3

Zubi kazał im słabo grać? :o

0

Tutaj musi być conajmniej 3:0...



ale 1:0 tez zadowoli.

0

Celta wczoraj zagrała znakomity futbol, to co pokazali wczoraj nie zasługuje na 11 miejsce, tylko na miejsce w pierwszej "6".

I to jest właśnie różnica, cała jedenastka Malagi broniła dostępu do bramki, był to strasznie nudny mecz, szczególnie po błędzie Alvesa i golu na 0:1, wtedy to nie był autobus, a dwa autobusy. Celta grała otwarty futbol, stwarzała sytuację, oni wyszli po 3 punkty, a nie jak większość z nami po jeden punkt. Chwała im za to, że stworzyli wspaniałe widowisko dla swoich kibiców, niech zagrają tak jeszcze z Realem i będę zadowolony.

4

Przed meczem zarzuciłem na światło dzienne dwie tezy;

1. Rafinha nie jest taki dobry jak się go maluje (piszę to od stycznia...) napisałbym nawet, że Iniesta robi więcej w ataku i defensywnie niż Rafinha
2. Pojedynek z Celtą będzie trudniejszy niż pojedynek z Sevilla czy Valencia, co prawda to się jeszcze nie spełniło, ale pierwszy warunek został już spełniony. Czekamy teraz na mecze wyżej wymienione.

0

Już wiecie dlaczego nie gra Bartra?

1

Słyszeliśmy, ten cytat jak i Beckhama o trzech najlepszych piłkarzach świata przewija się tutaj 20 razy na dzień.

8

Dopóki Barcelona będzie wygrywała swoje spotkania, to Ronaldo dla mnie może strzelać nawet po 10 goli na mecz.

0

Pewnie w następnych dwóch kolejkach znowu sobie postrzela, bo grają z Eibarem i Rayo Vallecano, ale pewnie przyjdzie Sevilla, Valencia czy Malaga, a CR11 znowu zniknie.

1

No to widze Granada dzielnie walczyła przed spadkiem z ligi z dzisiejszym rywalem :D

0

No to tyle, teraz czekamy do 21:00 na nasz mecz i utrzymujemy przewagę 4 punktową.

0

A ma jakieś być w najbliższym czasie?

1

Kolega dobrze mówi, Thiago jest znakomitym graczem, gdyby nie te kontuzje to dzisiaj byłby jednym z najlepszych ŚP na świecie mając 24 lata.

Rafinha to niestety nie ten poziom co jego brat, co można było dzisiaj zaobserwować jak grał przez 20 min z takim rywalem jak Dortmund (w końcu dla większości tutaj Klopp to znakomity trener...) a jak grał Rafinha np z Realem w takim samym limicie czasowym (25 min) jak jego brat, który nie był nawet w rytmie meczowym.

12

Błaszczykowski od pierwszych minut z Bayernem, pokaż Kuba jak się gra Bawarczykom :D

0

Kamil Glik 7 bramka w sezonie.

Się chłop rozstrzelał :D

0

Nie, realiste :P

1

Żaden z nich nie osiągnie poziomu wyżej wymienionych.

2

Nie lubię obu klubów, ale z dwojga złego wolałbym Liverpool.



Arsenal 1:2 Liverpool

0

Villarreal już ograliśmy i nie gramy z nimi w tym sezonie, z Valencia gramy u siebie.

Bardziej bym się bał jutrzejszego pojedynku z Celtą oraz pojedynku z Atletico na Calderon.

0

Co do zwinności, to Pique udowadnia, że i bez tego można być znakomitym obrońcą.

Jak już wymieniamy plusy i munisy Martineza, to ja to widze tak:

- szybkość
- zwinność

+ wzrost
+ wiek
+ znakomita gra głową
+ czytanie gry
+ dobre wyprowadzanie piłki z obrony
+ dobrze zbudowany, co z tym idzie trudny do przepchnięcia przez napastników

0

Benatia/Boateng/Martinez .


Gdybym miał wybierać, bez żadnego zastanowienia wybrałbym pana Martineza. Zawodnik komplenty, silny, wysoki, jak na stopera to bardzo dobry wiek (27 lat).
Dodatkowo jest Hiszpanem co by ułatwiło adaptacje w drużynie oraz komunikacje.

3

Z tego co wiem, to jest jakiś zakaz na tego typu rymowanki po niedawnych wybrykach świętej pamięci LOL LOL'a

0

Wytłumaczcie mi jedno, my sobie tak jakby zaklepujemy Pogbe już teraz i robimy transfer, a sam gracz zostaje w Juventusie i ponadto nie będzie mógł zagrać do stycznia w lidze mistrzów - tak to ma mniej więcej wyglądać? Jeżeli tak, to średnio to widze :D

0

Ogranego? Przez wiele lat nic nie pokazywał, więc o jakim ograniu ty mówisz?

Dodatkowo, bo pewnie jak zwykle nie wiesz, Tello ma kontrakt do czerwca 2016 roku, więc albo go sprzedajemy za byle co teraz, albo oddajemy za darmo w czerwcu 2016r. Wybieraj.

42

Wieczny talent, dla mnie jeden z największych talentów ostatnich kilkunastu lat, który został zmarnowany przez kontuzje.

0

Dokładnie tak zrozumiałem i nadal nie rozumiem twojego toku myślenia.

Porto to idealny dla niego klub i sprzedałbym go za byle jaką cenę, bo Barcelonie i tak nie będzie potrzebny, a karać Tello za to, że Królewscy kupili Danilo nie ma sensu.

0

Porto to nawet z Cionka by solidnego obrońce zrobiło.

0

Rafinha.

0

Raczej Barcelona nie jest związana z nim, to oni co chwile go wypożyczają, sam zawodnik pewnie chciałby regularnie grać w naszej koszulce lub być chociaż rezerwowym.

1

Tylko po co mamy tak robić?

Tello ma 24 lata, chciałbym aby się rozwinąć w innym klubie, bo tutaj na pewno się nie przebije do składu, a żądaniem 40 mln tylko zmarnujemy go, bo wiadomo, że nikt go za tyle nie weźmie.

0

Oby nie było na odwrót :D

Celta gra w tym sezonie znakomicie, dodatkowo traci dosyć mało bramek

Real podejmuje Granade, przedostatnią drużynę w tabeli, także...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?