3

Atletico już 2-0, niech Malaga pomęczy Real, aby musieli gryźć murawę, żeby ugrać 3 punkty, a w środę Vamos Atletico ;-)

2

Ten biały pan, którego cytujesz post to niezły deb*l.

Ostatnio pisał, że każdy by wykorzystał te patelnie Suareza z PSG, a David Luiz powinien grać w Granadzie. :D

0

Barcelona to drugi dom Murraya, uczył się tam przez wiele lat, ciekawe, czy po cichu kibicuje naszym, tak jak Rafael Nadal :D

0

Opóźnianie gry.

3

Przywołuje pana ze statystykami, kolejna minuta do odhaczenia (Messi strzelił w 90+minucie dziś)

0

Co za pinbal, masakra.

0

Enrique, co Ty ćpiesz ostatnio to głowa mała.

0

Zarzuć ktoś linkiem do meczu, bo futbolhd nie działa coś sprawnie.

1

Sędzia dzisiaj w podobnej dyspozycji co gracze Barcelony.

14

Przecież jak Xavi zejdzie to my piłki z własnej połowy nie wyprowadzimy....

0

Zaraz się pewnie zemści.

0

Przecież tutaj manitą pachnie...

0

Karny obroniony czy przestrzelony? Dopiero wbiłem.

2

Aktualnie nasz klub z tych wszystkich wymienionych sportowo stoi o poziom wyżej od pozostałych. Zobaczymy co Pogba zrobi.

1

92-90 Barcelona.


Dałem dwa remisy po obu stronach. U nas z Espanyolem i Atletico, a u Białych Sevilla i Celta.

0

Zdrowiej Andres, a następnie wróć i prowadź z Generałem po tryplet.

0

Wiadomo co z Silvą?

0

Nasz mecz nie leciał na żadnym z tamtych kanałów? :D

6

Ma ktoś skróty z komentarzem panów z Canal Plus? Chce usłyszeć, jak to brzmiało po drugiej stronie barykady :D

3

Busquets to dzisiaj geniusz. Pomoc oraz boki obrony dzisiaj mizernie, narazie stoperzy oraz tercet z przodu na plus, aczkolwiek boje się czasami tego Mascherano, bo Cavani go notorycznie wyprzedza przy dośrodkowaniach.

0

Oglądałem, Marquinhos i Aurier już dawno wygryzli Holendra na prawej obronie.

0

Obaj prawdopodobnie gdyby wszyscy gracze PSG byli zdrowi by nie wystąpili, ale lepszy rydz niż nic.

0

Dla Atletico 0-0 to pozytywny wynik. Jeden gol na Bernabeu i Real musi odrabiać podwójnie.

4

Dzisiaj Madryt jest biały. Czerwono biały.

0

Bo 2 godziny temu faktycznie był powołany :D

1

Munir pięknie kręcił zawodnikami Betisu, z Adamy również mogą być ludzie, narazie jest to tylko jeździec bez głowy, taka gorsza wersja Deulofeu z początku.

Halilovic razem z Odeegardem mieli zwojować cały świat, a aktualnie obaj są całkowicie bezużyteczni dla swoich drużyn, ci którzy piszą o tym, aby przesunąć Chorwata do pierwszego składu niech się pukną w łeb. Iniesta z kulawą nogą i w obecnej formie zrobi więcej dla Barcy niż Halilovic, który mam nadzieję, że wystrzeli, bo talent ma na pewno.

0

a Halilovic to idzie w ślady Iniesty z tego sezonu.

Najaktywniejszy Munir, od 30 min kręci tymi zawodnikami Betisu jak chce.

1

W tym, że rezerwy Realu wracają do ligi Adelante, a my z niej spadamy.

0

Herrere.

0

No i Betis 2:1 chwilę po zmarnowanej setce naszej, widać ta tendencja nawet w kadrze B zostaje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?