0

Gdybyś jednak był mądrzejszy to byś go nie zaczął obrażać jako pierwszy, a potem jeszcze tego nie ciągnął.

4

Czemu w kwestii jednego zawodnika zmieniasz swój tok rozumowania? Jeżeli bierzesz ceny z transfermarkt to bierz je już do końca, czyli

Coutinho - 25 mln
De Bruyne - 35 mln
Koke - 50 mln
Verratti - 40 mln
-
-
-
Pogba - 50 mln.

Na przyszłość jednak nie polecam sugerować się tamtejszym cennikiem, bo Verratti niby kosztuje 40 mln a w życiu realnym szejk go nie puści za 120 baniek.

6

Czyli w sumie ze względów finansowych to lepiej jest awansować do Premier League i dostać 90 mln niż wygrać ligę mistrzów i dostać około 50 :D

3

W finale się zabawią. Messi kolejnego trofeum reprezentacyjnego nie wypuści.

0

Chile gra strasznie radosny futbol w defensywie, jeżeli Messi i spółka dojdą do finału to nieźle się z tymi Medelami, Jarami i innymi Sanchezami zabawią.

0

Po co ma się u nas marnować, skoro na prawej flance jest trzeciorzędnym wyborem(Alves, Adriano a nawet Douglas czasami) a w dodatku przychodzi Aleix Vidal. Dobra decyzja zarządu jak i Montoyi.

7

Same kości.

3

Jeżeli mamy być szczerzy to Marc po prostu odstaje od Pique, Mascherano czy nawet Mathieu, a należy dodać, że w tym sezonie dodatkowo do dyspozycji trenera będzie Vermaelen. W poprzednim sezonie czasami dostawał szanse, niekiedy zawodził, niekiedy zachwycał, jednak gdybym miał wybierać między Mathieu z Marciem to wskazałbym jednak na Francuza. Po prostu Francuz jest o wiele bardziej doświadczony, lepiej zbudowany fizycznie i zdecydowanie szybszy nawet przy swoim wzroście.

Nawet pomimo wielkiej sympatii do Bartry chciałbym, żeby został wypożyczony. On musi nabrać doświadczenia w walcę z najlepszymi, a nie być wystawiany na kluby pokroju Granady czy Espanyolu. Szczególnie, jeżeli ma być naszym przyszłościowym stoperem.

0

To się kadra niemiecka popisała. Już 5-0 przegrywają z Portugalią.

39

Bardzo dobrze, że Enrique zakreślił swój własny projekt sportowy i to trener decyduje o transferach.

2

Pamiętam, że ktoś pisał, że Banega zjada tego Biglie na śniadanie. Dla mnie obaj są słabi o ile Banega wejście w mecz miał udane (strzał na poprzeczkę) to potem była tragedia. Lavezzi może w klubie nie szaleje, ale jak przychodzi czas na grę w Argentynie to zawsze trzyma pewien poziom, tak było wczoraj w meczu i tak było na MŚ w Brazylii. Na miejscu Martino zastanowiłbym się nad Lavezzim w kontekście następnego meczu.

3

Słaba obrona Argentyny to mit. Pokazali to na MŚ rok temu i pokazują to teraz. Jedynym problemem jest pan Angel di Maria który chce brać na siebie ciężar gry a wszystko co dotyka zamienia w stratę. Do 60 minuty podobał mi się Pastore a potem niestety zgasł. Oczywiście Messi MOTM, to jak szarpalgrę Argentyny przez 90min było cudowne. Jedynie szkoda zmarnowanej setki.

5

Tevez który ma prawie najlepsze karne w Europie strzela jako 7 w kolejności. Parodia

0

Tevez jako 5 musi być.

0

Znając szczęście to Argentyna odpadnie.

0

Messi jak w którymś ligowym w poprzeczkę. Tylko że tutaj wybronił bramkarz.

0

Trzeba przyznać że Kolumbia ma fajny hymn wpadajacy w ucho

3

Według mnie Adriano odejdzie, a rolę zmiennika Alby przejmie Vermaelen. Belg jest dosyć szybkim graczem jak na stopera a i bardzo często w Belgii czy tam Arsenalu grał jako lewy obrońca. Według mnie lepszy on jako zmiennik Alby niż Mathieu.

0

Chciałem być oryginalny, ale się nie da. Drugi raz staram się oddać cechy jak najbardziej charakteryzujące mnie i drugi raz Leo Messi :D

3

Akurat z tymi Irlandczykami to serio gówniana sprawa, wjazd od tyłu w nogi rywala nazywają czystą walką o piłkę. Buractwo i tyle, a najgorsze jest to, że sędziowie tolerują takie zachowanie. Dlatego nie lubię gry Irlandczyków i Greków, ale z tymi drugimi to całkowicie inna sprawa.

1

Jak się nazywa ten facet z "4" na plecach? Bo nawet ładne piły grał, a jestem ciekaw jak się potoczyła kariera.

2

Jak Bartomeu sprowadziłby Isco to wsiadam w najbliższy samolot i ide mu całować nogi. Nie żartuję.

0

Przecież Onet nie produkuje żadnych informacji ze swojej ręki tylko podaje je z innych źródeł :_:

9

Nawet pomimo słabszego sezonu to Di Maria to czołowy gracz, którego chętnie bym u nas zobaczył. Jeden z nielicznych graczy Realu do których mam szacunek.

0

No i Polki wygrywają 3:2 z Niemcami w siatkówkę i zagrają w półfinale Igrzysk Europejskich :D

4

Żadnego, nawet najmniejszego szumu w mediach o nim, a tu bum i mamy transfer - Parejo fichado! Piłbym do białego rana :D

Marzenia...

0

Marzenie: Isco, Parejo

Rzeczywistość: Illaramendi

0

To teraz Pogba/Verratti już w Barcelonie i wszyscy będą happy.

17

Czego wy oczekujecie z tym Jamesem? Przecież to gracz Realu.

0

Luis Figo to był całkiem niezły piłkarz, zdrajca i Judasz, ale piłkarz dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?