2

Mówisz o tym trenerze, który prowadzi drużynę do spadku z Bundesligi?

0

Bartomeu wie co robi, ewidentnie chce wygrać w wyborach, wiedział, że z Zubim i Enrique przy boku nie miał szans, dlatego obaj polecą (w zasadzie Enrique poleci bo Zubi już polecał...)

0

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ludzie chcą Kloppa na stanowisku trenera Barcelony? Z Borussia osiagnął prawie wszystko, no ale teraz ich prowadzi do 2 ligi niemieckiej, bo chyba nie powiecie, że wprowadził by styl gry z Borussi, która jest w strefie spadkowej, co nie?

0

W dodatku wyniki Borussi w lidze, ludzie strasznie żyją przeszłością, Klopp osiągnął dużo z niczego 2 lata temu, potem już Borussia coraz bardziej spadała na dno, a teraz na takim właśnie jest, jeżeli Klopp nie poprawi sytuacji Borussi, a oni po sezonie wezmą go na trenera Barcy to dla mnie będzie to straszny kot w worku

Moje kandydatury to Bielsa i Simeone.

0

Jak ma przyjść to razem z Wanyama na cdm :D

0

Iniesta w obecnej formię nie ma na co liczyć, Mathieu to solidny obrońca, ale nie ma porównania do Godina i Ramosa, Alba jak utrzyma taką grę to czemu by nie, nie ma wielu LO którzy mogli by mu odebrać to miejsce (Alaba, Marcelo, Luis, Azpilicueta)

0

Moze ty szerzej uszy otwieraj :D

0

Składy są już podane :D

0

Dlatego nasz trener pewnie znowu postawi na Mathieu na lewej stronie, aby mieć szansę w powietrzu :v

0

W obecnej dyspozycji Suareza to nawet chciałbym tego :D

0

Chyba jednak nie oglądałeś :v

0

3 lata temu, to jak odchodził Thiago Alcantara to Roberto miał tu status reżysera i nowego Xaviego.

0

Taka ciekawostka:

Roberto zanotuje dziś 3 asysty i strzeli gola, nadal będzie hejtowany przez użytkowników fcbarca.com

0

Wolę jego niż Montoye.

0

Skład z Mundo dla mnie lepszy, zamiasy niepowołanego Rafinhi powinien wejść Mascherano na ŚPD, a Roberto przesunięty do przodu, a Rakitic typowa 8.

3

Tak na pierwsze oko, transfery w tym roku nie były takie złe, patrząc obiektywnie pomijając Vermaelena i Douglasa sprowadziliśmy najlepszego gracza BPL, a Real wypożyczył Chicharito, który...no właśnie - był średni w Diabłach (przeciwieństwo Suareza w Liverpoolu) a w tamtejszej formie Benzemy nie był żadnych wzmocnieniem dla Królewskich. Linia pomocy została obsadzona przez powrót Rafinhy i kupno Rakitica, pierwszy z nich brylował wcześniej u Lucho w Celcie, ale nie bryluje u Lucho w Barcelonie (pomijając znakomity występ z Apoelem). Drugi z nich Rakitic był wcześniej znakomitym rozgrywającym w Sevilli, rozgrywał tam sezon życia, został najlepszym graczem Ligi Europejskiej, doprowadził Seville do zwycięstwa, pod koniec sierpnia wydawał mi się najlepszym transferem Zubiego - znakomity rozgrywający w dobrym wieku, ograny w lidze hiszpańskiej i stosunkowo niska cena, Real sprowadził Jamesa za 80 mln, ale kto wcześniej znał dobrze jego grę przed mundialem? Bardzo mało osób, odwrotnie do Kroosa, także znakomity mundial i jego cena, dla mnie najlepszy transfer letniego okienka transferowego w Hiszpanii. Linia obrony, czyli Mathieu (tak jak pisałem na początku pomijam Douglasa - nic o nim nadal nie wiem :v oraz Verminatora z wiadomych powodów. Najbardziej hejtowany transfer aktualnie sprawdza się dobrze, oprócz paru meczów (na początku sezonu) niemrawości, następne mecze były znakomite w jego wykonaniu, szkoda tylko, że jest ustawiany na LO kosztem Alby, dla mnie miejscem francuza jest środek obrony, do minusów transferu należy dodać głównie wiek i cenę, która powinna wynosić 10 mln mniej. Bramka po odejściu trojki (Oier - Pinto - Valdes) została równie mocno obsadzona (Masip - MATS - Bravo). Najbardziej trafiony transfer w tym okienku to bez wątpliwości transfer Bravo, chłop pomimo wieku i ceny spełnia wymagania każdego Cule w 100%, nie mam zastrzeżeń.

0

Juve po niespodziewanych okolicznościach wygra swój mecz, taki scenariusz zna każdy kibic Serie A.

0

Mógłby zostać asystentem trenera jak to było przy kadencji ŚP Tito, bo dyrektor sportowy to raczej z niego żaden,

1

Żaden Mourinho (wiadomo dlaczego) ani Klopp (nie wiem dlaczego ludzie chcą go widzieć tutaj, zero pomysłu na grę w tym sezonie, miejsce w tabeli, w dodatku Juventus pewnie zakończy ich udział w LM)

Osobiście moim kandydatem jest Bielsa, oglądam czasami ich mecze, poukładany zespół, z małego klubiku zniszczonego przez inne kluby finansowo (PSG, Monaco) zrobił wielki klub, który ma duże szanse wygrać Ligue1.

0

Jeżeli w meczu z Atletico Messi usiądzie na ławce, to kibice powinni wywiezc taczkami naszego "trenera"

0

Po meczu są takie wnioski; Alves musi zostac, Montoya jest cholernie słaby, skrzydlowy zrobil z niego wiatraczek, zero aspektow aby Montoya mogl w przyszlosci zastpic Alves. Nadal mamy zakaz strzelania poza 11.

0

Szkoda ze Jupp Heynkes nie chce wznowić kariery trenerskiej, bo żasen przyzwoity trener nas nie obejmie w srodku sezonu

3

Munir, Pedro, Xavi off
Messi, Neymar, Rakitic on

0

Montoya wiatrak

0

Czy nikt nie może uderzyć z dystansu (SUAREZ? INIESTA? PEDRO?)

0

Czy Suarez wreszcie przyjmie dobrze piłke?

0

Zawsze gra na typowej 9 :l

0

Poradzi sobie lepiej niż twoja ortografia :D

5

Powiedzcie mi jeszcze jedno, czemu Pique, który w ostatnich meczach gra wyśmienicie akurat na jeden z najtrudniejszych meczów Lucho wystawia go na ławce rezerwowej?

1

Moyes powiedział, że wie jak zatrzymać Messiego, pewnie cała jego taktyka była głównie pod zatrzymanie Messiego, dlatego Enrique go nie wystawił #EnriqueGenius

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?