Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież tego kolesia wyśmiewają nawet na realmadrid.pl, a to już jest wyczyn.
25
Wygrana z Cordobą - wykonane
Czyste konto drużyny - wykonane
Messi wyprzedza Ronaldo - wykonane
Iniesta asystuje w lidze - wykonane
Suarez strzela pierwszego hattricka - wykonane
Gol każdego z trójki MSN - wykonane
Real przegrywa/remisuje z Sevilla - plan w toku
1
Zarzuci ktoś link na androida?
0
Trzeba uważać dzisiaj na tą Cordobę, nie mają już nic do stracenia, a pamiętam jak Real się z nimi męczył. Szczególnie z tamtego meczu zapamiętałem Bebe, który kręcił zawodnikami Realu jak tyczki.
1
A o co można spytać, nadal ich boli, że Ronaldo nie odjechał Messiemu?
1
Oprócz niego i Pogby ciężko o innych równie dobrze zapowiadających się graczy. Thiago i Isco nie do wyciągnięcia. Może Pjanic?
0
Jedynym plusem transferu Pogby może być to, że Verratti będzie bardziej do wyciągnięcia.
0
http://static.fangol.pl/content/a/a/f/aafeedabe5cdd2b8309d65db8fe499de-554.jpg
"11" kolejki La Liga według Marci. Miło się patrzy na ocenę Xaviego.
0
Obiektywnie najładniejszy gol.
0
Najlepsze koszulki to z sezonu 2004/05 dla mnie, ten piękny granatowy na wyjazdówkach *_*
1
Troszkę nie na temat, ale tutaj najlepsze "11" z poszczególnych firm (Puma, Adidas, Nike) na stan mistrzostw świata 2014.
http://bleacherreport.com/articles/2080442-adidas-vs-nike-vs-puma-who-has-the-most-talented-roster-at-2014-world-cup
Co do kontraktu to wyciągnąć jak najwięcej, przecież za coś trzeba sprowadzić tego Verrattiego :D
0
Niesamowita kara jak na dzisiejsze standardy.
Dla mnie takie kary za przyśpiewki są śmieszne, to jest urok futbolu - wychowany na Łazienkowskiej :D
43
Niech Ronaldo bierze sobie te złote buty, złote piłki, złote płetwy i co on tam chce. Mi tam wystarczy aby Xavi w Berlinie podniósł puchar ;-)
0
0
Ten Benjamin to po prostu musi umieć grać w piłkę. Ojciec Aguero, dziadek Maradona a chrzestny Messi. Mega :D
2
Sprzedanie Cesca i Alexisa jak najbardziej rozumiem. Ale nigdy nie wybaczę im sprzedaży Thiago. Obok Isco to przyszłość środka pola w Hiszpanii.
2
Co najciekawsze, większość kibiców "starego" Realu (czasy Galaktycznych) nawet nie broni tego naburmuszonego Portugalczyka, po prostu jak większość tutaj nie toleruje takiego zachowania na boisku. Wczoraj gadałem z jednym takim, powiedział, że sam ma dość tych gestów Ronaldo, bo zachowuje się jak przysłowiowa p**da.
Szkoda, że takich staroletnich kibiców jest mało, szczególnie teraz - w świecie internetu, gdzie większość to kibice sukcesu lub kibice danego gracza, a nie klubu.
0
Ktoś zgarnął asystę za gol Jamesa?
5
Się śmiałem, że James piłkarz jednego mundialu i wymysł Florka. Odwołuję to, znakomicie on gra w tym Realu.
14
O co wam chodzi? Przecież są na pierwszym miejscu w lidze, wyeliminowali w ćwierćfinale PSG, a za chwilę ograją Bayern, o pucharze krajowym, że są w finale nie wspomne.....oh wait
Arsenal był najlepszy w 2015r tak samo jak Theo był najlepszym skrzydłowym.
0
Raczej do tercetu, a nie duetu.
0
Nie zapominajmy o Riberym. Jemu zapłacili już wcześniej, aby nie wystąpił, żeby podejrzeń nie było.
27
"A co do Barçy to jesli nadal uwazacie ze te wszystkie kontuzje ich przeciwnikow to tylko pech to pozdro dla was ...."
Dokładnie, Barcelona zapłaciła murawie, aby ta sfaulowała Robbena, a następnie wpłacili pierwszą ratę dla Langeraka, aby wbił się w Lewego. Co za hipokryzja.
1
Mathieu do zastąpienia, gorzej z Pistolero.
1
Niech gra, Suarez mu pokaże, jak gra prawdziwa "9".
Nie umniejszając Lewandowskiemu, to dla mnie nigdy nie przekroczy pewnego poziomu, na którym są Suarez, Ibrahimovic, Aguero czy Costa. Niektórzy ludzie chcą z niego zrobić wielkiego przywódce reprezentacji i Bayernu, problem w tym, że w tym i w tym inni ludzie nadają się na tą pozycje lepiej.
1
A przeczytałeś tekst, że informacje podaje rozgłośnia radiowa Cadena Ser, czy stereotypowo od razu najechałeś na Onet? :D
0
Do dziś to pamiętam, piękny gol Scholesa i niepodyktowany rzut karny na Messim, a za kilka lat legendarny cytat "Poczułem się wtedy jak amator przy Messim, to powinien być rzut karny dla Barcelony"
0
Tak czy siak będzie musiał uważać, raczej o górnych piłkach nie ma mowy, a w powietrzu Lewy gra bardzo dobrze.
0
Oczywiście, że cieszy. Nie życzę źle Robbenowi, ale te dwa mecze mógłby odpuścić. Szczególnie, że Holender często w polu karnym wyprawia dziwne rzeczy...;-)
0
My tu mówimy o najlepszych specjalistach, lekarze już dzisiaj wystawili diagnozę, czyli kilka godzin po meczu, a nie jak ty mówisz - po 10 dniach. "Rehabilitacja" się już zaczęła, wystarczy popatrzeć jak przebiegała u innych graczy. Pique w półfinale LM z Chelsea również doznał wstrząśnienia mózgu, skończyło się 1 tygodniem przerwy.