1

Po tych 45 minutach minutach porównując Pogbe do Rakitica (ta sama pozycja) to Chorwat zjada Francuza na śniadanie, a kosztował 20 mln.

0

"Chciał uderzyć głowę piłką" - jeden z lepszych cytatów z dzisiaj :D

102

Busquets nie ma układu nerwowego.

14

Nawet Mourinho wyśmiał Dudka i tę jego książkę.

0

Być może nie zadłużył o więcej $$$ (choć uważam inaczej, ale będę trzymał się twojej wersji), ale również nic z tym długiem nie zrobił w przeciwieństwie do Bartomeu.

0

Mam bardzo trafne przeczucia. W sondażach kiedy Barcelona BYŁA W DOŁKU(!) przewaga Laporty wynosiła kilka procent. Więc po zdobyciu trypletu ta sytuacja może się obrócić o 180 stopni.

Zresztą, dla mnie powinien przyjść trzeci mocny kandydat. Praca Bartomeu i Laporty jest bardzo podobna. Z tym, że wszystkie afery tego drugiego przyćmiły zdobyte trofea, a Bartomeu akurat nie miał tyle szczęścia.

1

Jestem niemalże pewny, że jak Barcelona sięgnie po tryplet to Bartomeu utrzyma swoją dupę na posadzie prezydenta.

2

Wytypować dzisiejszy skład to żaden problem raczej :D

0

http://static.fangol.pl/content/a/d/b/adbd60b62b65e9d6c12e394db13e0020-full.gif



Akcja Messiego i Iniesty(?) z 2005 roku przeciwko Juventusowi. Trzeba przyznać, że Messi już wtedy miał instynkt geniusza. Liczę na powtórkę tej akcji dzisiaj po 20:45 :D

1

Jeżeli Messi nic nie strzeli to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz Messi dzisiaj coś strzeli. Zobaczysz.

0

Jutro o 20:45. Głównie ci w bordowo granatowych strojach.

2

Chyba każdy marzył kiedyś, aby wygrać ligę mistrzów u boku najukochańszej drużyny. Ja w małej części spełniłem je, bo już trzykrotnie widziałem jak Barcelona wznosiła puchar. Jutro liczę na czwarty.

0

z trzy sezony temu nie miałbym nic przeciwko.

4

Chciałbym, aby obrona zagrała tak jak z Bayernem na Camp Nou. Tam to była finezja i czysta magia obrony w jednym. Dawno nie widziałem Barcelony tak szybko przerywającej atak drużyny. Bayern przez 90 minut miał jedną sytuację strzelecką i dodatkowo ją zmarnował. W tamtym meczu to nawet i Douglas na bramce by zachował czyste konto, a to wszystko przez grę obronną.

14

„Cristiano jest dziewiątką u Beníteza”


Przecież on był dziewiątką również u Ancelottiego. Tylko głupi go stawiał jako prawdziwego skrzydłowego. Żadna nowość.

0

Po prostu w Realu trzeba mówić to co jest dobre dla klubu i dla otoczenia, a nie to co się tak naprawdę uważa. To samo tyczy się zawodników. Nie ważne co naprawdę myślisz, musisz podkreślać, że Ronaldo zjada Messiego na śniadanie, a Real to najlepszy klub w historii i że to jest twoje spełnienie marzeń grać tutaj.

Smutne, lecz prawdziwe.

0

Dokładnie, należy brać pod uwagę, że Liverpool mógł sobie pozwolić na bardzo solidnych napastników, a wybrali tego jednego z najgorszych.

Solidny napastnik, solidny pomocnik, dobry trener i Liverpool mógłby wrócić na salony. Tymczasem obrona dziurawa, z pomocników to Coutinho i Henderson trzyma poziom, a przód to bez komentarza. 30 letni Lambert mający podobną zwrotnośc co Arbeloa, nieokiełznany Balotelli, mający wiecznie fochy Sterling, mający wiecznie kontuzje Sturridge. A pieniędzy za Suareza już nie ma...

2

Właśnie czytając na stronie Liverpoolu o transferze Milnera to w głowie miałem bardzo podobną myśl :D

8

Liverpool oficjalnie potwierdza transfer Milnera. Osobiście chciałbym wielkiej odbudowy Liverpoolu, ale chyba przez następne 10 lat się nie doczekam. Szkoda jedynie, że 90 mln za Suareza poszły tak naprawdę w błoto. Kupili kilku grajków z Southampton, Balotelliego, kolejny rok wypożyczyli zdolnego chłopaka Origiego (w sumie, który również był niewypałem w Ligue1).

5

Gwizdy i tak będą. Takich rzeczy się nie zapomina.

2

Ostatnio kiedy Benitez odwiedzał Bernabeu to zdobyliśmy tryplet.

Czyli w sobotę można nie oglądać meczu. Wygranego już znamy :D

1

To jest właśnie niesamowite. Xavi przez 35 lat swojego życia zdobył więcej trofeów niż niejeden światowy gigant. Dla mnie najlepszy pomocnik w historii futbolu.

2

Mam pytanie, w sobotę gramy na tym samym stadionie gdzie grała Borussia z Wolfsburgiem w finale pucharu Niemiec, tak?

Jeżeli tak, to niby fajny, ale jakoś nie lubię takiego "odstępu" między kibicami a zawodnikami, który wyznacza tor do biegu. Ale ważne, żeby Messi ze spółką polubili, a Juventus znienawidził ;-)

1

Chociaż dobrze, że Sepp nie zrezygnował w ciągu wyborów. Temu kolesiowi w turbanie źle się z oczu patrzy.

5

To chyba Polsat Sport był, nawet szkółka Barcy leciała czasami w odcinkach. Stareee czasy.

8

ło panie, ten gif jest starszy od internetu :D

0

To teraz przypomnijmy największą błazenadę i żenadę w wykonaniu Blattera czyli wypłakaną złotą piłke dla Ronaldo i za rok 2013 w którym drużynowo nie wygrał KOMPLETNIE NIC! W porównaniu do Riberego, który zdobył potrójną koronę i wygrał KMŚ I Superpuchar Europy.

Żyj dalej w świecie białego magika, który znika wtedy, gdy drużyna go najbardziej potrzebuje.

44

Jak zobaczyłem akcje Messiego to kopara o 5 metrów mi opadła.

2

Luca Toni wiecznie żywy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?