0

De Sicglo - brać jak najszybciej, dobry zawodnik
Marquinhos - nie ma dla niego miejsca teraz, sezon temu jak najbardziej widziałbym go u nas
Bender - nie widziałem jego gry, więc się nie wypowiadam
Pogba - Wiadomo, 3x tak
Bacca - tak średnio, wolałbym Vietto (tańszy i młodszy)

0

Nie wiem czy my mówimy o tym sezonie, bo jeżeli mówisz, że Roberto w tym sezonie nie wykorzystywał swoich szans, to moge śmiało sądzić, że żerujesz na opinii innych użytkowników, którzy nie oglądają meczów i patrzą na Roberto przez pryzmat poprzedniego nieudanego sezonu.

0

W tym sezonie gra naprawdę dobrze, powinien dostawać tyle minut co Rafinha.

0

To dobrze, że nie oglądałaś sezon temu meczu Realu z Elche, gdzie sędzia doliczył 4 minuty, a karnego dla Realu podyktował w 7 minucie i skończyło się 2-1:D

1

My też jeszcze będziemy grać z Villarealem, Sevilla, Realem, Valencia i Atletico na Calderon.

30

Xavi musi zakończyć karierę u nas w klubie, Xavi to Barca, Barca to Xavi.

0

Ten transfer powinien być sfinalizowany w poprzednim okienku, teraz nie ma dla niego miejsca ;-)

0

Coś, co w grudniu miało być formalnością z biegiem czasu wydaje się nieREALne.

Mowa tutaj o rekordzie 50 goli w lidze.

20 bramek w 13 meczach musiałby strzelić + możliwe, że jakaś kontuzja i odpoczynek przed ważniejszym meczem i szanse maleją.

1

Jeden rożny pewnie przesądził o wyniku spotkania, Mourinho ich już tak zmotywuje w szatni, że mecz pewnie zamknie się na połowie The B(l)u(e)s.

4

Xavi: Co pan odp*erdala?

1

Nie. Real potknie się wtedy, kiedy nikt się nie będzie spodziewał.

0

Wartość rynkowa 25 mln, nam powiedzą 65mln, a pod koniec okienka przejdzie za 20 do Chelsea. Sytuacja jak z Cuadrado bądź Benatią.

1

Kolarov jak Alves :D

0

Balotelliego nie ma na ławce.

0

Bartra był jednym z najgorszych, cała obrona zagrało strasznie przeciętne spotkanie, z przebiegu całego meczu na plus dla mnie; Rakitic, Suarez i Bravo.

Takie spotkanie jak Real, mocno przeciętne spotkanie, ale 3 gole wraz z 3 punktami wpadają.

0

W pełni bezpieczna ;-)

0

Shaw tak się rozwinął skubaniec? :D

U mnie pierwszy skład przez 4 sezony i jedynie 84 dało rade wyciągnąć

5

Ulubionym daniem Messiego jest pizza, a za kadencji Taty Martino nie było takiego rygoru, więc Messi mógł jeść na mieście i ludzie się śmieją, że dlatego miał słaby poprzedni sezon.


3

Dzisiaj każdy bije się o Pogbe, a Ferguson puścił go za krocie do Juventusu. Jeden z większych błędów trenerskich sira ;-)

1

Niech Monaco wygra swój mecz ;-)

0

Komentarz usunięty

0

Rakitic podbiegł do MATSa po strzelonej bramce. Nie dziwne, że się zaprzyjaźnili, jeden Chorwat i jeden Niemiec w składzie,

0

Gdyby nie zawodnik Granady to piłka pewnie wyszłaby za linie boczną. Ostatnim, który dotknął piłki jest zawodnik Granady, dlatego nie ma asysty.

0

To był spalony, minimalny, ale był.

Tyle razy nas okradziono z prawidłowego gola, to teraz wreszcie coś dostaliśmy od sędziów.

3

Polecam przeczytać o zasadach futbolu, a szczególnie paragraf o spalonym.

0

Po pierwsze tą informacje podał niemiecki "Der Spiegel" a WP podaje ją tylko dalej.

Więc jak już to: "Der Spiegel w formie"

1

Chciałbym Czyhryńskiego na stoperze, bo wygraliśmy wszystko z nim w składzie w 2009r.

1

3 żółte kartki.

0

Idealny skład, oby nie stracić frajersko gola, a coś wpadnie

Po 3 punkty ;-)

0

Życie lubi być przewrotne, dlatego typowanie wyniku zostawie bukmacherom.

Liczę jedynie na dobre widowisko i 3 punkty ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?