0

Dokładnie, do półfinału też dostaliśmy się wielkimi męczarniami. Najpierw 0:2 z Milanem, potem Messi musiał ratować dupsko z PSG. Bayern od początku gra strasznie słabo, niby wygrywają 6:1, ale to jest spowodowane raczej słabością danego zespołu, żadna drużyna z topu nie straciłaby 6 bramek mając 3 w zapasie.

1

Raczej tu chodzi o złamanie kości twarzy. Po wstrząśnieniu mózgu wykurowałby się w kilka dni, max tydzień.

1

Z czasem, to może i lepiej, że zaczynamy na Camp Nou. Tam trzeba załatwić sprawę awansu, drugiej takiej okazji za 0:7 nie będzie.

1

Atletico pewnie karę dostanie, Real nie. Jak wiadomo, Perez to gruba ryba w świecie biznesu, on nie pozwoli sobie na jakikolwiek zakaz, szczególnie teraz, kiedy Barcelona będzie mogła wykonywać swoje transfery już w styczniu.

1

Kibic Rayo to był czy mi się przewidziało? :D

0

Ale akcja :D

0

Każdy z tercetu już z golem i asystą. Pięknie cisną drużyne z Madrytu

0

XAVI!

1

No i tercet sobie postrzelał.

0

Wykończenie godne najlepszego napastnika na świecie.

0

Co ten Bravo

1

Nic dwa razy się nie zdarza ;-)

4

Puyol, Alves i Eto'o wezmą udział w meczu charytatywnym organizowanym przez Javiera Zanettiego na rzecz dzieci żyjących w gorszych warunkach.

3

Dobra dobra, kogo Ty chcesz oszukać? :D

19

Jak już jesteś kibicem Barcelony (bo jesteś na pewno) i chcesz zbierać te polecenia, to staraj się bardziej i pisz na tematy związane z Barceloną lub te, które interesują tutejszych :D

0

Jak przed meczem i tak pewnie idą z założenia, że dajemy im strzelić i udajemy, że gramy to po co wprowadzać z nimi terminarz?

Dawać na start sezonu 6 punktów dla Realu i gramy.

0

Prawda jest taka, że dla stylu gry Mourinho byłby idealny, dużo biega oraz pracuje na boisku. Nie zdziwiłbym się, jakby Pedrito pod okiem Mourinho znowu stał by się killerem.

8

Patrząc na same statystyki to przed Hazardem znalazłoby się z 5 piłkarzy. Ale oglądam czasami Chelsea i Belg jest prawdziwym motorem napędowym tej drużyny, potrafi sam wykreować akcję i bardzo przyczynił się do zdobycia mistrza.

Liczę, że tak samo nasza liga potraktuje tą nagrodę i da ją graczowi, który tak samo jak Belg jest prawdziwym filarem drużyny, a nie da temu, kto ma najlepsze statystyki.

1

A już jutro kolejny meczyk z najsłabszą drużyną w lidze na własnym stadionie. Nie oczekuje cudów, bo my zawsze z takimi drużynami się męczymy do pierwszej bramki.

Liczę na Bartre na stoperze oraz WRESZCIE debiut Vermaelena w pierwszym składzie.

0

Jak panowie - jest szansa na stratę punktów?

0

I dupka

0

NOLITO POKAZAŁ SKĄD POCHODZI!

6

Ogólnie przypomina mi się sytuacja Bayernu teraz jak Barcelony w 2012r

Liga też już była wygrana, znakomite mecze (4:0 Milan i 6:1 Porto) przeplata beznadziejnymi (0:2 Milan, 1:3 Porto)

Wtedy kontuzje też nas nękały, Messi musiał ratować dupę, bo Valdes puścił farfocla w 1szym meczu na 2:2.

Brak nominalnych stoperów (Puyol wtedy, zastąpił go Bartra - wszyscy wiemy z jakim skutkiem)
Brak nominalnych stoperów (Benatia wtedy, zastępuje go Dante - if u know what i mean...)

Kolejny fakt, że również graliśmy na wyjeździe pierwszy mecz jak teraz Bawarczycy.

Pewnie oszalałem, ale naprawdę wielu spójności można się doszukać...:D

0

Wczoraj może nic, ale przez kilka kolejek zjadał Adame w każdym aspekcie gry. Adama może ma drybling i przyspieszenie, ale jest to jeździec bez głowy, który za często zapędza się w akcje tracąc bezsensu piłki.

13

- Ronaldo gra obiema stopami, jest szybki i bardzo dobry w grze powietrznej. Messi to zawodnik tylko dla Barçy - zakończył.



Zapomniał dodać, że Portugalczyk sam kreuje akcje, napędza wszystkie ataki, ma znakomitą wizję na boisku, gra zawsze fair oraz nigdy nie symuluje......... oh, wait

0

Roma już tak mówiła, że po 30 mln za jedną z nóg Benatii. Skończyło się na 25 mln w całości.

0

Co do meczu z Bayernem, to jestem ciekaw jak wyjdzie Bayern, w sezonie prawie zawsze dominowaliśmy mecz i przeciwnicy cofali się do własnego pola karnego, w przypadku gry na 3 obrońców Pep może odlecieć z Katalonii z 3 bramkami w plecy, ale równie dobrze może nas upokorzyć na własnym stadionie (nie ma takiej opcji!)

Wielkim plusem będzie gra Dante w Bayernie, gracze Porto wkręcali go raz za razem, to co będzie przy tercecie MSN, ponadto nic się nie zanosi na to, aby Brazylijczyk miał wkrótce zagrać mecz życia, ta jego forma utrzymuje się od kilkunastu meczów.

Powtórki z 2012r nie wyobrażam sobie, nie oszukujmy się, o ile Robben utrzymał formę z tamtego półfinału to Ribery to całkowicie inny piłkarz, którego nękają kontuzję.

Co do Roberta, to nie oszukujmy się, ale przy grze Robbena i Riberiego jego osoba zejdzie na drugi plan. Jak zawsze będzie groźny w pojedynkach główkowych, ale stałe fragmenty gry mamy opanowane perfekcyjnie.

Najmocniejsze formacje Bawarczyków to pomoc oraz linia obrony (z której de facto mogą zagrać tylko Boateng i Neuer). Alaby nie będzie, Benatia nie wiadomo. Rafinhe mało oglądam, więc nie oceniam.

0

Niech wejdzie na parę minut przy korzystnym wyniku we wtorek. Camp Nou na pewno go pięknie brawami przywita :D

1

O to się nie martw, tutaj jest lepsza i bardziej obszerna relacja z meczów Realu niż na stronie Realu.

0

Dzisiaj się wykartkuje, z Almerią dadzą radę bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?