Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po tych 45 minutach minutach porównując Pogbe do Rakitica (ta sama pozycja) to Chorwat zjada Francuza na śniadanie, a kosztował 20 mln.
0
"Chciał uderzyć głowę piłką" - jeden z lepszych cytatów z dzisiaj :D
102
Busquets nie ma układu nerwowego.
64
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10511174_655460917919226_5688687080203389534_n.jpg?oh=08f09e26c2e09cc29906b9f120241d87&oe=55FCA979
Sebastian Mila już gotowy.
14
Nawet Mourinho wyśmiał Dudka i tę jego książkę.
0
Być może nie zadłużył o więcej $$$ (choć uważam inaczej, ale będę trzymał się twojej wersji), ale również nic z tym długiem nie zrobił w przeciwieństwie do Bartomeu.
0
Mam bardzo trafne przeczucia. W sondażach kiedy Barcelona BYŁA W DOŁKU(!) przewaga Laporty wynosiła kilka procent. Więc po zdobyciu trypletu ta sytuacja może się obrócić o 180 stopni.
Zresztą, dla mnie powinien przyjść trzeci mocny kandydat. Praca Bartomeu i Laporty jest bardzo podobna. Z tym, że wszystkie afery tego drugiego przyćmiły zdobyte trofea, a Bartomeu akurat nie miał tyle szczęścia.
1
Jestem niemalże pewny, że jak Barcelona sięgnie po tryplet to Bartomeu utrzyma swoją dupę na posadzie prezydenta.
2
Wytypować dzisiejszy skład to żaden problem raczej :D
0
http://static.fangol.pl/content/a/d/b/adbd60b62b65e9d6c12e394db13e0020-full.gif
Akcja Messiego i Iniesty(?) z 2005 roku przeciwko Juventusowi. Trzeba przyznać, że Messi już wtedy miał instynkt geniusza. Liczę na powtórkę tej akcji dzisiaj po 20:45 :D
1
Jeżeli Messi nic nie strzeli to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz Messi dzisiaj coś strzeli. Zobaczysz.
0
Jutro o 20:45. Głównie ci w bordowo granatowych strojach.
2
Chyba każdy marzył kiedyś, aby wygrać ligę mistrzów u boku najukochańszej drużyny. Ja w małej części spełniłem je, bo już trzykrotnie widziałem jak Barcelona wznosiła puchar. Jutro liczę na czwarty.
0
z trzy sezony temu nie miałbym nic przeciwko.
4
Chciałbym, aby obrona zagrała tak jak z Bayernem na Camp Nou. Tam to była finezja i czysta magia obrony w jednym. Dawno nie widziałem Barcelony tak szybko przerywającej atak drużyny. Bayern przez 90 minut miał jedną sytuację strzelecką i dodatkowo ją zmarnował. W tamtym meczu to nawet i Douglas na bramce by zachował czyste konto, a to wszystko przez grę obronną.
14
„Cristiano jest dziewiątką u Beníteza”
Przecież on był dziewiątką również u Ancelottiego. Tylko głupi go stawiał jako prawdziwego skrzydłowego. Żadna nowość.
0
Po prostu w Realu trzeba mówić to co jest dobre dla klubu i dla otoczenia, a nie to co się tak naprawdę uważa. To samo tyczy się zawodników. Nie ważne co naprawdę myślisz, musisz podkreślać, że Ronaldo zjada Messiego na śniadanie, a Real to najlepszy klub w historii i że to jest twoje spełnienie marzeń grać tutaj.
Smutne, lecz prawdziwe.
0
Dokładnie, należy brać pod uwagę, że Liverpool mógł sobie pozwolić na bardzo solidnych napastników, a wybrali tego jednego z najgorszych.
Solidny napastnik, solidny pomocnik, dobry trener i Liverpool mógłby wrócić na salony. Tymczasem obrona dziurawa, z pomocników to Coutinho i Henderson trzyma poziom, a przód to bez komentarza. 30 letni Lambert mający podobną zwrotnośc co Arbeloa, nieokiełznany Balotelli, mający wiecznie fochy Sterling, mający wiecznie kontuzje Sturridge. A pieniędzy za Suareza już nie ma...
2
Właśnie czytając na stronie Liverpoolu o transferze Milnera to w głowie miałem bardzo podobną myśl :D
8
Liverpool oficjalnie potwierdza transfer Milnera. Osobiście chciałbym wielkiej odbudowy Liverpoolu, ale chyba przez następne 10 lat się nie doczekam. Szkoda jedynie, że 90 mln za Suareza poszły tak naprawdę w błoto. Kupili kilku grajków z Southampton, Balotelliego, kolejny rok wypożyczyli zdolnego chłopaka Origiego (w sumie, który również był niewypałem w Ligue1).
5
Gwizdy i tak będą. Takich rzeczy się nie zapomina.
2
Ostatnio kiedy Benitez odwiedzał Bernabeu to zdobyliśmy tryplet.
Czyli w sobotę można nie oglądać meczu. Wygranego już znamy :D
1
To jest właśnie niesamowite. Xavi przez 35 lat swojego życia zdobył więcej trofeów niż niejeden światowy gigant. Dla mnie najlepszy pomocnik w historii futbolu.
2
Mam pytanie, w sobotę gramy na tym samym stadionie gdzie grała Borussia z Wolfsburgiem w finale pucharu Niemiec, tak?
Jeżeli tak, to niby fajny, ale jakoś nie lubię takiego "odstępu" między kibicami a zawodnikami, który wyznacza tor do biegu. Ale ważne, żeby Messi ze spółką polubili, a Juventus znienawidził ;-)
1
Chociaż dobrze, że Sepp nie zrezygnował w ciągu wyborów. Temu kolesiowi w turbanie źle się z oczu patrzy.
5
To chyba Polsat Sport był, nawet szkółka Barcy leciała czasami w odcinkach. Stareee czasy.
8
ło panie, ten gif jest starszy od internetu :D
0
To teraz przypomnijmy największą błazenadę i żenadę w wykonaniu Blattera czyli wypłakaną złotą piłke dla Ronaldo i za rok 2013 w którym drużynowo nie wygrał KOMPLETNIE NIC! W porównaniu do Riberego, który zdobył potrójną koronę i wygrał KMŚ I Superpuchar Europy.
Żyj dalej w świecie białego magika, który znika wtedy, gdy drużyna go najbardziej potrzebuje.
44
Jak zobaczyłem akcje Messiego to kopara o 5 metrów mi opadła.
2
Luca Toni wiecznie żywy.