Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówisz o tym trenerze, który prowadzi drużynę do spadku z Bundesligi?
0
Bartomeu wie co robi, ewidentnie chce wygrać w wyborach, wiedział, że z Zubim i Enrique przy boku nie miał szans, dlatego obaj polecą (w zasadzie Enrique poleci bo Zubi już polecał...)
0
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ludzie chcą Kloppa na stanowisku trenera Barcelony? Z Borussia osiagnął prawie wszystko, no ale teraz ich prowadzi do 2 ligi niemieckiej, bo chyba nie powiecie, że wprowadził by styl gry z Borussi, która jest w strefie spadkowej, co nie?
0
W dodatku wyniki Borussi w lidze, ludzie strasznie żyją przeszłością, Klopp osiągnął dużo z niczego 2 lata temu, potem już Borussia coraz bardziej spadała na dno, a teraz na takim właśnie jest, jeżeli Klopp nie poprawi sytuacji Borussi, a oni po sezonie wezmą go na trenera Barcy to dla mnie będzie to straszny kot w worku
Moje kandydatury to Bielsa i Simeone.
0
Jak ma przyjść to razem z Wanyama na cdm :D
0
Iniesta w obecnej formię nie ma na co liczyć, Mathieu to solidny obrońca, ale nie ma porównania do Godina i Ramosa, Alba jak utrzyma taką grę to czemu by nie, nie ma wielu LO którzy mogli by mu odebrać to miejsce (Alaba, Marcelo, Luis, Azpilicueta)
0
Moze ty szerzej uszy otwieraj :D
0
Składy są już podane :D
0
Dlatego nasz trener pewnie znowu postawi na Mathieu na lewej stronie, aby mieć szansę w powietrzu :v
0
W obecnej dyspozycji Suareza to nawet chciałbym tego :D
0
Chyba jednak nie oglądałeś :v
0
3 lata temu, to jak odchodził Thiago Alcantara to Roberto miał tu status reżysera i nowego Xaviego.
0
Taka ciekawostka:
Roberto zanotuje dziś 3 asysty i strzeli gola, nadal będzie hejtowany przez użytkowników fcbarca.com
0
Wolę jego niż Montoye.
0
Skład z Mundo dla mnie lepszy, zamiasy niepowołanego Rafinhi powinien wejść Mascherano na ŚPD, a Roberto przesunięty do przodu, a Rakitic typowa 8.
3
Tak na pierwsze oko, transfery w tym roku nie były takie złe, patrząc obiektywnie pomijając Vermaelena i Douglasa sprowadziliśmy najlepszego gracza BPL, a Real wypożyczył Chicharito, który...no właśnie - był średni w Diabłach (przeciwieństwo Suareza w Liverpoolu) a w tamtejszej formie Benzemy nie był żadnych wzmocnieniem dla Królewskich. Linia pomocy została obsadzona przez powrót Rafinhy i kupno Rakitica, pierwszy z nich brylował wcześniej u Lucho w Celcie, ale nie bryluje u Lucho w Barcelonie (pomijając znakomity występ z Apoelem). Drugi z nich Rakitic był wcześniej znakomitym rozgrywającym w Sevilli, rozgrywał tam sezon życia, został najlepszym graczem Ligi Europejskiej, doprowadził Seville do zwycięstwa, pod koniec sierpnia wydawał mi się najlepszym transferem Zubiego - znakomity rozgrywający w dobrym wieku, ograny w lidze hiszpańskiej i stosunkowo niska cena, Real sprowadził Jamesa za 80 mln, ale kto wcześniej znał dobrze jego grę przed mundialem? Bardzo mało osób, odwrotnie do Kroosa, także znakomity mundial i jego cena, dla mnie najlepszy transfer letniego okienka transferowego w Hiszpanii. Linia obrony, czyli Mathieu (tak jak pisałem na początku pomijam Douglasa - nic o nim nadal nie wiem :v oraz Verminatora z wiadomych powodów. Najbardziej hejtowany transfer aktualnie sprawdza się dobrze, oprócz paru meczów (na początku sezonu) niemrawości, następne mecze były znakomite w jego wykonaniu, szkoda tylko, że jest ustawiany na LO kosztem Alby, dla mnie miejscem francuza jest środek obrony, do minusów transferu należy dodać głównie wiek i cenę, która powinna wynosić 10 mln mniej. Bramka po odejściu trojki (Oier - Pinto - Valdes) została równie mocno obsadzona (Masip - MATS - Bravo). Najbardziej trafiony transfer w tym okienku to bez wątpliwości transfer Bravo, chłop pomimo wieku i ceny spełnia wymagania każdego Cule w 100%, nie mam zastrzeżeń.
0
Juve po niespodziewanych okolicznościach wygra swój mecz, taki scenariusz zna każdy kibic Serie A.
0
Mógłby zostać asystentem trenera jak to było przy kadencji ŚP Tito, bo dyrektor sportowy to raczej z niego żaden,
1
Żaden Mourinho (wiadomo dlaczego) ani Klopp (nie wiem dlaczego ludzie chcą go widzieć tutaj, zero pomysłu na grę w tym sezonie, miejsce w tabeli, w dodatku Juventus pewnie zakończy ich udział w LM)
Osobiście moim kandydatem jest Bielsa, oglądam czasami ich mecze, poukładany zespół, z małego klubiku zniszczonego przez inne kluby finansowo (PSG, Monaco) zrobił wielki klub, który ma duże szanse wygrać Ligue1.
0
Jeżeli w meczu z Atletico Messi usiądzie na ławce, to kibice powinni wywiezc taczkami naszego "trenera"
0
Po meczu są takie wnioski; Alves musi zostac, Montoya jest cholernie słaby, skrzydlowy zrobil z niego wiatraczek, zero aspektow aby Montoya mogl w przyszlosci zastpic Alves. Nadal mamy zakaz strzelania poza 11.
0
Szkoda ze Jupp Heynkes nie chce wznowić kariery trenerskiej, bo żasen przyzwoity trener nas nie obejmie w srodku sezonu
3
Munir, Pedro, Xavi off
Messi, Neymar, Rakitic on
0
Montoya wiatrak
0
Czy nikt nie może uderzyć z dystansu (SUAREZ? INIESTA? PEDRO?)
0
Czy Suarez wreszcie przyjmie dobrze piłke?
0
Zawsze gra na typowej 9 :l
0
Poradzi sobie lepiej niż twoja ortografia :D
5
Powiedzcie mi jeszcze jedno, czemu Pique, który w ostatnich meczach gra wyśmienicie akurat na jeden z najtrudniejszych meczów Lucho wystawia go na ławce rezerwowej?
1
Moyes powiedział, że wie jak zatrzymać Messiego, pewnie cała jego taktyka była głównie pod zatrzymanie Messiego, dlatego Enrique go nie wystawił #EnriqueGenius