Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
3 gole na Calderon? Obstrzelaliśmy się na następne 3 sezony :D
0
Busi
10
Powiedzcie mi, że to jest troll :D
0
Iniesta dzisiaj kapitanem Barcelony.
0
Numery w totka: 6,11,24,33,47,49
10% idzie do mnie ;-)
0
Jeżeli dzisiaj nie przegramy tego dwumeczu to będziemy mogli świętować swoje pierwsze trofeum.
0
Nie interesuję się ręczną, Katar ma takich dobrych rodzonych graczy, czy zbieranina graczy z innych państw? :D
1
Kolejny mecz, kolejny odcinek sagi pt
"Suarez dziś strzeli"
0
Odszedł z klubu top 2 w BPL (poprzedni sezon), przeszedł do Barcelony, a teraz pójdzie walczyć o top 4 w Arsenalu...... hahahaha :D
0
Nie znajdziesz dla Barcelony lepszego DM niż Busquets bądź Mascherano, mówie serio.
2
Nie miał by tu miejsca w ataku i tak.
1
Czemu Douglas, przecież grał tylko jeden mecz z Malagą w lidze?
0
Dla mnie przesada, o tym artykule się nie wypowiadam bo w komentarzu w tym linku co podałeś jest to objaśnioneCo do artykułu o Odeegardzie, to faktycznie nie powinien być na głównej stronie.
0
I tak najwyżej zagra w tym sezonie w jakimś meczu o pietruszkę.
0
Słyszę to od 3 meczów :D
0
Jakie jest według Ciebie pozostałe top 5? Bo jak przysnułem opinie, że top 5 aktualnie to:
Messi > Cristiano > Neuer > Robben > Neymar to mnie wyśmiali, że nic nie wiem o futbolu :D
0
Jakieś mam dziwne nastawienie co do tego meczu, jak w lidze i pierwszym meczem w CDR miałem duży stres to teraz nastawienie u mnie jakbyśmy jechali na stadion Deportivo czy Levante. Może jestem głupcem, ale wyczuwam gładkie 3-0
0
Obaj są największymi talentami, ale także obaj mogą skończyć w jakimś Elche za cztery lata
2
Dla mnie nie, w młodości byłem fanem Zidane - chciałem grać jak on, ale zawsze stawiałem Barcelonę przed Realem bądź Juventusem
1
Czy każdy fan Messiego musi być fanem Barcelony?
0
Bojan przez pierwszy rok w pierwszym zespole całkiem dobrze grał ^^
0
Busquets ma 27 lat, więc za te 2-3 lata także będzie stanowił o sile Barcelony, w dodatku Samper niech narazie szkoli się w kadrze B, bo nawet tam przeciętnie mu idzie ; P
0
Wczoraj był widoczny przejaw ambicji nad umiejętnościami pewnego gracza, chłopak musiał odreagować to w taki sposób, gdyż na boisku niestety nie umiał, to jest właśnie główny powód dla którego Ronaldo nigdy nie będzie nad Messim.
Ronaldo to boiskowy symulant, prostak oraz panienka, która ma 185 cm i niesamowitą budowę ciała a przewraca się jak polskie słupy przy dużym wietrze
Nie ważne ile Ronaldo wygra trofeów, ile razy strzeli hattricka, ile żelu nałoży na włosy - dla mnie nigdy nie będzie legendą futbolu ani nawet Realu Madryt, bo do tego trzeba dorosnąć ;-)
0
Jutro na kanale Dariusza Zmudzkiego bedzie powtórka z polskim komentarzem.
1
Juz nie mogę się doczekać jutrzejszych okładek. AS: Zawodnik Cordoby zmusil Ronaldo do uderzenia. Marca: Nie było kontaktu CR7 z piłkarzem Cordoby
2
Na pewno do następnego spotkania ligowego, mówi się o 4 meczach zawieszenie, ale pewnie Perez podrzuci kopertę i skończy się na jednym.
2
z Elche trafił w 97 minucie, gdy sędzia dolczył tylko 4 :D
5
Gdyby Masche miał te 8 cm więcej to nie byłoby pytania kto jest najlepszym stoperem na świecie ;)
1
Wrócił po głębokiej podróży z początku sezonu
0
A co ma być, gładkie 3:0 po golach MSN i dwóch asystach Rakitica.
Numery w totka: 6,14,29,38.42.45