Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oszukujmy się, Bayern to nie Real, a Heynckes to nie Ancelotti.
Z tamtym Bayernem to niewiele ekip w historii potrafiłoby wygrać, jestem ciekaw kto byłby lepszy
Barcelona z 2009r czy Bayern z 2012?
0
Nie polecam darmowych transmisji na El Clasico, z 10k osób siedzi na streamie, przy bardzo dobrym łączu tnie niesamowicie.
Z transmisji premium polecam Futbolhd.
0
Isco - Modric - Kroos.
Bardziej bym się martwił, kto wystąpi u nas w środku pola, miejsce Mascherano niepodważalne, ale dwójka? Iniesta/Rakitic, Xavi/Iniesta, Rakitic/Xavi. Osobiście gdybym mógł zostałbym przy 1szej parze, ale zobaczymy co Lucho wykombinuje.
16
Rubryka z udanymi dryblingami - gwałt.
1
W obecnej formie Morata może być większym wzmocnieniem niż Costa. Serio piszę.
0
To tło jest przy każdym temacie zwiazanym z ligą mistrzów :D
0
Chciałbym szczególnie parę Monaco - Porto jutro, żeby każdy z tych "wielkich" miał godnego rywala.
0
Atletico - Barcelona
Real - Porto
PSG - Juventus
Monaco - Bayern
W sumie... to bardzo prawdopodobne losowanie:D
0
Na pewno będą.
Szczególnie jak my wylosujemy Bayern, a Real wylosuje Porto/Monaco :D
0
A o kogo pytasz? Rafinhe oglądam zawsze, gdy tylko melduje się na boisku.
Kovacica oglądam całkiem często. Inter jest jedyną drużyną do której mam sentyment w lidze włoskiej, nie wiem czemu, ale lubie ich oglądać na boisku, co w Serie A może być cieżkie.
Kevina oglądałem pare razy w lidzę Europy, sprawował się całkiem nieźle, ale nie będę oceniał zawodnika przez pryzmat paru meczów.
1
Ja wiem swoje, Wy wiecie swoje, dla mnie Rafinha nigdy nie osiągnie pewnego poziomu, nawet przy maksymalnym szczęściu. Jego brat przed kontuzją był znacząco lepszy niż aktualnie jest Rafinha.
@arturpip34
Miałem na myśli Villarreal, napisałem Valencia. Przepraszam za wprowadzenie Was w błąd.
1
Kovacic jest lepszy od Rafinhi, z którego na siłe chcecie zrobić mega talent, dla mnie gracz podobnych rozmiarów co Jonathan Dos Santos, który aktualnie gra w Valencii.
1
Neymar ostatnio gra strasznie przeciętnie, dla niego to taki mecz na przełamanie ;-)
11
Typowy Arsenal. Pewnie znowu skończy się na 2-0 i Wenger powie, że byli blisko.
1
Real gra z Porto.
0
Po latach świetności Zizou myślałem, że większego magika już nie zobaczę, ale Ronaldinho wraz z Messim zmienili moje zdanie o 180 stopni...
3
Różnica między Santiago Bernabeu a Camp Nou? Żadna, oba stadiony gwiżdzą na zawodników Realu.
1
Obrona zagrała średnio?
Rojo, Garay, Demichelis, Zabaleta - to była druga najlepsza linia obrony tych mistrzostw.
Garay dla mnie jest jednym z najbardziej solidnych stoperów, szkoda jedynie, że gra w takim średniaku jakim jest Zenit, bo mogłby tworzyć linię obrony w najlepszych klubach.
4
Oby Ancelotti był nietrzeźwy dzisiaj i wystawił Isco do pierwszego składu, a ten dostał żółtko.
24
Messi strzela po rożnym z główki, jeszcze bramka Mascherano i można umierać spełnionym.
23
https://scontent-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11018117_1621073454795094_8308192918084396674_n.jpg?oh=b75ec9793b0b2ce8ecfa7c234dd5f32d&oe=55BA6C4A
True
1
Manchester miał najlepszą parę stoperów na świecie i też nie pomogło.
Geniusz.
1
Mecz Barcy, mecz Virtusów, a dodatkowo dochodzi jeszcze druga seria skoków narciarskich w Oslo po świetnych skokach Polaków (2. Stoch 7. Żyła)
0
Nie zapominaj, że Messi nie poradziłby sobie w BPL.
0
PSG zdominowało Chelsea grając w 10 przez 90 minut (liczę dodatkowy czas)
Naprawdę wielkie gratulacje dla PSG, że zdołali tak grać w dodatku bez Lucasa, który pewnie kręciłby zawodnikami Chelsea jak wiatrak na wietrze.
Sprawdzałem komentarze fanów Chelsea na ich stronce i z większością się zgadzam; Mourinho chciał po prostu przejść do 1/8 nie grając w piłkę.
0
Inne pozycje, Song był od zadań defensywnych, lub od łączenia defensywy z ofensywą, a Calhanoglu to taki typowy ofensywny pomocnik jak Iniesta.
15
Za 45 min poznamy pierwszą parę 1/8 Champions League.
0
Patrze na twoje komentarze i się zastanawiam, czemu siedzisz na naszej stronie skoro masz swoją. Kompleks Barcelony, czy twój idol trafił 2 bramki i przyszedłeś się napinać?
1
"AS" podaje, że po czerwonej kartce w meczu FA Cup, Angel Di Maria jest na wylocie z Manchesteru United.
Aniołek jest znakomitym graczem, jest jednym z moich ulubieńców, nawet gdy grał w Realu miał u mnie największy szacunek, szkoda, że od najlepszego gracza ligi mistrzów przeszedł do gracza, który często nie łapie się na podstawowy skład Czerwonych Diabłów.
3
Nie wiemy czy najlepiej, jeszcze w tym sezonie nie widziałem nikogo innego oprócz Pedro, Neymara i Messiego przy wapnie.