Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak w sumie, to trudno opisać, nie widziałem go na boisku.
7
Halo! Policja? Proszę przyjeżdżać, gwałt na Calderon!
0
Ale ten Rose ciśnie na lewej obronie, miód malina
0
Marcell Jansen - lewy obrońca Hamburgu, był nawet na MŚ w Brazylii, 191 cm wzrostu.
Fakt, warunki ten Danilo ma znakomite, ciekawe jakby się odnalazł w naszej filozofii.
1
Bellerin byłby lepszą opcją.
Danilo 12 mln + Tello i brać z zamkniętymi oczami.
10
Mógł by Bartre wziąć na mały trening szybkości. Obrońca byłby doskonały.
17
Najlepiej żeby w ćwierćfinale LM też się spotkali i żeby seria wzrosła do 8 meczów, ale co ja pisze, Perez zarzuci kopertą to mocnego rywala dostaną dopiero w półfinale :D
1
Niech się nie śmieją, bo w styczniu faktycznie może do nas przyjść, w dodatku, że lupimy kupować graczy z Arsenalu ;-)
0
Szklanka to jest, no ale obrońca to był z niego niezły.
5
To będzie piękny weekend dla fanów piłki nożnej.
13:45 Tottenham vs Arsenal
16:00 Atletico vs Real
18:45 Everton vs Liverpool
20:45 Juventus vs Milan
15:00 Napoli vs Udinese
21:00 Lyon vs PSG
21:00 Athletic vs Barcelona
Chyba niczego nie pominąłem ;-)
2
Oby, jak Real przegra, a my wygramy to zbliżymy się na odległość jednego meczu do Realu, a przed nami Gran Derbi na naszym stadionie.
0
http://www.sociobits.org/wp-content/uploads/2013/09/Dont-Stop-Working_Facebook_photo_comment1.jpg
Tyle.
9
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/s720x720/10924636_1313125158727697_6468853347561263628_o.jpg
Na poprawę humoru :D
3
Po głębszych analizach, Ramos jednak wypada na 5-6 tygodni.
Wychodzi teraz granie cały czas jednym składem, to samo było w poprzednim sezonie u nas, a potem szpital i brak podstawowych graczy na najważniejsze mecze sezonu.
1
Przykro to stwierdzić, ale Montoya to nie poziom na Barcelonę, pisałem to i będę pisał. To, że Montoya jest na równym poziomie co Alves jest tylko wymysłem przeciwników Alvesa, których aktualnie nie ma, bo gra dobrze.
Teraz albo przechodzimy na system gry z 3 obrońcami z Albą i Pedro jako wahadłowymi, albo spełniamy warunki Alvesa co do nowego kontraktu, a w styczniu szukamy zastępce.
0
Jak ty chlopie z takim skladem 100 zgrania masz w fucie
0
Tak.
0
Jak patrze na twoje komentarze, to nie wiem kto gorszy :D
0
Jestem ciekaw co Ancelotti wykombinuje na mecz z Atletico, szczególnie chodzi mi o stoperów, wybór Varane pewny, ale drugi? Nacho, który jest strasznie cienki i zawodnicy z Atletico zrobią z niego wiatraczek?
Nie zdziwie się jeżeli na obronie będzie jakaś niekonwencjonalna para typu Varane - Arbeloa/ Varane - Khedira. Zobaczymy, ale o to się nie będę bardzo martwił, nie mój problem.
0
Zaraz przyjdzie ktoś i napiszę, że będziemy mogli wyciągnąć Kloppa po sezonie.... tylko po co nam trener z 2 ligi niemieckiej?
1
Gdyby Suarez strzelał setki to Iniesta mialby z 5 asyst w dwóch meczach. Wiec moze Iniesta w srodku pola, a Pedro na 9
0
To jak? "Suarez strzeli w nastepnym meczu" odcinek 1? :D
0
Krychowiak dostał pozwolenie na grę z Realem.
Nie liczę, że będzie to wielkie wzmocnienie i że Sevilla wygra ten mecz, ale po prostu chciałbym zobaczyć jak nasza Kryśka radzi sobie w grze z jednym z najlepszych klubów
0
On jak i Laporta nie będą dobrymi kandydatami. Chciałbym trzeciego mocnego kandydata.
0
Juz widze jak Perez sprzedaję nam Isco. Już bardziej wierze w transfer Czyhrynskiego do Chelsea.
0
Z tego co wiem klub operuje rodzicom mieszkanie i jakas niebyle jaka prace
3
Z takim Bayernem czy Chelsea w ich obecnej formie wygralibysmy na luzie.
1
Co jak co, ale napastnika i tak każdy będzie rozliczał z bramek.
6
Głupszego pomysłu nie słyszałem.
To jest strona O BARCELONIE, nie jakiś fanklub Barcelony. Każdy kto chce może się zarejestrować, niezależnie czy kibicuje Realowi czy Chelsea.
0
Jeżeli Barcelona zgarnie w tym sezonie 2/3 trofea to jestem pewien, że Barto zostanie. Mam nadzieję że się mylę, ale mam nadzieję, że dojdzie trzeci rywal. Barto i Laporte mnie nie przekonywują.