Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mógł dostać kartkę za nurkowanie jak sędzia wskazał na rzut wolny dla nas.
2
Nie rozumiem tego. Dyktuje wolny dla Barcelony a następnie pokazuję żółtą dla Alvesa. Da fuck.
1
Suareza nie ma na ławce. Nie ma kim straszyć w ataku z ławki za bardzo. Liczę na geniusz Messiego bo inaczej może być ciężko.
14
Na dzień dzisiejszy Neymar z 22 trafieniami na koncie byłby:
- Królem strzelców ligi włoskiej
- Królem strzelców ligi niemieckiej
- Wicekrólem strzelców ligi angielskiej tracąc 3 bramki do Aguero
- Wicekrólem strzelców ligi francuskiej tracąc 5 bramek do Lacazette
A tymczasem w lidze hiszpańskiej bije się DOPIERO o 3 miejsce, a po plecach depcze mu Bacca z 20 trafieniami na koncie (ciekawostka jest taka, że on też byłby królem strzelców bundesligi) a do pierwszej dwójki traci odpowiednio 20 i 18 bramek,
A to podobno w lidze angielskiej bardzo dużo strzelają...
0
Ta wygrana Chelsea to był najbardziej farciarski tytuł w historii Ligi Mistrzów.
1
Co do Copa America, to jakaś polska stacja transmituje spotkania i mniej więcej o której w nocy będą rozgrywane?
0
Gundogan, Kovacic i Pjanic to najlepsze wyjściowe opcje transferu w przypadku braku powodzenia w sprowadzeniu Pogby/Verrattiego. Dodatkowo cena tych trzech panów pewnie nie byłaby wyższa niż 25 mln.
2
Właśnie analizowałem ten kupon przez parę minut i sam w to uwierzyć nie mogę :D
0
Ronaldo płaci podatki. Złota piłka dla Ronaldo.
0
Przecież Liverpool od dawna gra systemem trzech obrońców, a rolę takiego środkowoprawego obrońcy pełni Emre Can. Więc z tym Johnsonem to się spóźniłeś około sezon
0
ten Puncheon super bije te wolne.
Crystal 1-1 Liverpool.
0
Historia ciekawa, bardzo fajnie się ją czytało. Można powiedzieć, że bym ją kupił, ale przeczytałem, że źródło to Sport.
3
4 mecze od wszystkiego albo niczego i końca sezonu, a tak niedawno na żywo to oglądałem...
4
Ściema, Ronaldo nawet z połamanymi nogami produkuje takie przychody dla Realu, że sprzedawać go to czysta głupota. A dla Pereza liczy się głównie jego własna kieszeń, więc nic z tego.
0
Ma ktoś jakąś grafikę dotyczącą wygranych pucharów a wydanych pieniędzy w 21 wieku lub chociaż ostatnich kilka lat?
0
Albo serio się jemu przyglądają, albo czysty ruch, aby podbić za niego cenę dla innych klubów.
Przyglądałem się jemu czasami, lepsze mecze przeplatał gorszymi, taki idealny zmiennik do pomocy, bo według mnie lepszy od Rafinhi to jednak on jest.
2
Być może to jest kot w worku, ale jak się nie uda sprowadzić w styczniu ani Pogby ani Verrattiego to chętnie zobaczyłbym w bordowej koszulce Di Marie. Każdy wie w jakich stosunkach odchodził z największego naszego rywala, potraktowali go jak zwykłą zabawkę. Była najlepsza i bez niego nie byłoby niczego, ale trzeba ją odłożyć bo pewien Kolumbijczyk dawał większe zyski poprzez koszulki (uważam, że de facto James to genialny piłkarz, ale takie był fakty w lipcu/sierpniu).
Taka słodka zemsta na byłym klubie, a "klątwa" Morientesa trwa ;-)
6
Pique od zawsze miał walory na najlepszych stoperów, ale prawie zawsze brakowało tego czegoś, ale tym sezonem zamyka mordę największym krytykom. Przykrył Ramosa czapką.
0
Ten typek ma zawsze przeczucie
Piosenka o aktualnej formie drużyny = sezon z trofeami.
0
Ok, następny żart proszę.
5
Wyjaśnij co masz na myśli bo "fajnej" mało nam mówi
0
Jak widać każdy klub ma swoje duo.
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10659215_709196595873874_1364102064421647851_n.jpg?oh=88962e1c52a6e06a858058a0102846da&oe=55C95026
2
Przed kontuzją owszem, aktualnie wolałbym kilku innych.
1
Osobiście na wyjeździe do Berlina zatrzymałem się w Poczdamie, około 25km do Berlina. Ładne miasto, a ceny noclegów również nie za wysokie (w Berlinie zapłaciłbym wiele więcej)
Dodam od siebie, że zatrzymać się tam można w celach turystycznych, bardzo piękne miasto z wieloma zabytkami. Ale to już bardziej dla prawdziwych turystów, a nie jak ja :D
Co do dojazdu, to do Berlina masz dosyć prostą trasę, tutaj jednak zależy to od korków.
1
Raczej w Berlinie na sam dzień meczu wszystko będzie pozajmowane, albo ceny będą z kosmosu. Szukaj gdzieś dalej. Mówie z doświadczenia.
2
Rozumiem, że jakiś 12 latek to napisał, ale Ty raczej nie widziałeś tytułu na gazecie.pl
"Mascherano wkręcony w ziemię jak Boateng" a tutaj to raczej dorośli ludzie to pisali :D
0
Vamos Real dzisiaj. Trzeba pokazać białym gdzie ich miejsce, a najlepiej zrobić to w finale, który będzie zapamiętany przez następne kilkadziesiąt lat,
2
I powiedzcie ze Muller nie ma nic w sobie z hitlerowca.
0
Obie drużyny bez niespodzianek w składach. Po finał. Vamos!
0
Jedyne co może nam pokrzyżować jutrzejszy awans do finału to szybka czerwona kartka dla naszej drużyny i gol Bayernu (odpukać)