Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobacz moje wczesniejsze komentarze sprzed kilku kolejek. Tam również pisałem ze Munir kręci wszystkimi jak chce i ze najbardziej sie wyroznia:)
3
Munir znakomicie gra w Barcelonie B, na pewno jest tam najlepszy. Szkoda ze Lucho go wrzucił na głęboką wodę od razu. Adama jeździec bez głowy, Deulofeu jest lepszym graczem od niego, ale zobaczymy co pokaże. Najbardziej jestem zazenowany postawą Halilovicia. Wielki szum wokół transferu a teraz wielkie nic.
1
Patrząc na statystyki, że Celta zabrała u siebie punkty Valencii oraz Atletico, a my ledwo wygraliśmy i patrząc na statystyki meczów Realu na tamtym stadionie to dzisiaj możemy być optymistami. Statystyki niby nie grają, ale Celta niech gra :D
0
http://www.dailymotion.com/video/x2hsy5i
Osobiście nie pamiętam ile w tamtym sezonie zdobył tercet BBC goli, ale wiem, że 118 goli HBC jest jakimś tam rekordem.
2
118 goli tercetu Higuain - Ronaldo - Benzema bodajże.
1
Szczególnie ofensywnych pomocników :D
0
Jak na dzisiejszy dzień to jaką najlepszą 11 na koniec sezonu obstawiacie w lidze hiszpańskiej?
Bravo; Otamendi, Pique, Cavajal, Alba?(Gaya, Marcelo); Kroos, Isco?(James), Busquets; Neymar?(Griezmann), Ronaldo, Messi
Jest tu paru pewniaków, ale w niektórych przypadkach długo się trzeba zastanowić.
0
Valencia, Sevilla, Vigo.
Ktoś z tych drużyn musi zabrać Realowi punkty. Każda strata przybliży nas do mistrzostwa, bo będziemy mieli mecz w którym możemy się potknąć, choć nie powinno się to zdarzyć patrząc na rywali. Real Sociecad na wyjazdach gra padakę, Atletico niby u siebie, ale jeszcze z nami nie wygrali w tym sezonie, jeżeli utrzymają pewne 3 miejsce to mogą po prostu odpuścić to spotkanie. Reszta drużyn w najgorszych snach nie powinna nam zabrać ani jednego punktu.
1
Również mi się podoba, dobre warunki (190 cm oraz siła) dobry w destrukcji oraz ofensywie, petarda w nodze. Ciekawe tylko, czy by się odnalazł w bardziej technicznej lidze, niby grał w Sevilli, ale go nie zapamiętałem go jakoś wybitnie z owej drużyny.
14
Oby Celta pokazała jutro jaja a Nolito pokazał skąd pochodzi ;-)
2
Najtrudniejszy cykl rozgrywek uważam za zakończony. Mecze z Getafe, Cordobą, RSSS (na wyjazdach grają padakę) oraz Deportivo powinny być formalnością. Jeżeli Valencia, Celta oraz Sevilla zagra wybitnie to nasz mecz z Atletico może być nie ważny. Zobaczymy co los pokaże, mam nadzieję, że Tito wspiera nas z całych sił oraz, że jest z nas dumny ;-)
1
Co najgorsze ten sędzia jest jednym z lepszych w Hiszpanii.
To tylko pokazuje poziom sędziowania. Najlepsze drużyny są w Hiszpanii, najlepsi gracze, teraz tylko sędziów brakuje.
0
Busquets to ma stalowe nerwy....
3
Ale ten mały Argentyńczyk piły daję.
0
Ale ich niszczymy narazie.
0
Szczerze to ja bym nie podawał tak otwarcie numeru :D
Twoja wola, zobaczę czy nie zapomne ;-)
4
Tak. Innego meczu nie ma w środę, więc raczej Ranczo nie puszczą.
7
Nie ma co płakać, Real też przed pierwszym meczem nie będzie miał wielu dni na odpoczynek.
13
Należy dodać, Bayern na wyjazdach wygląda strasznie słabo.
0:0 z Szachtarem
1:3 z Porto
Gdybyśmy mieli taką przewagę jak Porto, to na pewno byśmy jej nie stracili.
2
Ja tam rozmawiałem z kibicami Starej Damy to są bardzo zadowoleni z losowania.
Ja również jestem, bo kiedy się zrewanżować za 7UP jak nie teraz? Drugiej takiej okazji długo nie dostaniemy.
0
Alaba, Badstuber i Martinez wypadają na 100%
Robben będzie, Ribery na 80%, nie wiadomą pozostaje występ Benatii
14
A na koniec mocny kop w dupę dla Mullera (nie pytajcie dlaczego, jakoś nie trawie tej mordy)
0
Messi, Suarez, Neymar vs Dante.
Brazylijczyk nie uśnie przez 3 dni.
0
Wiadomo kto na pewno nie zagra w półfinale z nami z drużyny Bayernu?
0
Robiłem do 3 zwycięstw (wylosowań):
Juventus 3
Real 2
Bayern 2
0
Gerrard, Lampard.
3
Pierwsze 90 to sam Messi.
Kolejne 10 to cała drużyna.
0
Obawiam się, że Włosi mogą zagrać jeszcze większy antyfutbol niż robi to Chelsea.
12
Wy tu płaczecie, że Real ma ustawione losowania, a to Bayern przeszedł do półfinału ogrywając wielkie kluby jak Szachtar czy Porto.
11
Wyczuwam dzisiaj czerwonego Ramosa jak nigdy.