Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 98% Carlo postawi na Jese
Na 1% wstawi Jamesa na prawe skrzydło (grał tam w Monaco), a Bale pójdzie na lewe (grał tam w Tottenhamie)
Na 1% przejdzię w formację 4-4-2 z Chicharito i Benzema w ataku, Isco z Balem na skrzydłach, Khedira(?) i Kroos w środku.
1
3 mecze, ale wcześniej nie uderzył rywala z pięści, więc do tego powinni dołożyc jeszcze jedną pauze. 4 mecze dla mnie powinien pauzować teraz.
1
Szczerze, to kara dla Ronaldo będzie dużym wzmocnieniem dla Realu.
0
W dodatku ten gol stracony z Atletico....przemilczmy
0
Wygrać w środe to obowiązek, odprawić materace ze skromnym 0-3 w plecy za ten rok niepowodzeń w pojedynkach z nimi.
Po meczu na Calderon powinniśmy poznać zwyciężce pucharu króla w tym sezonie, liczę, że Rakitić się wykuruję do środy, bo będzie on mega ważnym zawodnikiem, szczególnie w takiej formie w jakiej jest.
0
Ale piła poszła od kogoś do Neymara
0
Busquets:o
Messi Geniusz.
0
Hohohohohohohooh
0
Messi & Neymar!
0
Alves?????????????????
0
Według przepisów, zachowanie Cristiano Ronaldo podpada pod poważne przewinienie i karę od 4 do 12 meczów zawieszenia.
I tak pewnie jeden mecz zawieszenia dostanie, Perez kopertę wystawi.
3
NAJLEPSZY PIŁKARZ ŚWIATA! brawo.....
5
Bartra na stoperze, Mascherano i Rafinha w pomocy - Lucho czyta nasze komentarze!
0
Tak ogólnie to Odegaard może występować w Primera Division? Czy narazie tylko niższe ligi ze względu na swój wiek?
0
Kurczę, słaby sezon, klimatyzacja w zespole - wszystko rozumiem, ale nie umieć przyjąć dobrze piłki lub strzelić w trybuny z 5m to musi być jakiś większy problem
0
tylko, że Alexis nie kosztował 80 mln, nie przychodził także jako najlepszy gracz angielskiej ligi oraz nie był najlepsza "9" na świecie i w sezonie przed przyjściem nie otrzymał złotego buta, dodatkowo nie miał 28 lat, więc miał szanse się rozwinąć.
Suarez ma dziś urodziny, jest on w takim wieku, że powinien grać sezon życia, ale dajmy mu szansę, może odpali kiedyś...........kiedyś
0
Ludzie zdecydujcie się kiedy ten Suarez ma odpalić, bo po meczu z Atletico pisaliście, że na Calderon, a teraz widzę, że marzy wam się hattrick naszego wampira
0
Kurde, ten James to jakiś crack musi być, jak go przed takim Modriciem stawiają
0
Przez dwa mecze (ligowy i CDR) nic nie pokazał, nie wiem gdzie wy tu widzicie nowego Xaviego, Rakitic jak utrzyma formę to zapomnicie o takim Koke
0
Media podają, że jutro nasz były zawodnik Samuel Eto'o podpisze kontrakt z klubem z Serie A - Sampdorią
Szczerze, wolałbym, żeby został w lidze angielskiej w Evertonie..
0
Bravo - Bartra, Pique, Alba, Montoya; Busquets, Rafinha, Rakitic; MSNSzkoda, że Mathieu ciągle kontuzjowany, solidny obrońca
0
Przedłużyć z nim kontrakt to obowiązek.
0
Ha ha
0
Sport to codziennik wiec w jeden dzien 300 osob to chyba dobrze
0
Wlasnie dziwna sprawa, realizator pokazal wczoraj na koniec meczu zoltko dla Mandzukica, na livescore wczoraj tez pisalo ze dostal zolta kartke
0
Jestem ciekaw czy po wygraniu jakiegos trofeum Lucho zostanie na stanowisku(oczywiscie mowie o prestizowych pucharach a nie puchar Gampera)
2
W 84 minucie otrzymał żółtą kartkę, ale jakoś po cichu bo kamerzysta pokazał pare minut po zajściu dopiero
2
Nie zagra, tak samo jak Godin.
15
Jestem pewien, że nie tylko awansujemy, ale również wygramy spotkanie na Calderon. Atletico bez swojego lidera defensywy oraz bez Mandzukica (defacto który jest 10x razy lepszy od Torresa) nie ugrają tego meczu.
3
Teraz wystarczy jeden błąd Pique (odpukać) żeby wszyscy ponownie sprzedawali tego piłkarza.