Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do tego jest potrzebny trzeci mocny kandydat.
Laporta został zapamiętany przez większość głównie przez trofea jakie Barcelona zdobyła w okresie jego zarządzania. Należy równie dodać, że były także błędy i przekręty, ale jemu nie wypadało tego wypominać przy sukcesach Barcelony.
0
Neymar także dziś nie powalał, dużo strat po indywidualnych akcjach, raz po pięknym podaniu Messiego nie trafił w piłkę a na sam koniec kretyńskie zachowanie i wjazd w nogi rywalowi.
Na przestrzeni ostatnich 30 minut to Pedro był lepszym i groźniejszym zawodnikiem.
0
Jeżeli w 2012r była Messidependencia to teraz ciekawe co musi być...
3
Nie zdobędziemy dzisiaj 3 punktów. Jestem pewny.
0
Skąd ty wziąłeś ten post Hala Jarosława?
Patrzę na wszystkie jego profile społecznościowe i nic nie ma.
1
Ja jeszcze nie poznałem się na "tym czymś" Rafinhi oprócz pojedynczych meczów z Apoelem i Villarealem.
0
W tym sezonie Roberto jest znakomitym zmiennikiem, dla mnie powinien wchodzić tak samo często jak Rafinha na boisko.
Stwierdzenie, że chłop nie gra do przodu jest już nieaktualne i tylko typowi "kibice" powtarzają te słowa ;-)
Na koniec dorzucę statystyki Roberto i Rafinhi;
Roberto: liczba występów (12), ilość goli (2), ilość asyst (1), minuty na bramkę (282)
Rafinha: liczba występów (21), ilość goli (2), ilość asyst (2), minuty na bramkę (501)
0
Ja bym optymizm zostawił do maja. W rundzie jesiennej do meczu z Malagą też było wszystko super.
1
Arsenal.
Głównie przez kibiców, strasznie zadufani w sobie i swoim klubie wychwalając go pod niebios.
0
Jeszcze trochę, to każdy klub będzie coś chciał, a za jednym transferem wyżywimy pół Europy. Szach-mat Karitas! ;-)
0
Pieniądze stracone. Real w najgorszej formie wymęczy chociaż to 1-0 z Schalke.
3
Ja tam Szpakowskiego chętnie posłucham.
0
Bayern wyszedł wczoraj na spotkanie z Szachtarem ustawieniem 3-3-3-1.Ciekawe co Guardiola jeszcze wymyśli:D
4
A jak ktoś powie, że Pele był lepszy to się nie zna? Każdy ma własne zdanie i tyle.
0
Aguero po kontuzji już sam nie wygrywa meczów.
Brak Yaya Toure będzie większym osłabieniem niż brak Aguero, co pokazują ostatnie wyniki City bez Iworyjczyka.
36
Marzenie ściętej głowy, ta para zarezerwowana dla Realu
6
Komentarz usunięty
3
0
Trudno jest być kibicem Chelsea..
0
Typowa Chelsea - gol z przysłowiowej du*y i murowanko do końca meczu
0
Mam takie samo zdanie, dopóki nam płacą to dla mnie Bartomeu może wytatuować sobie znak "Qatar Line Airways" na swoim ciele, byleby nie ruszać takich rzeczy jak nazwa stadionu.
0
Uprzedzam komentarze o MŚ w piłce ręcznej w Katarze.
Przypominam, że każdy kraj/zespół mógł zrobić to samo, czyli wykupić zawodników z innego kraju, więc wina leży po połowie na komitet piłki ręcznej, bo dopuścił do takiego czegoś, a druga połowa do nielojalności danych graczy.
0
Przecież muszą być czyste koszulki....
W zamian za to użytkownicy fcbarca.com będą wydawać 90% własnych dochodów aby zaspokoić tygodniową pensje Messiego.
0
Mourinho wielki taktyk a i tak dziś postawi autobus.
0
Dla fanów fify.
Neymar dostał upgrade z 86 do 87 ovr.
1
Ludzie, Suarez strzelił z nożyc, a nie z przewrotki.
8
Przypadek jak u Angela Di Marii, on też chciał wziąć zastrzyki przeciwbólowe na dzień finału. Oby historia zatoczyła koło i Argentyna triumfowała za 4 lata.
1
Po raz kolejny cichym bohaterem całej gry jest Busquets, kilka znaczących odbiorów w środku boiska, znakomite podanie do Pedro przy trzeciej bramce oraz dużo przerzutów, dla mnie Busi już na dobre powrócił, ale z głębszą analizą poczekam do końca sezonu.
Montoya wczoraj nadzwyczajnie dobrze, to samo Adriano. Myślałem, że będzie klapa na boku obrony, ale się na szczęście myliłem.
Bartra wczoraj profesor w rozgrywaniu, w obronie także nieźle, Mascherano jak typowy Mascherano,( w pozytywnym znaczeniu) więc nie pisze.
0
a Niemcy nadal bez typowej "9" po zakończeniu kariery przez Klose. Pewnie Gotze będzie jako fałszywa 9 albo Muller.
1
Skoro Ronaldo jest z innej planety, to Zizou z innej galatyki, a Messi wszechświata.