Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Sicglo - brać jak najszybciej, dobry zawodnik
Marquinhos - nie ma dla niego miejsca teraz, sezon temu jak najbardziej widziałbym go u nas
Bender - nie widziałem jego gry, więc się nie wypowiadam
Pogba - Wiadomo, 3x tak
Bacca - tak średnio, wolałbym Vietto (tańszy i młodszy)
0
Nie wiem czy my mówimy o tym sezonie, bo jeżeli mówisz, że Roberto w tym sezonie nie wykorzystywał swoich szans, to moge śmiało sądzić, że żerujesz na opinii innych użytkowników, którzy nie oglądają meczów i patrzą na Roberto przez pryzmat poprzedniego nieudanego sezonu.
0
W tym sezonie gra naprawdę dobrze, powinien dostawać tyle minut co Rafinha.
0
To dobrze, że nie oglądałaś sezon temu meczu Realu z Elche, gdzie sędzia doliczył 4 minuty, a karnego dla Realu podyktował w 7 minucie i skończyło się 2-1:D
1
My też jeszcze będziemy grać z Villarealem, Sevilla, Realem, Valencia i Atletico na Calderon.
30
Xavi musi zakończyć karierę u nas w klubie, Xavi to Barca, Barca to Xavi.
0
Ten transfer powinien być sfinalizowany w poprzednim okienku, teraz nie ma dla niego miejsca ;-)
0
Coś, co w grudniu miało być formalnością z biegiem czasu wydaje się nieREALne.
Mowa tutaj o rekordzie 50 goli w lidze.
20 bramek w 13 meczach musiałby strzelić + możliwe, że jakaś kontuzja i odpoczynek przed ważniejszym meczem i szanse maleją.
1
Jeden rożny pewnie przesądził o wyniku spotkania, Mourinho ich już tak zmotywuje w szatni, że mecz pewnie zamknie się na połowie The B(l)u(e)s.
4
Xavi: Co pan odp*erdala?
1
Nie. Real potknie się wtedy, kiedy nikt się nie będzie spodziewał.
0
Wartość rynkowa 25 mln, nam powiedzą 65mln, a pod koniec okienka przejdzie za 20 do Chelsea. Sytuacja jak z Cuadrado bądź Benatią.
1
Kolarov jak Alves :D
0
Balotelliego nie ma na ławce.
0
Bartra był jednym z najgorszych, cała obrona zagrało strasznie przeciętne spotkanie, z przebiegu całego meczu na plus dla mnie; Rakitic, Suarez i Bravo.
Takie spotkanie jak Real, mocno przeciętne spotkanie, ale 3 gole wraz z 3 punktami wpadają.
0
W pełni bezpieczna ;-)
0
Shaw tak się rozwinął skubaniec? :D
U mnie pierwszy skład przez 4 sezony i jedynie 84 dało rade wyciągnąć
5
Ulubionym daniem Messiego jest pizza, a za kadencji Taty Martino nie było takiego rygoru, więc Messi mógł jeść na mieście i ludzie się śmieją, że dlatego miał słaby poprzedni sezon.
3
Dzisiaj każdy bije się o Pogbe, a Ferguson puścił go za krocie do Juventusu. Jeden z większych błędów trenerskich sira ;-)
1
Niech Monaco wygra swój mecz ;-)
0
Komentarz usunięty
0
Rakitic podbiegł do MATSa po strzelonej bramce. Nie dziwne, że się zaprzyjaźnili, jeden Chorwat i jeden Niemiec w składzie,
0
Gdyby nie zawodnik Granady to piłka pewnie wyszłaby za linie boczną. Ostatnim, który dotknął piłki jest zawodnik Granady, dlatego nie ma asysty.
0
To był spalony, minimalny, ale był.
Tyle razy nas okradziono z prawidłowego gola, to teraz wreszcie coś dostaliśmy od sędziów.
3
Polecam przeczytać o zasadach futbolu, a szczególnie paragraf o spalonym.
0
Po pierwsze tą informacje podał niemiecki "Der Spiegel" a WP podaje ją tylko dalej.
Więc jak już to: "Der Spiegel w formie"
1
Chciałbym Czyhryńskiego na stoperze, bo wygraliśmy wszystko z nim w składzie w 2009r.
1
3 żółte kartki.
0
Idealny skład, oby nie stracić frajersko gola, a coś wpadnie
Po 3 punkty ;-)
0
Życie lubi być przewrotne, dlatego typowanie wyniku zostawie bukmacherom.
Liczę jedynie na dobre widowisko i 3 punkty ;-)