno De Gea.
0
Liga Europy, a drużyny z MLS :D
0
Wątpiłbym ; D, Sergi by pewnie oddał do Puyola albo do Iniesty podał na drugą strone.