0

Nie oszukujmy się, Bayern to nie Real, a Heynckes to nie Ancelotti.



Z tamtym Bayernem to niewiele ekip w historii potrafiłoby wygrać, jestem ciekaw kto byłby lepszy



Barcelona z 2009r czy Bayern z 2012?

0

Nie polecam darmowych transmisji na El Clasico, z 10k osób siedzi na streamie, przy bardzo dobrym łączu tnie niesamowicie.

Z transmisji premium polecam Futbolhd.

0

Isco - Modric - Kroos.


Bardziej bym się martwił, kto wystąpi u nas w środku pola, miejsce Mascherano niepodważalne, ale dwójka? Iniesta/Rakitic, Xavi/Iniesta, Rakitic/Xavi. Osobiście gdybym mógł zostałbym przy 1szej parze, ale zobaczymy co Lucho wykombinuje.

16

Rubryka z udanymi dryblingami - gwałt.

1

W obecnej formie Morata może być większym wzmocnieniem niż Costa. Serio piszę.

0

To tło jest przy każdym temacie zwiazanym z ligą mistrzów :D

0

Chciałbym szczególnie parę Monaco - Porto jutro, żeby każdy z tych "wielkich" miał godnego rywala.

0

Atletico - Barcelona
Real - Porto
PSG - Juventus
Monaco - Bayern

W sumie... to bardzo prawdopodobne losowanie:D

0

Na pewno będą.

Szczególnie jak my wylosujemy Bayern, a Real wylosuje Porto/Monaco :D

0

A o kogo pytasz? Rafinhe oglądam zawsze, gdy tylko melduje się na boisku.
Kovacica oglądam całkiem często. Inter jest jedyną drużyną do której mam sentyment w lidze włoskiej, nie wiem czemu, ale lubie ich oglądać na boisku, co w Serie A może być cieżkie.

Kevina oglądałem pare razy w lidzę Europy, sprawował się całkiem nieźle, ale nie będę oceniał zawodnika przez pryzmat paru meczów.

1

Ja wiem swoje, Wy wiecie swoje, dla mnie Rafinha nigdy nie osiągnie pewnego poziomu, nawet przy maksymalnym szczęściu. Jego brat przed kontuzją był znacząco lepszy niż aktualnie jest Rafinha.



@arturpip34



Miałem na myśli Villarreal, napisałem Valencia. Przepraszam za wprowadzenie Was w błąd.

1

Kovacic jest lepszy od Rafinhi, z którego na siłe chcecie zrobić mega talent, dla mnie gracz podobnych rozmiarów co Jonathan Dos Santos, który aktualnie gra w Valencii.

1

Neymar ostatnio gra strasznie przeciętnie, dla niego to taki mecz na przełamanie ;-)

11

Typowy Arsenal. Pewnie znowu skończy się na 2-0 i Wenger powie, że byli blisko.

1

Real gra z Porto.

0

Po latach świetności Zizou myślałem, że większego magika już nie zobaczę, ale Ronaldinho wraz z Messim zmienili moje zdanie o 180 stopni...

3

Różnica między Santiago Bernabeu a Camp Nou? Żadna, oba stadiony gwiżdzą na zawodników Realu.

1

Obrona zagrała średnio?

Rojo, Garay, Demichelis, Zabaleta - to była druga najlepsza linia obrony tych mistrzostw.

Garay dla mnie jest jednym z najbardziej solidnych stoperów, szkoda jedynie, że gra w takim średniaku jakim jest Zenit, bo mogłby tworzyć linię obrony w najlepszych klubach.

4

Oby Ancelotti był nietrzeźwy dzisiaj i wystawił Isco do pierwszego składu, a ten dostał żółtko.

24

Messi strzela po rożnym z główki, jeszcze bramka Mascherano i można umierać spełnionym.

1

Manchester miał najlepszą parę stoperów na świecie i też nie pomogło.

Geniusz.

1

Mecz Barcy, mecz Virtusów, a dodatkowo dochodzi jeszcze druga seria skoków narciarskich w Oslo po świetnych skokach Polaków (2. Stoch 7. Żyła)

0

Nie zapominaj, że Messi nie poradziłby sobie w BPL.

0

PSG zdominowało Chelsea grając w 10 przez 90 minut (liczę dodatkowy czas)


Naprawdę wielkie gratulacje dla PSG, że zdołali tak grać w dodatku bez Lucasa, który pewnie kręciłby zawodnikami Chelsea jak wiatrak na wietrze.
Sprawdzałem komentarze fanów Chelsea na ich stronce i z większością się zgadzam; Mourinho chciał po prostu przejść do 1/8 nie grając w piłkę.

0

Inne pozycje, Song był od zadań defensywnych, lub od łączenia defensywy z ofensywą, a Calhanoglu to taki typowy ofensywny pomocnik jak Iniesta.

15

Za 45 min poznamy pierwszą parę 1/8 Champions League.

0

Patrze na twoje komentarze i się zastanawiam, czemu siedzisz na naszej stronie skoro masz swoją. Kompleks Barcelony, czy twój idol trafił 2 bramki i przyszedłeś się napinać?

1

"AS" podaje, że po czerwonej kartce w meczu FA Cup, Angel Di Maria jest na wylocie z Manchesteru United.


Aniołek jest znakomitym graczem, jest jednym z moich ulubieńców, nawet gdy grał w Realu miał u mnie największy szacunek, szkoda, że od najlepszego gracza ligi mistrzów przeszedł do gracza, który często nie łapie się na podstawowy skład Czerwonych Diabłów.

3

Nie wiemy czy najlepiej, jeszcze w tym sezonie nie widziałem nikogo innego oprócz Pedro, Neymara i Messiego przy wapnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?