Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyś jednak był mądrzejszy to byś go nie zaczął obrażać jako pierwszy, a potem jeszcze tego nie ciągnął.
4
Czemu w kwestii jednego zawodnika zmieniasz swój tok rozumowania? Jeżeli bierzesz ceny z transfermarkt to bierz je już do końca, czyli
Coutinho - 25 mln
De Bruyne - 35 mln
Koke - 50 mln
Verratti - 40 mln
-
-
-
Pogba - 50 mln.
Na przyszłość jednak nie polecam sugerować się tamtejszym cennikiem, bo Verratti niby kosztuje 40 mln a w życiu realnym szejk go nie puści za 120 baniek.
6
Czyli w sumie ze względów finansowych to lepiej jest awansować do Premier League i dostać 90 mln niż wygrać ligę mistrzów i dostać około 50 :D
3
W finale się zabawią. Messi kolejnego trofeum reprezentacyjnego nie wypuści.
0
Chile gra strasznie radosny futbol w defensywie, jeżeli Messi i spółka dojdą do finału to nieźle się z tymi Medelami, Jarami i innymi Sanchezami zabawią.
0
Po co ma się u nas marnować, skoro na prawej flance jest trzeciorzędnym wyborem(Alves, Adriano a nawet Douglas czasami) a w dodatku przychodzi Aleix Vidal. Dobra decyzja zarządu jak i Montoyi.
7
Same kości.
3
Jeżeli mamy być szczerzy to Marc po prostu odstaje od Pique, Mascherano czy nawet Mathieu, a należy dodać, że w tym sezonie dodatkowo do dyspozycji trenera będzie Vermaelen. W poprzednim sezonie czasami dostawał szanse, niekiedy zawodził, niekiedy zachwycał, jednak gdybym miał wybierać między Mathieu z Marciem to wskazałbym jednak na Francuza. Po prostu Francuz jest o wiele bardziej doświadczony, lepiej zbudowany fizycznie i zdecydowanie szybszy nawet przy swoim wzroście.
Nawet pomimo wielkiej sympatii do Bartry chciałbym, żeby został wypożyczony. On musi nabrać doświadczenia w walcę z najlepszymi, a nie być wystawiany na kluby pokroju Granady czy Espanyolu. Szczególnie, jeżeli ma być naszym przyszłościowym stoperem.
0
To się kadra niemiecka popisała. Już 5-0 przegrywają z Portugalią.
39
Bardzo dobrze, że Enrique zakreślił swój własny projekt sportowy i to trener decyduje o transferach.
2
Pamiętam, że ktoś pisał, że Banega zjada tego Biglie na śniadanie. Dla mnie obaj są słabi o ile Banega wejście w mecz miał udane (strzał na poprzeczkę) to potem była tragedia. Lavezzi może w klubie nie szaleje, ale jak przychodzi czas na grę w Argentynie to zawsze trzyma pewien poziom, tak było wczoraj w meczu i tak było na MŚ w Brazylii. Na miejscu Martino zastanowiłbym się nad Lavezzim w kontekście następnego meczu.
3
Słaba obrona Argentyny to mit. Pokazali to na MŚ rok temu i pokazują to teraz. Jedynym problemem jest pan Angel di Maria który chce brać na siebie ciężar gry a wszystko co dotyka zamienia w stratę. Do 60 minuty podobał mi się Pastore a potem niestety zgasł. Oczywiście Messi MOTM, to jak szarpalgrę Argentyny przez 90min było cudowne. Jedynie szkoda zmarnowanej setki.
5
Tevez który ma prawie najlepsze karne w Europie strzela jako 7 w kolejności. Parodia
0
Tevez jako 5 musi być.
0
Znając szczęście to Argentyna odpadnie.
0
Messi jak w którymś ligowym w poprzeczkę. Tylko że tutaj wybronił bramkarz.
0
Trzeba przyznać że Kolumbia ma fajny hymn wpadajacy w ucho
3
Według mnie Adriano odejdzie, a rolę zmiennika Alby przejmie Vermaelen. Belg jest dosyć szybkim graczem jak na stopera a i bardzo często w Belgii czy tam Arsenalu grał jako lewy obrońca. Według mnie lepszy on jako zmiennik Alby niż Mathieu.
0
Chciałem być oryginalny, ale się nie da. Drugi raz staram się oddać cechy jak najbardziej charakteryzujące mnie i drugi raz Leo Messi :D
3
Akurat z tymi Irlandczykami to serio gówniana sprawa, wjazd od tyłu w nogi rywala nazywają czystą walką o piłkę. Buractwo i tyle, a najgorsze jest to, że sędziowie tolerują takie zachowanie. Dlatego nie lubię gry Irlandczyków i Greków, ale z tymi drugimi to całkowicie inna sprawa.
1
Jak się nazywa ten facet z "4" na plecach? Bo nawet ładne piły grał, a jestem ciekaw jak się potoczyła kariera.
2
Jak Bartomeu sprowadziłby Isco to wsiadam w najbliższy samolot i ide mu całować nogi. Nie żartuję.
0
Przecież Onet nie produkuje żadnych informacji ze swojej ręki tylko podaje je z innych źródeł :_:
9
Nawet pomimo słabszego sezonu to Di Maria to czołowy gracz, którego chętnie bym u nas zobaczył. Jeden z nielicznych graczy Realu do których mam szacunek.
0
No i Polki wygrywają 3:2 z Niemcami w siatkówkę i zagrają w półfinale Igrzysk Europejskich :D
4
Żadnego, nawet najmniejszego szumu w mediach o nim, a tu bum i mamy transfer - Parejo fichado! Piłbym do białego rana :D
Marzenia...
0
Marzenie: Isco, Parejo
Rzeczywistość: Illaramendi
0
To teraz Pogba/Verratti już w Barcelonie i wszyscy będą happy.
17
Czego wy oczekujecie z tym Jamesem? Przecież to gracz Realu.
0
Luis Figo to był całkiem niezły piłkarz, zdrajca i Judasz, ale piłkarz dobry.