1

Nigdy nie było żadnego konfliktu.

0

Wielka szkoda dla widowiska, aczkolwiek i tak jestem pewien, że Real wygra ten mecz z 4-0

0

Wyciągnięty za półtora miliona. Co ciekawe dobrze się rozwija w mojej Valencii.

0

Tak patrze na twoje komentarze, to współczuje kibicom Realu takiego "kibica" jak Ty.

0

Jakieś głupie pytania zadajesz. Każdy sponsor wymaga tego, aby się go reklamowało. W przypadku Barcelony, logo widnieje na koszulkach.

0

Mam pytanie co do Copa America, na jakiej polskiej stacji będzie transmisja z meczów? I czy godziny meczów będą przystępne jak w Brazylii niektóre, czy raczej w środku nocy? :D

1

Bez tych sponsorów również nie byłoby pieniędzy, a co z tym idzie transferów.

0

Dla mnie Mundo i Marca to dwa największe szmatławce w Hiszpanii.

AS i Sport zawsze dobierają ciekawe okładki, nie prowokują w tytułach oraz podają jak najbardziej wiarygodne informacje.

0

Najlepszy gracz pucharu Azji do lat 16.

2

5% w porywach do 10

0

Oficjalnie: Schurle w Wolfsburgu. Ok, przestaje.

0

Transfer Torresa? :D

A tak serio, to Schurle to znakomity zmiennik, teraz pewnie będzie grał w każdym meczu, zobaczymy co pokaże.

1

I tak "znawcy" powiedzą, że Rafinha w jednym meczu stworzył więcej zagrożenia niż Iniesta przez cały sezon :D:D:D

1

A ten nadal z tymi butami :D

2

"Suarez dziś strzeli"

Odcinek 6, premiera już w najbliższą niedziele o 21:00, a w nim:

"Neymar potrzebował roku" "Przecież szczelił ładnie po podaniu Alvesa" "Chłop nie ma szczęścia" "Problemem Suareza są jego buty" "Kopnął w trybuny, bo nie chciał nic udowadniać hejterom, wspaniały z niego piłkarz"

0

Widziałem w trakcie meczu różne usprawiedliwienia przeciętnej gry Suareza, ale komentarz, że problemem Suareza są jego buty bo się strasznie śliżga wygrał wszystko, nie pamiętam autora, ale jeżeli to czytasz to musze przyznąć, że twoje poczucie humoru jest na wysokim poziomie :D

2

Alves 6 Alba 5.5 Jeżeli Alba po tak fatalnym meczu dostaje 5.5, a Alves który zagrał kapitalnie wczoraj dostaję tylko 0,5 więcej wśród kibiców to coś nie jest tak. Dla mnie: Alba 5.0 Alves 7.0/7.5

0

Wynik meczu owszem

1

Jeden strzal trafiony na 3 zmarnowane setki. Gratuluje

1

Pedro za Suareza i gramy drugą.

0

Niech Suarez więcej zmarnuje sytuacji.

0

Jakby nasz trener miał prawdziwe jaja, to Pedro byłby już na boisku.

0

O mój Boże jedyny............... :D

0

I jak tu Iniesta ma asystować jak tu Suarez takie coś marnuje...

0

Te strzały.......

0

Cieszę się z trzeciego miejsca, a jednocześnie cieszę się, ze nie graliśmy w finale - Francuzi zniszczyli by nas i zostały by złe wspomnienia ;-)

0

Nigdy jakoś nie lubiałem kibiców Arsenalu, ale niektóre posty przewyższają te na stronce Realu

"Nikt tu Barcelonie nie ujmuje, lecz to nie ta sama drużyna co kiedyś. Moim zdaniem Messi zabija ducha sportu w tej drużynie, to chore że wsyscy grają pod jednego zawodnika! Piłka nożna to sport drużynowy, a nie indywidualny! A co do Suareza: jeszcze mu bokiem wyjdzie ten transfer, tam musi grać pod Messiego, gdzie np. w Liverporze grał jako lider, mógł zostać albo iść tam gdzie graliby pod niego!"

Jaką trzeba mieć niską wiedzę na temat sportu, żeby takie coś wypisywać publicznie? :D

1

Jestem fanem Mascherano, ale za ten mecz 3.0 to odpowiednia ocena.

Pierwszy gol to niedokładne podanie i pójście na raz, drugiego gola nie powinno być, ale nie powinno być także siatki założonej przez Juanfrana.

2

Neymar tylko 5 strat przy tylu dryblingach. Szacun.

0

Mamy znakomitą parę bramkarzy, dla mnie jedynie para Cech - Courtoius jest lepsza od naszej ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?