0

Właśnie problem w tym, że oglądając Argentyne, Urugwaj czy Kolumbie również mecze są zazwyczaj nudne, a faworyci grają wolno i przewidywalnie. Argentyna w tym turnieju zagrała może ~50 min dobrze, reszta to było czyste walenie głową w mur. Jedyne co mi się podoba na tym turnieju to gra Chile.

1

Jak myślicie, opłaca się dzisiaj oglądać Brazylia - Wenezuela? Bo zawsze jak zaciekawił mnie jakiś mecz w Copa America to zawsze mecz był strasznie nudny i żałośnie słaby i po połowie chodziłem spać :l

0

Przecież to PNA było o wiele ciekawsze. Turniej może nie był może aż tak mocno obsadzony znanymi nazwiskami, ale do cholery chociaż gra wyglądała o wiele ciekawiej, na ttybunach była znakomita atmosfera w każdym meczu a tutaj co? Stadion wypełniony do połowy a kibiców nawet nie słychać. Gra i atmosfera rodem w meczu towarzyskim Chin z Indonezja...

2

Dobra, dzisiaj po raz czwarty zarywam nockę dla Copa America. Liczę na jakiś mecz w stylu Chile-Boliwia, czyli 5:0 dla Albicelestes i może hat trick Leo.

Ogólnie aktualnie wyrasta nam jeden faworyt - Chile.

Brazylia i Kolumbia grają przeciętnie aby nie powiedzieć, że słabo. Urugwaj bez Luisito traci 70% w ofensywie, a Argentyna pomimo znakomitego składu musi się męczyć z Paragwajem czy Urugwajem. Strasznie wyrównane są te mistrzostwa. Każdy może wygrać z każdym.

5

Czyli wszystkie sukcesy Barcelony 2003-2010 również nie są zasługą Laporty. Wracamy do punktu wyjścia.

4

Nie wiem jak Wy, ale według mnie to głosowanie będzie na podobnej zasadzie co nasze prezydenckie wybory w maju.

"Wybierz mniejsze zło"

0

Ogląda ktoś losowanie grup na Mistrzostwa Europy w ręczną? Jeżeli nie, to na polsacie sport leci ;-)

0

Nieśmieszne :D

5

http://static.fangol.pl/content/5/8/1/58116adef2995781f17fe78ba5e439ec-554.jpg

Marca: Messi i Di Maria wyśmiewali wczorajsze zachowanie Neymara.

0

W tym sezonie Milan jeszcze Juventusowi nie dorówna, ale o pozostałe miejsca z takim Napoli, Romą czy Lazio może się spokojnie bić.

Cieszy mnie to, że wreszcie jakieś trafne transfery przeprowadzają działacze Milanu.

1

Pewnie Messi z Di Marią również wysmiali tę sytuację :D

2

Raczej osobną kwestią jest to, że jego ojciec właśnie w pewnym sensie doprowadził do tego, że klub ma teraz problemy. Pobieranie jakiś lewych pieniędzy od klubu, jakieś dziwne "załatwienia" kasy dla samego siebie i Santosu, a następnie utajanie informacji przed skarbówką i mediami o prawdziwej kwocie i o swoich potrzebach, które klub kosztowały podobno wiele milionów.

5

Młody gwiazdor z Brazylii, a jego menadżerem jest jego ojciec. Źle mi się to kojarzy.

0

Myślę, że wszyscy zrozumieli jakże głęboki sens mojego postu. Więc w czym problem?

6

Tak, najszczersza prawda.

28

Zawsze jak grał to w tym sezonie prawie nigdy nie zawodził. Widać, ze rola Busquetsa mu bardziej odpowiada niż typowa "6" na boisku.

1

Dla mnie Busquets to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy na świecie. To jaką on robotę wykonuje na boisku nie da się zobaczyć na zwykłych statystykach, to trzeba oglądać.

0

Sędzia prosi o zmiane :D

2

Niby 12 mln pensji jak na 22 latka, który dopiero przychodzi to dużaaaa inwestycja, ale z drugiej strony wolałbym, żeby tutaj zarabiał te 12 mln niż miałby go ściągnąć Real, bo czysto piłkarsko to Pogba jest bardzo dobry.

15

Jeżeli faktycznie RAC1 podaje informację o Pogbie to faktycznie musi być coś na rzeczy. Dla mnie ta rozgłośnia to jedno z najbardziej sprawdzonych źródeł.

0

Jak można oczekiwać czegoś więcej od Copa America jak tamte kraje same w sobie są lata świetlne za tymi z Europy? :D

Mówię tutaj pod względem organizacji, bo czysto piłkarsko to różnicy wielkiej nie ma. Tutaj i tam mocarni, średniacy i słabeusze.

0

Mi osobiście większości komentatorów jakoś się słucha. Z reguły delektuje się samą rozgrywką a komentarz to jedynie dodatek do tego. Często miewam oddzielne zdanie co do komentatora, ale każdy ma swoje upodobania i każdy gustuje gdzie indziej, bo nie oszukujmy się, ale obiektywnym komentatorem się po prostu nie da być.

0

Być może dlatego, że jeden komentuje strasznie rzadko, a drugi komentuje głównie ligę angielską i pojedyncze mecze ligi mistrzów. Z czasem obaj by byli wyszydzani przez tutejszych "ekspertów" od komentowania.

0

Ciekawe, czy wynajdą komentatora, który by użytkownikom fcbarca.com dogodził.

Co chwile jakieś żale, że pan Żewłakow komentuje, a nie pan Orłowski. A kiedy pan Orłowski komentuje to czemu nie pan Wolski. Ludzie, cieszcie się z tego co macie, a jak się nie podoba to wystarczy nie oglądać meczu lub włączyć arabski stream żeby komentator wam nie przeszkadzał.

0

Jeżeli dla samego Francuza liczą się pieniądze to wybierze z góry City, United lub PSG. Jeżeli liczą się trofea to wybierze nas lub Bayern.

2

Każdy tu sie rozpisuje o Messim, Di Marii, Tevezie, Aguero, Higuainie. Tymczasem co z tym Lavezzim? Na mundialu zagrał świetnie. Szarpał co chwilę grę Argentyny.za Di Marie w takiej formie byłby potrzebny.

0

Ale akcja Messiego i rzut karny ;-)

0

Aguero i 1-0!

Wreszcie coś, bo nudą wiało.

0

Ci z Paragwaju wyglądają jakby na ścięcie szli.

0

a 8:0 by zadowoliło?

Ludzie, nikt nie patrzy na grę, tylko na wyniki. Jeżeli pojedziemy do Francji to każdy zapomni w jakim stylu zdobyliśmy awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?