Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do wczorajszego komentarza to nie stał on na wysokim poziomie, ale "pe es gie" akurat było poprawne, większość komentatorów angielskich właśnie tak wymawia tą nazwę, w tym Szpaku nawet w fifie często tak wymawia :D
1
Ich pierwsze stroje były wykonywane z materacu.
61
TO JEST TEN INIESTA!
0
No wtedy to wiadomo, Mascherano zagrał fatalny mecz, ale w tym sezonie gra więcej razy dobrze niż przyzwoicie.
Co do tego meczu, to do dziś mam koszmary jak Di Maria robił naszą prawą stronę.
4
Radził sobie trzykrotnie z graczami Atletico, to z Ibrą też powinien sobie poradzić. Nie popadajmy w paranoje, to nie fifa 14, że każda główka to gol.
0
Jestem ciekaw czemu nikt nie zareagował, przecież w wieku 13 lat na pewni nie miał na tyle siły, żeby bardzo sprawnie przeładowywać pistolet lub kuszę. Musiało to trochę potrwać.
0
Kiedy ostatnio Ramos grał na DP w ważnym meczu to każdy pamięta jak to się skończyło.
1
Mam nadzieję, że Paryżanie mają więcej oleju w głowie i nie zacznie się rzeź przy pozytywnym dla nas wyniku tak jak to było z Atletico czy City na Camp Nou.
15
Verratti obserwuje stadion, gdzie spędzi kolejne kilka lat.
Ile ja bym dał za niego :D
0
Odchodząc od tego filmu to ja właśnie lubię takich walczaków a zarazem wariatów jakimi są na pewno właśnie Suarez, Costa czy Mandzukić.
14
Byłoby znakomicie, jakby do półfinału weszło Porto, Atletico, Juventus i oczywiście Barcelona. Bylibyśmy murowanym faworytem tej czwórki. Finał marzy mi się Barcelona vs Juventus. Dwa kluby z tradycjami, przeszłością i znakomitymi zawodnikami a zarazem legendami zespołu (Xavi, Buffon...)
Ale marzenia zostawmy na później, bo jutro jeszcze trzeba "przejść" PSG, a następnie kogoś w półfinale.
1
Ronaldinho za pare lat również, powinni dla niego szóstą gwiazdkę umiejętności dodać :D
0
Dla fanów FIFY, jakich legend Wam brakuję najbardziej na xboxie?
Osobiście to patrząc na stare czasy to oczywiście Maradona, Cruyff, Best, Platini czy Stefano. A co do naszych czasów to oczywiście Raul, Zidane, Kahn, Rivaldo, Ronaldo
7
Karma za to, że poleciał na kasę do Monaco. Dzisiaj mógłby być top 5 napastników na świecie.
0
Nie interesuje się piłką ręczną, ale taka przewaga na tym etapie rozgrywek naprawdę imponuje.
0
Byłoby fajnie, jakby pojawił się we wtorek przy pozytywnym wyniku w doliczonym czasie, takie oklaski od Camp Nou by mu się pewnie przydały :D
0
Nie ma co ryzykować z Andresem, mamy na tyle bezpieczną przewagę, że strata dwóch goli nadal niczego nie zmienia, chciałbym zobaczyć Ivana z Xavim, aby była kontrola w środku pola, tak jak w drugiej połowie z Valencia, przy wyniku 0-0 wpuścić na końcowe 10 minut jakiegoś Roberto lub Mathieu, a Mascherano wprowadzić do środka.
Opcji jest wiele, oby tylko Lucho nie przekombinował i nie wystawiał samych rezerw, bo PSG to nie Elche, że nie odrobi 3 goli.
0
Komentarz usunięty
0
Wie ktoś czemu finał Pucharu Króla jest tak późno w tym roku? Pamiętam, że w poprzednim roku był w połowie kwietnia, a teraz wypada na 30 maja.
6
Co z tego, skoro Suarez dał nam awans najpierw do ćwierćfinału, a teraz dwiema dziurami dał nam autostradę do półfinału ligi mistrzów.
5
Bez Marcelo, bez Modrica, bez Bale w środę.
Atletico ma ułatwione zadanie, wystarczy jeden rożny i Real musi odrabiać podwójnie.
1
Modric to geniusz, powiedziałbym nawet, że najlepszy ŚP na świecie. Przypomina się poprzedni sezon kiedy nam też wypadli najważniejsi gracze.
1
Espanyol z nami będzie gryzł murawę, a Real im na luzie strzeli z 4 gole. Espanyol w ostatnich latach to darmowe 3 punkty dla drużyny z Madrytu.
0
Malaga jaki skład :D
Nistelrooy, Isco, Eliseu, Rondon, Cazorla :D
0
Po prostu nie mieliśmy na nich sposobu i tyle, tak samo jak na Real Sociedad na ich stadionie od 7 lat, po prostu jakaś blokada i tyle.
Za tydzień możesz się dopiero przekonać jak to jest stracić punkty ze średniakami, jak Espanyol będzie gryzł murawę z nami, a innym da strzelić z 3 gole :D
6
Marcelo nie zagra w środę, Coentrao nawet dzisiaj powołania nie dostał, a teraz jeszcze Bale wypadł, który mógł również wystąpić na lewej flance jak w Totkach.
No to Ancelotti ma problem..:]
66
Luis odpowiada bardzo mądrze dziennikarzom.
Tate Martino by trochę przycisnęli, to by im skład na najbliższe 3 mecze ligowe podał :D
0
Mamy swojego Pedrito;-)
2
Rywal mojego wroga jest moim przyjacielem. Ale tylko w takim przypadku.
0
Do tych którzy oglądają dziś Chelsea. Na jakiej pozycji gra dziś Zouma?