0

Lepiej nie mogło się złożyć patrząc na grę Królewskich ;-)

0

Kiedy Atletico gra z Realem w pucharze króla?

0

+3... święto jakieś?

0

W 1 połowie było +1, teraz pewnie +5 tak jak mówisz :D

0

Mówisz o Moyesie?

0

Tak, dwa razy były czyste przejęcia w środku pola, no ale cytując Majdana "ten go dotknął, tamten troche przysymulował"

0

Pewnie Busi da trochę rozrywki fanom na Anoeta jak na Camp Nou z Espanyolem, powinniśmy szybko objąć prowadzenie, wtedy możemy spokojnie utrzymywać się przy piłce i nie dopuszczać do kontr Sociedad.Licze na jakiekolwiek zwycięstwo, nawet minimalne po strzale Montoyi z trybun w 94 minucie.

0

Dla mnie powinien zagrać Rakitić za Xaviego, Rakitić ostatnio zagrał niezły mecz, a Generał daje znacznie wiele z ławki niż w podstawowym składzie.

1

Przyzwoicie, przyzwoicie...chociaż dla niektorych moglby asystowac i strzelac po 3 gole na mecz a i tak byłby hejtowany:)

12

Czyli odwrotną co do taktyki Martino :D

1

Conajmniej trzech oczywiscie.

3

BBVA wymaga conajmniej dwoch bramkarzy w skladzie. Roberto w tym sezonie gra przyzwoicie, ale modnie jest go pohejtowac, co?

0

Może mają sposób na druzyny z Madrytu tylko:)

5

My za rok sprowadzimy Blanco i Gerrarda dla ożywienia środka pola, a cała kwota obu transferów lacznie wyniesie 60 baniek

0

Po pierwsze ban, po drugie Mangala jest gorszy od Mathieu, najbardziej przereklamowany transfer letniego okienka, chłop nie radzi sobie w słabszej lidze angielskiej, a co by było gdyby zaczął grać w BBVA.

0

Masche ma dar do rozgrywania, jego miejsce to środek pomocy lub obrony, na boku zmarnowalibyśmy jego glowny aspekt.

0

Pisanie, ze Abidal też nie był szybki jest gĺupie. W tamtych czasach lewy czy prawy obrońca miał zadanie bronić, dzisiejszi PO/LO są wahadłowymi wiec musza miec roszeczke szybkosci, dlatego powinniśmy grac systemem 3 obroncow: Mathieu Pique Bartra, po bokach Alba i Pedro/Alves, na srodku Masche i Iniesta/Rakitic a z przodu MSN

2

Poki zawodnik gra dobrze to po co wypomminac cene?

1

5 goli straconych, trener Mourinho - jakieś skojarzenia?

2

Jeszcze bylo tak, ze Xavi nie wykorzystal dwoch karnych w karierze, obydwa w ten sam dzien, nie pamietam w jaki dokładnie ale tez na poczatku roku.

1

Po sezonie raczej nikogo nie kupimy.

0

Gerrard zaraz strzeli hattricka z samych karnych. Co do tematu wybieram El Clasico wiosenne.

1

Każdy nasz obrońca byłby w United profesorem pod względem wyprowadzenia piłki.

51

FIFA to jest zwykła mafia, człowiek stara sie aby te dzieci wraz z rodzinami mialy dobre warunki do rozwijania sie a na koncu dostajesz bana. Niech się zajmą mundialem w Katarze, a Seppowi życze jak najszybszych wyborow.

0

Się chłop ustawi

1

Gra w Granadzie

1

Strzelam, zwierzęta raz w roku przeżyją silne jebudu.

0

Dziwi mnie numer 5, powinien tam być już dawno De Gea.

0

Liga Europy, a drużyny z MLS :D

0

Wątpiłbym ; D, Sergi by pewnie oddał do Puyola albo do Iniesty podał na drugą strone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?