Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarzuci ktoś streamem do meczu Barcelony B? Bo sądząc po wyniku to całkiem dobrze nam idzie z pierwszą drużyną w lidze...
37
Rozumiem wielkie zażenowanie postawą pomocników, ale Busquets zagrał wczoraj kapitalne spotkanie i tylko ślepy by tego nie zauważył.
0
Espanyol to też Katalonia, więc jak mają jaja to zepną się też na Real ;-)
1
Równie dobrze zamiast Iniesty i Rakitica moglibyśmy wystawić dzisiaj Stegena i Munira do środka pola, na pewno jakość byłaby porównywalna.
Busquets dzisiaj zagrał kapitalny mecz, to samo Alves i Neymar, szkoda, że reszta była dzisiaj niedysponowana jak każdy Cule by sobie życzył, szczególnie Suarez mnie zawiódł, bo pomoc to mnie zawodzi od września.
Nie ma co się przejmować, dobrze, że nadal mamy lidera, Real też tam jedzie więc strata punktów jak najbardziej może wchodzić w grę.
0
No trudno, kiedyś to się musiało stać, zemściły się dwie setki Suareza i to tyle. Real też tu przyjeżdża, nie zapominajmy o tym.
0
No i się zemściło, jakby Suarez trafił w bramkę z 15m to by było po meczu.
0
Może przejdziemy na 4-4-2 z Suarezem i Messim z przodu. Kto wie.
0
Co ten Mathieu gra ostatnio przy tych rożnych to poezja :D
2
Pierwsze 35 min - miazga
Kolejne 10 min - katastrofa
Tak można określić pierwszą połowę, przy szczęściu Sevilla mogła nawet wyrównać.
0
Ale ich klepiemy. Miazga.
1
Rakitic, ty już z nimi nie grasz :D
8
W poprzednim meczu z Sevillą też padł pewien rekord... ;-)
0
Real gra u siebie, w dodatku Eibar jest 14 drużyną ligi, dobre mecze (1:0 z Malagą) przeplata słabymi (1:2 Levane, 0:0 Granada)
8
Jemu chodziło raczej o to yerba mate :D
0
Wyczuwam jutro Rakitic - Iniesta, tak jak w najważniejszych meczach.
40
Luis to prawdziwy wariat, którego Barcelonie brakowało.
0
Komentarz usunięty
0
Czyli zaczynamy najtrudniejszy etap w tym sezonie, wygranie wszystkiego w tym miesiącu będzie nieprawdopodobne, ale to przecież Barcelona...;-)
1
Z tym Roberto to faktycznie grubsza sprawa tutaj, zagrał dzisiaj naprawdę dobrze, a wśród znawców na tej stronie zagrał najgorzej ze wszystkich graczy.
1
Czy Laboga powiedział o Messim "najlepszy piłkarz świata"?
0
Ludzie, my potrzebujemy młodych, utalentowanych graczy, którzy najlepiej by byli ograni w lidze hiszpańskiej (czytać Vietto w skrócie).
3
Mascherano ma jedną asystę w tym sezonie (rewanżowy mecz półfinału CdR)
0
Przecież PSG od roku 91' regularnie grali w Ligue1 a nawet zdobywali trofea...
7
Kolejny raz? Mówisz o tym, że w 1/8 dostaliśmy najmocniejszego rywala, a w 1/4 dostaliśmy drugiego najmocniejszego po Bayernie?
1
Marsylią, pomyłka.
Ibra, Verratti, Luiz na 100% wypadają, Motta nie wiadomo, ale dużo portali podaje informacje, że wypada nawet dłużej niż Luiz.
1
Ibrahimovic, Verratti, Luiz i Motta nie wystąpią w meczu z Barceloną, dwóch pierwszych pauzuje za kartki (więc zagrają w drugim meczu) a dwóch ostatnich dopadła kontuzja w ostatnim meczu z Lyonem.
Kadra Paryżan się kruszy...
1
Akurat tego, który zaczął ten temat to pamiętam dobrze, że po meczu z Villarrealem jako pierwszy kryczał, że Rafinha to nowy Xavi.
1
Wasze zdania są jak chorągiewka na wietrze, 2 miesiące temu Rafinha był nowym Xavim, Mascherano królem środkowej części boiska, a Roberto nawet szans nie dostaje, więc nie ma się jak wykazać.
1
Pierwszy zadałem pytanie, ale z kultury odpowiem na Twoje.
Zubi był odpowiedzialny, ściągnął Rakitica, byli Iniesta, Rafinha, Busquets, Mascherano oraz Xavi do środka pola.
To, że większość z nich nie gra na oczekiwanym poziomie to jest nadal wina Zubiego? Zubi zrobił to co miał zrobić, ściągnał graczy na prawie wszystkie pozycję (oprócz prawej flanki za co można go obwiniać)
Człowiek odszedł, ale pewna moda niestety została w szeregach kibiców.
Cholera, śnieg pada, dzięki Zubi!
0
Oświęc mnie, co ma Zubi do dyspozycji pozostałych 5 graczy.