Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masche *_*
1
Napastnika powinno się rozliczać z goli, szczególnie takiego napastnika jak Suarez.
19
Nie będziemy murować mówili. Idziemy po wygraną mówili.
4
Iniesta strzelaj!
1
AFC Bournemouth wygrywa do przerwy 2-1 z Derby County w meczu na szczycie drugiej ligi angielskiej.
Artur, czekamy na powrót!
0
A to wszystko zaczęło się od samobója Alby...
0
Wystarczy zobaczyć, co działo się pod nieobecność Yaya Toure w City. To samo będzie na stadionie City, musimy zdominować środek pola, a sam Aguero nic nie zrobi.
1
Oby ta forma utrzymała się już do końca czerwca :-)
0
do...........
0
A ja nadal mam przeczucie, że jak Barcelona wygra PK + Ligę/LM to Barto zostanie na stanowisko.
Chciałbym trzeciego kandydata, obaj (Laporta i Bartomeu) mnie nie przekonują. Trzeci mocny kandydat i jedziemy z wyborami ;)
1
Ma ktoś link do tego momentu? Chciałbym to jeszcze raz zobaczyć a zarazem usłyszeć ;-)
4
Cichym bohaterem całej gry dla mnie jest Busquets, dużo przechwytów oraz udane przerzuty.
1
Dobrze, że Alves dostał żółtko. Levante u siebie to nie jest wymagający rywal.
0
Powinno być 5-0.
2
Ale poleciała klepka
0
Xavi chciał podawać:DD:D::D:
0
MATKO KOCHANA TRAFIŁ
0
Ludzie! Gramy z Athletic Bilbao, a nie Atletico Madryt!
0
Ale atmosfera :oo
0
Laporte rodzyneczek
11
Jak Wolski darł się jak większość kibiców Atletico wczoraj na Calderon to się nie dziwie, że gardło boli :D
0
Gość jest dla mnie strasznie przereklamowany i nie wart tych 60 mln, które chcą Baskowie za niego.
0
FutbolHd polecam, wykupisz pakiet i masz dostęp do wszystkich meczów w jakości HD bez żadnych zacięć.
0
Jezus, Atsu milimetry...
1
Rozumiem euforię, ale nie liczyłbym, że Real przegra teraz kilka meczów pod rząd. Są w fatalnej formie, ale teraz grają z Deportivo, czy Elche, oprócz meczu z Villarealem to nie mają trudnych rywali aż do klasyku.
0
Dlatego piszę, że równie ważne są kontrakty z innymi firmami typu Nike/Adidas, czy nawet Katarskie linie lotnicze. Skoro oni dają nam grube pieniądze, to dlaczego mamy je usuwać? Pomyśl, ekonomisto.
4
Biorąc pod uwagę jedynie 2015r, to porównanie do Saganowskiego będzie idealne.
2
A co, ulotki będziesz roznosił na przebudowę Camp Nou?Kiedy wy zrozumiecie, że Barcelona bez sponsorów na koszulkach oraz bez kontraktów z innymi firmami byłaby na granicy bankructwa, bo przychody z ligi mistrzów lub ligi hiszpańskiej starczyłyby tylko na roczną pensję Messiego?
0
Tak. Aż dziwne, że po takim sezonie aż tak mało "fanów" mają :D
39
"Messi ciągnie Barcelone
Real ciągnie Ronaldo"
Znakomity cytat od kibica Realu.