7

Jak Ronaldo pośle taką piłe jak Messi przy 1szej bramce to napiszcie mi na priva, wtedy chętnie porozmawiam o najlepszym piłkarzu na świecie.

0

Ten gol Suareza to bardziej były nożyce niż przewrotka (przykład bramka Seula z Realem w derbach)

2

Pięknie Generale.

0

Bartra profesor w tej akcji.

0

Obrona wygląda troche....nisko

0

Zrobie dokładnie tak samo oprócz zadania drugiego.

0

W Hiszpanii jest piknik, nie ma porównania w kwestii dopingu do klubów z BPL/Bundesligi (Szczególnie na Anfield, pierwszy zagraniczny mecz na którym byłem, bo akurat byłem u wuja. Wrzawa niesamowita, chciałbym to przeżyć kiedyś na Camp Nou) :D

1

Barcelona gra kapitalnie, mała frewkencja,a doping mało zywy.Borussia gra fatalnie, pełen stadion, a kibiców słychać przez cały mecz.Fuck logic

0

1 gol na 5 zmarnowanych sytuacji, dlatego musi się przełamać.

0

Skład dobry, chciałbym jednak widzieć w tym meczu (podkreślam - tym) MATSa na bramce, niedługo LM więc Niemiec musi mieć rytm meczowy.

0

Ten jacek1999 to też ostry troll sądząc po jego komentarzach, aż trochę boli, że ktoś po 500 dniach na forum pokazuje swoje prawdziwe "ja"

3

To był chyba jego pierwszy udany drybling w tym roku, w dodatku na zawodniku Deportivo który ma 40 lat

#Respect

1

....Xaviego, Inieste, Jonathana D.Santosa, Thiago Alcantare

0

Będą trybuny.

0

Przypominam, że Real miał 2 poprzeczki, więc pisanie, że są farciarzami będzie conajmniej głupie.

1

Pierwsze 10 min Deportivo cisnęło Real, potem mecz pod dyktando Realu.
Pewnie skończy się z 3-0, ale nic lepszego nie ma, więc ja oglądam.

0

Isco jest fantastycznym graczem, jedyny piłkarz Realu którego chciałbym widzieć u nas.

0

Od kiedy on tak umie:o

0

2 poprzeczki w meczu, coś jak u nas w rundzie jesiennej.

0

Real dzis wygra z 5:0, Ronaldo pewnie 2 gole pyknie a HalaDzieci znowu beda krzyczec ze CR11 to maszyna. Nie liczyłbym na strate ich punktow az do meczu z Villarealem.

1

Już nie:D

16

Neymar najgorszy w tym meczu, mocne 4 to najwyższa ocena jaką bym mu dał (Pamiętam podobny mecz Pedro i podobne statystyki bez nietrafionego karnego i dostał 3 - wyciągnijcie wnioski sami)

Drugi najgorszy; Rafinha, kłóciłbym się o 5,5 lub nawet 5(ocena wyjściowa), bo tak naprawdę to nic nie pokazał, zero kluczowych podań, zero dryblingów, zero strzałów, jedynie 40 podań (dla gracza w środku pola to bardzo mało). Jedyne co zasługuje na plus to 100% celności podań, aczkolwiek wolałbym, żeby Brazylijczyk grał częściej do przodu i podejmował ryzyko.

0

Mascherano został wybranym zawodnikiem meczu WEDŁUG CZYTELNIKÓW.

10

Mascherano mozna zarzucic, że przegrywa większość główek (głównie przez wzrost), że jego niektóre podania są niedokładne, ale za cholere nie można mu zarzucić, że nie jest ambitny.

0

Największy troll, nikt go nie rozszyfrowal, teraz inni próbują "zabłyszczeć" w ten sposób, typu Nebros2003 czy MrSmaug

0

Levante to typowy zespół BBVA grający z nami, byle zamurować bramkę i utrzymać remis, a przy 0:1/0:2 nerwy siadają i kończy się manitą.

1

60 mln zł to nie tak dużo na możliwości Francuza.

2

Bramka dal Villarealu to dla mnie:
90% wina MATSa (powinien to wypiąstkować lub odbić przynajmniej przed siebie)
10% wina Suareza (strasznie głupia niewymuszona strata piłki w środku pola co skutkowało strzałem)

Javier MVP meczu
Cała obrona dzisiaj bardzo dobrze
Neymar najgorszy mecz w 2015r.

0

Mathieu piękne 2 interwencje ;-)

0

Piquenbauer!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?