Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Xavi, to tylko z ławki.
3
"Suarez dziś strzeli"
Odcinek 5.
0
Dobrze by było pokazać się z jak najlepszej strony, aby w CDR przyjechali przestraszeni i dostali gładkie 3-0 na Camp Nou, a na ich stadionie dopełnić formalności i dać zagrać rezerwowym (podkreślam - rezerwowym)
Dodatkowo powinniśmy wygrać aby ładnie rozpocząć nowy miesiąc (aby był lepszy od tamtego, chociaż tamten był perfekcyjny oprócz wpadki z RSSS)
0
Jak 117 to niedawno rekord prawie bym miał :D
1
Jakby takie coś strzelił Adama to byłby w 10 kolejnych okładkach, a tutaj miałby status przyszłego Neymara.
0
Mourinho wielki taktyk - gdy przychodzi cięższy rywal to i tak stawia autobus.
0
City nic nie gra w LM, Jedyny dobry mecz to wygrana 3-2 z Bayernem, ale to głównie przez głupote Benatii i geniusz Aguero.
0
Zawieszenie na dwa mecze? Bo z tego co wiem pomiędzy dzisiejszą kolejką, a derbami Madrytu jest jeszcze jeden mecz.
0
Nasze młodziki cudnie dziś, ale grają z ostatnią drużyną :D
0
Akcja jak Akcja, ale Courtois mógł się lepiej zachować :D
0
4-1, czyli tak jak obstawiałem dzisiaj rano w przeglądzie prasy ;-)
0
Ja bym nie był taki pewny, że w 2015r przyjdzie Laporta.
Będą wyniki, będą trofea, będzie postęp - Barto zostanie
0
Barcelona nie będzie miała lepszego DP do naszego stylu gry niż Busquets - jedynie Mascherano, Alonso lub Lahma bym u nas widział za Busquetsa.
1
? :D
0
Raczej ze Sportu....
1
Dzisiaj wyczuwam 4:1 dla Realu, po pierwsze grają z RSSS u siebie (przypominam, że RSSS na wyjezdzie gra 20% tego co na własnym stadionie) Po drugie nie zagra Ronaldo, co też jest wielkim wzmocnieniem Realu.
1
Tymczasem AFC Bournemouth(klub Artura Boruca, który ma wielkie szanse na awans do Premier League) wygrywa 1-0 z Watfordem w 41 minucie, co ciekawe zawodnik Watfordu dostał czerwoną kartkę.... w 1 minucie spotkania,
1
Ja również zapamiętałem popis geniuszu Leo bijącego rekord 90 goli w roku kalendarzowym.
1
Strasznie jesteś pesymistyczny, nagle dla przeciwników Enrique Puchar Króla przestał być ważny...
117
Gra z Atletico u Enrique + gra z Realem u Taty + gra z wszystkimi innymi w lidze u Vilanovy = Pep Guardiola.
0
Czemu każdy ma jakieś żale do Kataru o to że kupili graczy? Powinniśmy je mieć do prawa lub tych graczy, którzy porzucili dany kraj na Katar.
0
Od 2 lat. Trzy lata temu Rayo 3:4 Atletico
0
No i bardzo dobrze, jak ma isc do jakiegos Lazio to niech lepiej tu zostaje
0
W tamtym sezonie miałem do nich szacunek, grali twardy futbol, ale znali granice - a teraz? Teraz są zwykłymi bandytami na boisku, a tacy piłkarze jak Raul Garcia czy Juanfran są skończeni w moich oczach.
Raul Garcia - jeden z największych brutali i rzeźników, a zarazem największy symulant i płaczek w zespole Simeone :(
1
Może chciał pokazac, ile razy w styczniu został ośmieszony przez Neymara, ale zabrakło mu palców?
0
Po meczu świętowałem, nie było mnie :-(
1
Opera, a co?
1
Simeone: Sam Leo Messi jest bardziej niebezpieczny niż trio Cristiano Ronado - Karim Benzema - Gareth Bale [krecidlo]
0
Dobra wrzuta Dani
1
3