1

Piłkarski weekend:

Schalke vs Borussia
Liverpool vs City
Arsenal vs Everton
Chelsea vs Tottenham
Monaco vs PSG
Porto vs Sporting
Sevilla vs Atletico


Żyć nie umierać ;-)

1

Może kupmy tego Hutchinsona. Wysoki, silny, może grać na stoperze, a co najważniejsze - umie strzelać karne.


To jak?

0

Kolejny rok, kolejna kompromitacja Premier League. Chelsea jedyny zespół trzymający tam poziom.

0

Ale na stadionie Besiktasu jest super doping.

0

Zagra na 100% ;-)

3

Co sądzicie o Bellerinie? Oglądałem jeden mecz i poszło mu całkiem całkiem nieźle, w dodatku posiada "DNA Barcy" :D

0

United chciało już połowe Europy. Zwykła plota.

9

24

Kompany wczoraj przy nim wyglądał jak amator.

0

Pamiętam jak obrażał na publicznych stronach Deschampsa jak nie dostał powołania na jakiś mecz, a następnie zrezygnował z gry w kadrze. Teraz już wiem, dlaczego nie dostał powołania.

10

Szukanie sensacji

1

"messi karne strzela tylko ogorka wtedy kiedy te punkty mamy juz zapewnione ."

Skoro strzela TYLKO "ogórką" i wtedy kiedy mamy punkty zapewnione, to znaczy, że nigdy nie strzela w końcówkach meczu z mocnymi rywalami. Panie, gubisz się we własnych zeznaniach.

0

Koleś nosi koszulkę Yaya Toure, a nie ma szacunku do jego byłego klubu, żałosne...

0

No przecież drugi karny był w 80 minucie, to już końcówka meczu, co?

7

2 karne w klasyku na Santiago Bernabeu, może pamiętasz?

A co do meczu Chelsea, to zawiniła skuteczność, jakby Alexis wykorzystał jedną z 10 setek to byśmy awansowali.

3

Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z gry i wyniku. Szkoda, że przez 15 minut drugiej połowy oddaliśmy inicjatywe przeciwnikom, dobrze, że celownik Dzeko był na tyle rozregulowany, że z odległości 7m trafił prosto w ręcę MATSa.

Cieszy mnie postawa Adriano, wszedł pewny siebie, nie popełniał znaczących błędów w defensywie (jeden raz objechany przez Aguero), znakomicie rozprowadzał piłkę z prawej strony do środka boiska, kilka dobrych przerzutów i znakomita piłka do Neymara w 80 minucie.

Drugim pozytywnym bohaterem dla mnie był Rakitic, ta piętka chodzi mi do dzisiaj po głowie, w obronie pracował za dwóch, a w ofensywie posyłał także niezłe piły. Próbował uderzać z dystansu co mnie cieszy, bo petarde w nodze to on ma.

0

Wiadomo co z Danim Alvesem? Został sciągnięty z powodu żołtej kartki, był zmęczony czy odnowił mu się uraz kolana? Bo to kopnięcie butelki wyglądało na to ostatnie.

1

Znowu marnujemy karnego, który przesądziłby o dwumeczu (CdR z Villareal i wczorajsza LM)

0

Alba.... tu nie Madryt

10

Bo Busi był lepszym zawodnikiem, a taki zawodnik jak Yaya nie pogodziłby się z graniem na ławce przez następne 4 lata.

4

Stawia się na przeciwników, bo jak wygrają to lepiej dla portfela, a jak przegrają to lepiej na sercu. Zawsze coś.

0

Może i to lepiej, w tym sezonie jakieś trofeum wpadnie na 99%, dodatkowo już będzie wiedział na kogo może liczyć i na co stać poszczególnych graczy.

Większość trenerów z nazwiskami będzie widziało własną wizję gry, gdzie będą potrzebni nowi zawodnicy, a aktualnie żaden zarząd w Barcelonie nie spełni takiego oczekiwania, przynajmniej do stycznia 2016r.

0

Mam podobne zdanie, ale nie mówie głośno, bo zaraz zostaniesz zjedzony przez użytkowników:D

1

Wynik 0:1 w pełni mnie zadowoli. Gramy na terenie aktualnego mistrza Anglii - tam nie może być łatwo. Każdy wynik na 0 z tyłu dla mnie będzie pozytywny.

0

Ten magiczny Anglik z tekstu.... to o Milnera chodziło.

0

Demonem szybkości nie jest, ale dobrze czuje się w walce fizycznej i czasami huknie z dystansu, zobaczymy czy wyjdzie dzisiaj.

14

"El Pistolero przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał zdołał pokonać"

Dziwny ten opis tego artykułu:D

0

Leczy kompleksy.

0

Messidependencia pełną gębą...

0

Dla wielu to pewnie Francuz grający jako stoper w Athletic (nie Atletico bo z tym też jest problem czasami)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?