0

Jeżeli Xavi, to tylko z ławki.

3

"Suarez dziś strzeli"

Odcinek 5.

0

Dobrze by było pokazać się z jak najlepszej strony, aby w CDR przyjechali przestraszeni i dostali gładkie 3-0 na Camp Nou, a na ich stadionie dopełnić formalności i dać zagrać rezerwowym (podkreślam - rezerwowym)

Dodatkowo powinniśmy wygrać aby ładnie rozpocząć nowy miesiąc (aby był lepszy od tamtego, chociaż tamten był perfekcyjny oprócz wpadki z RSSS)

0

Jak 117 to niedawno rekord prawie bym miał :D

1

Jakby takie coś strzelił Adama to byłby w 10 kolejnych okładkach, a tutaj miałby status przyszłego Neymara.

0

Mourinho wielki taktyk - gdy przychodzi cięższy rywal to i tak stawia autobus.

0

City nic nie gra w LM, Jedyny dobry mecz to wygrana 3-2 z Bayernem, ale to głównie przez głupote Benatii i geniusz Aguero.

0

Zawieszenie na dwa mecze? Bo z tego co wiem pomiędzy dzisiejszą kolejką, a derbami Madrytu jest jeszcze jeden mecz.

0

Nasze młodziki cudnie dziś, ale grają z ostatnią drużyną :D

0

Akcja jak Akcja, ale Courtois mógł się lepiej zachować :D

0

4-1, czyli tak jak obstawiałem dzisiaj rano w przeglądzie prasy ;-)

0

Ja bym nie był taki pewny, że w 2015r przyjdzie Laporta.

Będą wyniki, będą trofea, będzie postęp - Barto zostanie

0

Barcelona nie będzie miała lepszego DP do naszego stylu gry niż Busquets - jedynie Mascherano, Alonso lub Lahma bym u nas widział za Busquetsa.

1

? :D

0

Raczej ze Sportu....

1

Dzisiaj wyczuwam 4:1 dla Realu, po pierwsze grają z RSSS u siebie (przypominam, że RSSS na wyjezdzie gra 20% tego co na własnym stadionie) Po drugie nie zagra Ronaldo, co też jest wielkim wzmocnieniem Realu.

1

Tymczasem AFC Bournemouth(klub Artura Boruca, który ma wielkie szanse na awans do Premier League) wygrywa 1-0 z Watfordem w 41 minucie, co ciekawe zawodnik Watfordu dostał czerwoną kartkę.... w 1 minucie spotkania,

1

Ja również zapamiętałem popis geniuszu Leo bijącego rekord 90 goli w roku kalendarzowym.

1

Strasznie jesteś pesymistyczny, nagle dla przeciwników Enrique Puchar Króla przestał być ważny...

117

Gra z Atletico u Enrique + gra z Realem u Taty + gra z wszystkimi innymi w lidze u Vilanovy = Pep Guardiola.

0

Czemu każdy ma jakieś żale do Kataru o to że kupili graczy? Powinniśmy je mieć do prawa lub tych graczy, którzy porzucili dany kraj na Katar.

0

Od 2 lat. Trzy lata temu Rayo 3:4 Atletico

0

No i bardzo dobrze, jak ma isc do jakiegos Lazio to niech lepiej tu zostaje

0

W tamtym sezonie miałem do nich szacunek, grali twardy futbol, ale znali granice - a teraz? Teraz są zwykłymi bandytami na boisku, a tacy piłkarze jak Raul Garcia czy Juanfran są skończeni w moich oczach.

Raul Garcia - jeden z największych brutali i rzeźników, a zarazem największy symulant i płaczek w zespole Simeone :(

1

Może chciał pokazac, ile razy w styczniu został ośmieszony przez Neymara, ale zabrakło mu palców?

0

Po meczu świętowałem, nie było mnie :-(

1

Opera, a co?

1

Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale [krecidlo]


0

Dobra wrzuta Dani

1

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?