0

Irlandia 1-1 Szkocja czyli najlepszy możliwy wynik dla naszej reprezentacji.

0

A teraz wyobrażcie sobie, że Lewy strzela wszystkie sytuacje i kompletuje hattricka, a Polska wygrywa 3-0 z Gruzją do przerwy. Ale byłby zachwyt tutaj i wielkie "oh" "ah" w kierunku reprezentacji.

Gra mi się podoba, a gol to kwestia czasu dla mnie. Szkoda tych sytuacji Lewandowskiego, bo mogliśmy zamknąć wynik meczu już w pierwszej połowie. W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Błaszczykowskiego. Trzeba wierzyć, bo niewiele brakuje aby wywalczyć awans na Euro a nie tylko narzekać.

2

Dzisiaj możemy odczuć brak Króla Wawrzyniaka na lewej flance.

0

Co do akcji 0:14 to szkoda, że nie pokazali 5 sekund dłużej tej akcji jak CR11 dał potężnego nura.

0

Jak zwykle wszedł i strzelił :D

0

No wiesz, w Realu szukał by Ronaldo aby mu podać. Więc jakaś sensacja jest.

0

Czekam na głębsze analizy psychologiczne o tym człowieku, bo do tej pory nie wiem, czy on jest przeciw nam, czy z nami, czy ma to w dupie, czy nie ma. Co każda wypowiedź co innego sugeruję...

38

Najgorsze właśnie na tym Copa America może być to, że nasi kluczowi gracze mogą wrócić z kontuzji. Te wszystkie Zunigi, Medele i inne osoby z tych zadziczałych krajów zazwyczaj nie kalkulują co robią i o to się właśnie boje.

1

We Francji, Austrii, Belgii, Włoszech, Anglii również nie było i jak to świadczy o tych krajach?

4

Czyżby Milan pomalutku się odbudowywał? Wreszcie jakieś przemyślane transfery z ich strony.

0

A niech go biorą, nie moje pieniądze - oczywiście, jeśli zarząd wie, że będzie z niego piłkarz na miarę oczekiwań, a nie jakiś nieudany zakład jak w przypadku Douglasa, którego bardzo szanuję i pokładam w nim duże nadzieje.

0

Dla mnie ten mundial im się po prostu udał. Bo oprócz meczu z jeszcze słabszymi Hiszpanami to grali średnio. Awans z Kostaryką dopiero po karnych, z Meksykiem wygrali dzięki pewnym skłonnościa Robbena w polu karnym (if u know what i mean)

3

Bo Holandia to Robben i nic więcej. Pomoc i obrona wyglądają słabo, atak na papierze niby mają dobry, ale nie ma kto szarpnąć zespół, złamać schemat tak jak robił to Robben. Za kilka lat tą funkcję będzie pełnił Depay, ale narazie nie widze przyszłości dla Pomarańczowych.


W 2010 roku Holandia miała rozgrywającego sezon życia Sneijdera, twardego De Jonga, jednego z najlepszych (jak nie najlepszy) na tamte czasy "9" czyli Van Persie. W obronie Heitinga, Brockhorst. Na skrzydłach Kuyt i Robben. Znakomity skład i gdyby nie Katalończycy i celność Robbena to Holendrzy by wtedy zgarnęli tytuł mistrzów świata.

3

Dla nas to wielkie wow, a pewnie dla niego jedna setna wszystkich przychodów :D

3

Mandzukic to widzę, że chce być głównym bohaterem meczu :D

Najpierw nie trafił karnego, potem fartownie ustrzelił bramkę, a teraz sprokurował karnego, ale już dla przeciwników :D

2

Tak szczerze, to zapomniałem o Otamendim :D

0

Kurde, w tej Argentynie tylu dobrych grajków, że aż szkoda, że kilku dobrych grajków przesiedzi cały turniej na ławie.

Romero; Rojo, Demichelis, Garay, Zabaleta; Mascherano, Banega(Pastore); Lavezzi, Messi, Di Maria, Aguero(Tevez)

Według mnie najmocniejszy skład na daną chwilę. Szczególnie atak to totalna miazga.

0

Wymiana Pedro + 20 mln za Verrattiego i wszyscy będą szczęśliwi. Co do zmiennika, to trzeba dać szansę Deulofeu.

0

Pedro jedno podanie i od razu asysta.

0

Raczej tak dosłownie na łyso by się nie ogolił, pewnie coś takiego jak za czasów jak grał w Schalke



https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6SzUfqE1W_yqXJ0QrbXm0sF4W66E6dyvsqahPYqiPVrjzr4pS

0

Super wiadomość z tym Alvesem.

Co do Montoyi, to lepiej dla niego samego, że odchodzi. Już nawet Adriano i Douglas są wyżej w hierarchii na prawej obronie niż on.

0

Jestem ciekaw czy po tym sezonie Falcao załapię się nawet na podstawową "11" w reprezentacji Kolumbii. Nie ma co ukrywać, że numerem jeden jest Carlos Bacca, a numerem dwa Jackson Martinez, Zobaczymy, czy trener postawi na El Tigre.

1

#winaMetafizyki

1

Trenował będzie, w jakiś nieoficjalnych spotkaniach na pewno też wystąpi (Puchar Gampera na przykład)

5

Valencia produkuje lewych obrońców, a Sevilla prawych :D

0

Transfer Vidala jest potwierdzeniem odejścia kogoś z dwójki Montoya/Alves. Najprawdopodobniej niestety tego drugiego, szkoda jedynie, że przez pół roku nie zagra Vidal w koszulce Barcelony oficjalnego meczu. Co do Montoyi to się nie wypowiadam już. Transfer Mathieu i przyjście na ławke Enrique mnie już czegoś nauczyło :D

3

Z początku byłem sceptycznie nastawiony do transferu Pogby, jednak wczoraj w drugiej połowie pokazał gość prawdziwe jaja. Biegał za każdą piłką, nigdy nie odstawiał nogi. Świetna technika jak i warunki fizyczne.

0

Czyli kolejny gracz Sevilli, który będzie miał szansę wygrać ligę mistrzów po wygraniu ligi europy :D

0

Ktoś wody przed spotkaniem nie żałował pod bramkę na prawej stronie (prawa strona z oczu kibica przed TV). Najpierw Mascherano się ślizgał, a w drugiej połowie Alba i Messi.

0

Wynik również trafił. Yes, he is.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?