0

Karne powinien wykonywać Luis Suarez.

0

Ciekawe kto wystąpi na pozycji DM w meczu z Eibarem.

Busquets nie wiadomo czy będzie dostępny, a Mascherano musiałby grać na maksymalnej ostrożności bo ma 4kartki, a następny mecz to Klasyk.

1

Po prostu każdy widzi tą "fantastyczną" grę Ronaldo oprócz jego fanboyów i kibiców Realu. Za Ronaldo stoją statystyki, ale tylko one.

3

Ronaldo nie znajdzie bo gra z kontuzją.

0

Zdobędziemy LaLige i CdR to pan na zdjęciu zostanie. Cules są zmienni jak chorągiewka na wietrze w takich sprawach.

1

A co do tego meczu, bezbramkowy remis mnie ucieszy. Kolejka pod Barcelonę.

3

Można mówić co się chce, ale weekend bez Premier League jest trochę....nudny.

3

Ostatni mecz pokazał dlaczego. Dla mnie Mathieu jest pewniejszy, dodatkowo Francuz powinien się wykartkować, bo bardzo możliwe, że będzie naszym drugim stoperem w meczu z Realem.

8

Czemu dzieciaczki? Też bym się bał pojedynku z Realem w formie z listopada.

1

Najbardziej śmieszy mnie to, że kibice Realu myślą, że po powrocie Modrica od razu Real zacznie wygrywać z każdym po 5-0 jak w listopadzie.


Chorwat jest jednym z najlepszych graczy na świecie na swojej pozycji, gdy jest w formie na boisku pracuje za dwóch, ale żaden człowiek po 3 miesiącach bez oficjalnego meczu nie zbawi całej 11 Realu.

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj dokładnie mój post.

Chodziło mi o napastników.

0

Napisałem "chyba" bo równie dobrze dla mnie w powietrzu gra Mandzukic.

2

Aduriz to chyba najlepiej grający głową napastnik w BBVA.

18

Jeżeli jutro nie wskoczymy na fotel lidera to będziemy takimi samymi frajerami co dziś Real.

2

Ja bym nie słuchał Marci, jest to madrycki dziennik więc pewnie wypisuje bzdury na temat naszego klubu, tak jak to często robi Mundo Deportivo na temat Realu.

1

Dzisiejszym prowadzącym spektaklu teatralnego w wykonaniu Ronaldo będzie pan Undiano Mallenco.

3 gole z karnego? Wszystko możliwe ;-)

0

Iraizoz - Iraola, Balenziaga, Etxeita, Gurpegi - Beñat, Mikel Rico, De Marcos, Muniain - Aduriz i Williams.


Casillas - Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo - Kroos, Illarra, Isco - Bale, Cristiano i Benzema.


#czerwonobiali

0

Komentarz usunięty

1

Ronaldo ma w CL 3 asysty.

4

Rayo jako jeden z nielicznych zespołów prezentuje z nami otwarty futbol i nigdy jako tako się nie zamykają we własnym polu karnym.



Najlepiej wygrać przy najmniejszym nakładzie sił i bez kontuzji, a dodatkowo, żeby Mathieu i Alba dostali po żółtej.

7

James i Arbeloa i tak nie zagrają, Brak Isco będzie największym osłabieniem Realu.

0

Włochy vs Francja 2006.

5

Boateng byłby dla nas lepszą opcją niż przereklamowany Hummels.

1

Wynik jest bardzo dobry, ale do zejścia Piny ciężko się patrzyło na naszą grę. Pierwszy gol ustawił wynik meczu, ale nie możemy się tak zepchnąć do defensywy jak przez 30 minut pierwszego meczu.

Cieżko wybrać najlepszego gracza meczu - każdy na takie pół gwizdka. Zastanawiałem się nad Suarezem i Stegen, ale ja wybieram Niemca za przepiękną grę nogami oraz kilka udanych interwencji, przy golu raczej bez szans i większe pretensje do Mascherano który zgubił krycie.

16

Szybki gol, zamykamy wynik meczu, a w drugiej wchodzi Pedro za Suareza, żeby ten był dostępny na finał - idealny scenariusz.

0

Nie oszukujmy się, Modrić jest lepszym zawodnikiem.

15

Po tekście z pływaniem pierwsze skojarzenie - Ronaldo :D

0

Mascherano da rade zastąpić, gorzej z Luisem.

1

Ten sam kaliber co Rafinha.

1

Dla Falcao liczą się jedynie pieniądze, pomimo dużej sympatii to w moich oczach stracił wiele, a transferem do Monaco zrobił 3 kroki w tył również piłkarsko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?