1

Tak w sumie, to trudno opisać, nie widziałem go na boisku.

7

Halo! Policja? Proszę przyjeżdżać, gwałt na Calderon!

0

Ale ten Rose ciśnie na lewej obronie, miód malina

0

Marcell Jansen - lewy obrońca Hamburgu, był nawet na MŚ w Brazylii, 191 cm wzrostu.

Fakt, warunki ten Danilo ma znakomite, ciekawe jakby się odnalazł w naszej filozofii.

1

Bellerin byłby lepszą opcją.


Danilo 12 mln + Tello i brać z zamkniętymi oczami.

10

Mógł by Bartre wziąć na mały trening szybkości. Obrońca byłby doskonały.

17

Najlepiej żeby w ćwierćfinale LM też się spotkali i żeby seria wzrosła do 8 meczów, ale co ja pisze, Perez zarzuci kopertą to mocnego rywala dostaną dopiero w półfinale :D

1

Niech się nie śmieją, bo w styczniu faktycznie może do nas przyjść, w dodatku, że lupimy kupować graczy z Arsenalu ;-)

0

Szklanka to jest, no ale obrońca to był z niego niezły.

5

To będzie piękny weekend dla fanów piłki nożnej.


13:45 Tottenham vs Arsenal
16:00 Atletico vs Real
18:45 Everton vs Liverpool
20:45 Juventus vs Milan

15:00 Napoli vs Udinese
21:00 Lyon vs PSG
21:00 Athletic vs Barcelona

Chyba niczego nie pominąłem ;-)

2

Oby, jak Real przegra, a my wygramy to zbliżymy się na odległość jednego meczu do Realu, a przed nami Gran Derbi na naszym stadionie.

3

Po głębszych analizach, Ramos jednak wypada na 5-6 tygodni.


Wychodzi teraz granie cały czas jednym składem, to samo było w poprzednim sezonie u nas, a potem szpital i brak podstawowych graczy na najważniejsze mecze sezonu.

1

Przykro to stwierdzić, ale Montoya to nie poziom na Barcelonę, pisałem to i będę pisał. To, że Montoya jest na równym poziomie co Alves jest tylko wymysłem przeciwników Alvesa, których aktualnie nie ma, bo gra dobrze.


Teraz albo przechodzimy na system gry z 3 obrońcami z Albą i Pedro jako wahadłowymi, albo spełniamy warunki Alvesa co do nowego kontraktu, a w styczniu szukamy zastępce.

0

Jak ty chlopie z takim skladem 100 zgrania masz w fucie

0

Tak.

0

Jak patrze na twoje komentarze, to nie wiem kto gorszy :D

0

Jestem ciekaw co Ancelotti wykombinuje na mecz z Atletico, szczególnie chodzi mi o stoperów, wybór Varane pewny, ale drugi? Nacho, który jest strasznie cienki i zawodnicy z Atletico zrobią z niego wiatraczek?

Nie zdziwie się jeżeli na obronie będzie jakaś niekonwencjonalna para typu Varane - Arbeloa/ Varane - Khedira. Zobaczymy, ale o to się nie będę bardzo martwił, nie mój problem.

0

Zaraz przyjdzie ktoś i napiszę, że będziemy mogli wyciągnąć Kloppa po sezonie.... tylko po co nam trener z 2 ligi niemieckiej?

1

Gdyby Suarez strzelał setki to Iniesta mialby z 5 asyst w dwóch meczach. Wiec moze Iniesta w srodku pola, a Pedro na 9

0

To jak? "Suarez strzeli w nastepnym meczu" odcinek 1? :D

0

Krychowiak dostał pozwolenie na grę z Realem.

Nie liczę, że będzie to wielkie wzmocnienie i że Sevilla wygra ten mecz, ale po prostu chciałbym zobaczyć jak nasza Kryśka radzi sobie w grze z jednym z najlepszych klubów

0

On jak i Laporta nie będą dobrymi kandydatami. Chciałbym trzeciego mocnego kandydata.

0

Juz widze jak Perez sprzedaję nam Isco. Już bardziej wierze w transfer Czyhrynskiego do Chelsea.

0

Z tego co wiem klub operuje rodzicom mieszkanie i jakas niebyle jaka prace

3

Z takim Bayernem czy Chelsea w ich obecnej formie wygralibysmy na luzie.

1

Co jak co, ale napastnika i tak każdy będzie rozliczał z bramek.

6

Głupszego pomysłu nie słyszałem.

To jest strona O BARCELONIE, nie jakiś fanklub Barcelony. Każdy kto chce może się zarejestrować, niezależnie czy kibicuje Realowi czy Chelsea.

0

Jeżeli Barcelona zgarnie w tym sezonie 2/3 trofea to jestem pewien, że Barto zostanie. Mam nadzieję że się mylę, ale mam nadzieję, że dojdzie trzeci rywal. Barto i Laporte mnie nie przekonywują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?