Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Atletico już 2-0, niech Malaga pomęczy Real, aby musieli gryźć murawę, żeby ugrać 3 punkty, a w środę Vamos Atletico ;-)
2
Ten biały pan, którego cytujesz post to niezły deb*l.
Ostatnio pisał, że każdy by wykorzystał te patelnie Suareza z PSG, a David Luiz powinien grać w Granadzie. :D
0
Barcelona to drugi dom Murraya, uczył się tam przez wiele lat, ciekawe, czy po cichu kibicuje naszym, tak jak Rafael Nadal :D
0
Opóźnianie gry.
3
Przywołuje pana ze statystykami, kolejna minuta do odhaczenia (Messi strzelił w 90+minucie dziś)
0
Co za pinbal, masakra.
0
Enrique, co Ty ćpiesz ostatnio to głowa mała.
0
Zarzuć ktoś linkiem do meczu, bo futbolhd nie działa coś sprawnie.
1
Sędzia dzisiaj w podobnej dyspozycji co gracze Barcelony.
14
Przecież jak Xavi zejdzie to my piłki z własnej połowy nie wyprowadzimy....
0
Zaraz się pewnie zemści.
0
Przecież tutaj manitą pachnie...
0
Karny obroniony czy przestrzelony? Dopiero wbiłem.
2
Aktualnie nasz klub z tych wszystkich wymienionych sportowo stoi o poziom wyżej od pozostałych. Zobaczymy co Pogba zrobi.
1
92-90 Barcelona.
Dałem dwa remisy po obu stronach. U nas z Espanyolem i Atletico, a u Białych Sevilla i Celta.
0
Zdrowiej Andres, a następnie wróć i prowadź z Generałem po tryplet.
0
Wiadomo co z Silvą?
0
Nasz mecz nie leciał na żadnym z tamtych kanałów? :D
6
Ma ktoś skróty z komentarzem panów z Canal Plus? Chce usłyszeć, jak to brzmiało po drugiej stronie barykady :D
3
Busquets to dzisiaj geniusz. Pomoc oraz boki obrony dzisiaj mizernie, narazie stoperzy oraz tercet z przodu na plus, aczkolwiek boje się czasami tego Mascherano, bo Cavani go notorycznie wyprzedza przy dośrodkowaniach.
0
Oglądałem, Marquinhos i Aurier już dawno wygryzli Holendra na prawej obronie.
0
Obaj prawdopodobnie gdyby wszyscy gracze PSG byli zdrowi by nie wystąpili, ale lepszy rydz niż nic.
0
Dla Atletico 0-0 to pozytywny wynik. Jeden gol na Bernabeu i Real musi odrabiać podwójnie.
4
Dzisiaj Madryt jest biały. Czerwono biały.
0
Bo 2 godziny temu faktycznie był powołany :D
1
Munir pięknie kręcił zawodnikami Betisu, z Adamy również mogą być ludzie, narazie jest to tylko jeździec bez głowy, taka gorsza wersja Deulofeu z początku.
Halilovic razem z Odeegardem mieli zwojować cały świat, a aktualnie obaj są całkowicie bezużyteczni dla swoich drużyn, ci którzy piszą o tym, aby przesunąć Chorwata do pierwszego składu niech się pukną w łeb. Iniesta z kulawą nogą i w obecnej formie zrobi więcej dla Barcy niż Halilovic, który mam nadzieję, że wystrzeli, bo talent ma na pewno.
0
a Halilovic to idzie w ślady Iniesty z tego sezonu.
Najaktywniejszy Munir, od 30 min kręci tymi zawodnikami Betisu jak chce.
1
W tym, że rezerwy Realu wracają do ligi Adelante, a my z niej spadamy.
0
Herrere.
0
No i Betis 2:1 chwilę po zmarnowanej setce naszej, widać ta tendencja nawet w kadrze B zostaje :D