0

Masche *_*

1

Napastnika powinno się rozliczać z goli, szczególnie takiego napastnika jak Suarez.

19

Nie będziemy murować mówili. Idziemy po wygraną mówili.

4

Iniesta strzelaj!

1

AFC Bournemouth wygrywa do przerwy 2-1 z Derby County w meczu na szczycie drugiej ligi angielskiej.

Artur, czekamy na powrót!

0

A to wszystko zaczęło się od samobója Alby...

0

Wystarczy zobaczyć, co działo się pod nieobecność Yaya Toure w City. To samo będzie na stadionie City, musimy zdominować środek pola, a sam Aguero nic nie zrobi.

1

Oby ta forma utrzymała się już do końca czerwca :-)

0

do...........

0

A ja nadal mam przeczucie, że jak Barcelona wygra PK + Ligę/LM to Barto zostanie na stanowisko.

Chciałbym trzeciego kandydata, obaj (Laporta i Bartomeu) mnie nie przekonują. Trzeci mocny kandydat i jedziemy z wyborami ;)

1

Ma ktoś link do tego momentu? Chciałbym to jeszcze raz zobaczyć a zarazem usłyszeć ;-)

4

Cichym bohaterem całej gry dla mnie jest Busquets, dużo przechwytów oraz udane przerzuty.

1

Dobrze, że Alves dostał żółtko. Levante u siebie to nie jest wymagający rywal.

0

Powinno być 5-0.

2

Ale poleciała klepka

0

Xavi chciał podawać:DD:D::D:

0

MATKO KOCHANA TRAFIŁ

0

Ludzie! Gramy z Athletic Bilbao, a nie Atletico Madryt!

0

Ale atmosfera :oo

0

Laporte rodzyneczek

11

Jak Wolski darł się jak większość kibiców Atletico wczoraj na Calderon to się nie dziwie, że gardło boli :D

0

Gość jest dla mnie strasznie przereklamowany i nie wart tych 60 mln, które chcą Baskowie za niego.

0

FutbolHd polecam, wykupisz pakiet i masz dostęp do wszystkich meczów w jakości HD bez żadnych zacięć.

0

Jezus, Atsu milimetry...

1

Rozumiem euforię, ale nie liczyłbym, że Real przegra teraz kilka meczów pod rząd. Są w fatalnej formie, ale teraz grają z Deportivo, czy Elche, oprócz meczu z Villarealem to nie mają trudnych rywali aż do klasyku.

0

Dlatego piszę, że równie ważne są kontrakty z innymi firmami typu Nike/Adidas, czy nawet Katarskie linie lotnicze. Skoro oni dają nam grube pieniądze, to dlaczego mamy je usuwać? Pomyśl, ekonomisto.

4

Biorąc pod uwagę jedynie 2015r, to porównanie do Saganowskiego będzie idealne.

2

A co, ulotki będziesz roznosił na przebudowę Camp Nou?Kiedy wy zrozumiecie, że Barcelona bez sponsorów na koszulkach oraz bez kontraktów z innymi firmami byłaby na granicy bankructwa, bo przychody z ligi mistrzów lub ligi hiszpańskiej starczyłyby tylko na roczną pensję Messiego?

0

Tak. Aż dziwne, że po takim sezonie aż tak mało "fanów" mają :D

39

"Messi ciągnie Barcelone
Real ciągnie Ronaldo"

Znakomity cytat od kibica Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?