1

Bardzo mądry cytat Einsteina, że nie wie jak będzie wyglądała trzecia wojna światowa, ale wie, że czwarta będzie już na maczugi.

Prawda jest taka, że takie kraje jak Chiny, USA, Rosja i Korea mogą doprowadzić do wyginięcia ludzkości, wystarczy jeden konflikt , a technologia poszła już tak do przodu, że taki kraj jak my nie ma szans na przeżycie żadnego ataku nuklearnego czy innego badziewia.

18

"Bale nie otrzymuje podań"
"Casillas kazał wyp****alac trybunom"

W tym Madrycie to dopiero niezłe jaja są. Ale to dobrze, niech sami siebie wykończą.

0

Komentarz usunięty

2

więcej nie trzeba mówić.

0

Jak oceniacie grę Griezmanna na przestrzeni całego sezonu? Statystyki ma doprawdy genialne, jednak dla mnie z Francuza nie taki dobry grajek jak go malują, mówie tutaj szczególnie o spotkaniach z najlepszymi, w których Francuzowi wiele razy nie szło. Sam przyznam, że po poprzednim sezonie myślałem o Griezmannie w samych superlatywach, w tym sezonie oglądając Atletico brakuje mi w nim takiego "błysku" jakim dysponują gracze z jego poziomu jak Alexis, Reus, Lucas czy nawet lepsi gracze typu Neymar, Hazard, Ribery.

0

Na pół sezonu owszem.

17

Raczej nie powiedzą "Liczymy na cud, żeby większego upokorzenia nie było"


Z drugiej strony, takie teksty są bardziej na miejscu niż te Neuera "pokaże kto jest szefem."

4

Aż chęć do życia jest po takiej sobocie:D

2

tvn24 ‏@tvn24 3 min3 minuty temu
Grzmoty było słychać w wielu miejscach kraju


Z twittera - tvn pierwszy raz nie kłamało!

12

DZIĘKUJEMY NIETOPERZE! :-)

1

Dobra panowie, ja niestety odpadam. Takie mecze nie są na moje nerwy jednak :D

0

Każdy gracz Valencii powinien dostać mały pomniczek obok gablotki z pucharem za ligę 2014/2015 :D

0

No dobra, 128 prób jednak.

106

Gole z przewrotki:

Pedro - 1 próba, 1 gol
CR11 - 127 prób, 0 goli

0

Chwilę przed jego wpisem zmieniłem komentarz, chodziło mi jedynie o Adriano. My bad ;-)

0

Zmieniłem komentarz przed twoim wpisem, bo komentarz z dołu czytałem i mi ten Rafinha w pamięci został i go przez przypadek dodałem :D

4

Adriano jest dzisiaj strasznie bezużyteczny.

2

Wreszcie jakiś strzał zza 16 metrów. Brawo Alves.

0

Ci z RSS to chyba się bawią w grę kto szybciej z boiska wyleci.

8

Alves od kilku meczów takie wrzuty, że tylko bić brawo wypada.

3

Średnia pora na mecz, wali tym słońcem na boisku, że nic na streamie nie widać.

0

Mozilla?

0

Sam w przyszłości chciałbym sobie zrobić tatuaż, coś takiego: http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/59142_1413026432.jpg

I tutaj moje pytanie, strasznie bolało czy dało rade znieść i ile mniej więcej kosztowało? :D

0

Przejechałbyś z pare komentarzy niżej, masz tam napisane z 20 razy.

4

Chłop średnio daje rady w tej Barcelonie B, a Ty chcesz, żeby do pierwszej drużyny dołączył?

14

No i po ptakach, Barca B 1-1 Girona. Samper fatalnie się zachował...

0

Narazie Halilovic same straty.

0

Barcelona B prowadzi 1-0 z drugą drużyną w lidze. Strzelcem Sandro.

22

Valencia gra stanowczo lepszą piłkę od Sevilli i lepiej radzi sobie na wyjazdach z najlepszymi, więc liczę dzisiaj, że coś urwią.

Camp Nou to jednak nie Anoeta i powinniśmy dzisiaj gładko wygrać, w duszy liczę na 3 z przodu, ale serce przyjmie również 1:0 po golu Vermaelena w 94 minucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?