Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówimy o tym, że Messi w ciągu 3 meczów z Atletico zrobił więcej dryblingów niż Ronaldo przez cały sezon.
Z tym panem nie opłaca się dyskutować, wisienka na torcie z jego komentarzy
kastalos
11 marca 2015, 22:55
Ronaldo jest najlepszy w wolnych a nie jakis Luiz.
1
Dokładnie, gracze Realu po meczu z City w środe mogli odczuwać straszne zmęczenie...
0
Pique po raz kolejny udowadnia, że gdy jest w formie to jest w top 5 najlepszych stoperów na świecie.
9
Co do Canaletes to Guti jakąś obietnice ma do spełnienia :D
5
Co by nie mówić to zachował się w porządku w porównaniu do tych "kibiców".
1
Komentarz usunięty
0
Prawda jest taka, że mamy w zapasie jeden mecz, który możemy przegrać - tą opcję najlepiej trzymać do meczu z Atletico, który wydaje się być najtrudniejszy ze wszystkich.
0
Tak to działa, ale jestem pewny, że ktoś z dwójki Real/Barca będzie miał conajmniej jeden punkt przewagi.
0
Hejterzy powiedzą, że photoshop.
0
Cała trójka powinna dostać żółtą kartkę, Mascherano za faul na Ronaldo, Ronaldo za to uderzenie w nogi Mascherano (bardzo naturalne ułożenie nóg po faulu) oraz Carvajal za prowokacje w kierunku Mascherano.
0
W spowolnionym tempie interwencja Casillasa wygląda conajmniej...komicznie.
14
Busquets zrobił genialne wejście - wszedł na boisku i od razu graliśmy spokojniej i wróciliśmy do rozklepywania graczy Realu.
41
Młody, utalentowany gracz pochodzący z Argentyny - Barcelona lubi to.
1
Diego Costa znowu kontuzja przed meczami reprezentacji. Z niego to już chyba nic nie będzie w tej Hiszpanii, co chwile nie jedzie bo ma jakieś urazy, a jak gra to gra konkretną padake.
0
Dodatkowo ci obrońcy i ich wyprowadzenia piłki, przecież piłkarze Rayo by im nawet zamieszali tak w głowie, że by sie obudzili jutro na kroplówkach.
0
Jak patrzę na te derby Anglii to piłkarze Granady są lepiej wyszkoleni technicznie od tych grajków.
11
Przepraszam bardzo, ale ta liga angielska jest strasznie daremna, co chwile akcje;
1. Przyjąć dobrze piłke (co też czasami jest trudne)
2. Dzida do przodu
3. Powtórzyć
2
Spokojnie, Arsenal na pewno powalczy jeszcze.
1
Polecam derby Anglii jako przedsmak.
16
Dorzucić do aktualnego Pique jeszcze Puyola w formie to byłbym o tyły spokojny, ale tak to pozostanie ta nutka niepewności..
0
W mojej opinii:
Bale - 65
Benzema - 60
Ronaldo - 100
Neymar - 80
Suarez - 70
Messi - 120
0
Coentrao i Khedira nie zagrają jutro w klasyku.
Real nie ma kim z ławki straszyć, chyba, że ich tajna broń w środku pola to Lucas Silva i Illaramendi, na boku obrony Arbeloa, a na ataku wiecznie rezerwowy Chicharito lub Jese (którego przed kontuzją bym się defacto całkiem obawiał, ale teraz...przemilczmy)
0
Mathieu. Francuz jest znakomity w powietrzu oraz nie patyczkuje się jak Bartra. Szybka kosa w nogi; przerwana akcja, żółtko i gramy dalej.
10
Ja się boję każdego meczu z Realem, niezależnie w jakiej formie są oba kluby. Klasyk ma swoje prawa.
2
Klub Artura Boruca - AFC Bournemouth po dzisiejszym zwycięstwie 3-0 z Middlesbrough awansował na 1 miejsce w drugiej lidze angielskiej.
BRAWO ARTUR!
1
Jak miałbym wybierać między nim Verrattim to wybrałbym Włocha ;-)
1
http://static.fangol.pl/content/5/e/3/5e384a0c8121275c370ff083f19e289a-554.jpg
Zarobki z praw telewizyjnych, porównajcie sobie końcówke ligi angielskiej do końcówki hiszpańskiej...
3
Barcelona zawsze wygrywała klasyki u siebie, które odbywały się w 28 kolejce.
1971/72 1:0 (Asensi)
1997/98 3:0 (Anderson, Figo, Giovanni)
Chciałbym powtórzenia tego drugiego meczu, ale wynik z 1szego również mnie zadowoli ;-)
4
Jedyny mecz na świecie, który elektryzuje wszystkich kibiców, niezależnie od tego komu kibicują. Po prostu gran derbi Europa!
2
Należy w klasyku wygrać, aby zrobić mały zapas punktowy nad Realem.
W kwietniu gramy ciężkie mecze z Sevilla i Valencia + liga mistrzów, w maju dochodzi mecz wyjazdowy z Atletico + finał pucharu króla.
Będą to strasznie intensywne 2 miesiące, które zdecydują prawie o wszystkim, należy jednak mieć świadomość, że nie wszystko wygramy.