0

A jak w Realu będzie jednm z nsjlepszych graczy na świecie to powiesz, że trzeba było mu jednak dac te 12 mln :D

0

Dlatego jak nie lubimy danego klibu to trzeba na niego narzekać. Takie troszkę w stylu hala dzieci. Sam kibicuje Leszkowi ale wynik Legii z pelnym szacunkiem przyjmuje

1

Legia strzela gola to słaby klub. Strzela gola to błąd przeciwnika. Strzela gola to pomoc sędziów. Nie dogodzisz narzekaczom z polszy

1

Zobaczymy co przyniesie następny sezon dla Juve. Czy znowu będą w stanie zajść tak daleko w lidze mistrzów? Szczerze? Wątpie. Jestem raczej tego zdania, że znowu sobie trochę poczekają na finał :v

2

Jeżeli Milik by się rozwijał tak dobrze jak teraz, a nawet i lepiej to za 3-4 latka jak Suarez już będzie bliżej emerytury niż dobrej gry to takim Milikiem w barwach Blaugrana bym nie pogardził.

2

Toni Freixa naprawdę zrobił w przeciągu kilku tygodni na mnie duże wrażenie. Większych szans nie ma, dlatego liczę, że swoje poparcie przekaże Lapocie.

1

Komentarz usunięty

15

„Nie jestem zadowolony z postawy żadnego z piłkarzy Barçy B, wiele się po nich spodziewałem, ale nie stanęli na wysokości zadania."

Brawo panie Lucho. Wreszcie ktoś kto nie obija w bawełnę i mam nadzieję, że jest to apel do wszystkich wychowanków, że teraz nie każdy od razu z powołania staję się nowym Xavim, Messim czy Puyolem, a trzeba dążyć do tego treningami i nieustępliwością.

Również jest to przesłanie do kibiców, którzy oczekują od wychowanków bycia nowymi gwiazdami, ale trzeba przyjąć sobie do serca, że takiej złotej generacji La Masii długo nie zobaczymy a odbudowa takiego systemu może potrwać parę latek, dlatego bez wydawania pieniędzy na graczy daleko nie zajedziemy.

3

Bardziej się obawiam tego tercetu meczów w lutym/marcu.

Real na Camp Nou > RSSS (NA WYJEZDZIE!) > Valencia na Camp Nou

0

Beniaminek dla Realu. Z jednej strony spoko, bo nie wiadomo co tak naprawdę oni grają.

10

Espanyol - Getafe już w 1 kolejce, czyli mecz dwóch drużyn wyznających zasadę "a dajmy temu Realowi te 3 punkty"

11

Albo dla tych, których interesuje aktualna sytuacja przed wyborami w przybliżeniu.

3

No tak jakby

1

No to Sterling za 50 baniek funtów w City. Pomyśleć, że tacy czołowi gracze w BPL jak Sanchez, Aguero, Fabregas czy Hazard kosztowali mniej od niego to po prostu... :D

5

Skoro Bartomeu wiedział, że Enrique nie chciał Pogby to po co wysyłał swoich ludzi do Turynu? Na wakacje i żeby sobie wspólnie zjedli obiad z przedstawicielami Juventusu?

Znając życie, to trener pewnie chciał Pogbe, ale ludzie Bartka po prostu zj**ali rozmowy z przedstawicielami Juventusu albo Laporta jako "bombe" w wyborach sprzątnął im go sprzed nosa

1

Komentarz usunięty

1

Nadal nie mają obrony, a przy braku obrony to nawet najlepsza ofensyw
a nie da rady. Transfer jednego gracza nic nie zmienia, bo w środku nadal są gwiazdy pokroju Smallinga, Evansa, Blacketta czy Rojo.

1

Dwa dni później

Krychowiak w Realu Madryt!

0

On ma trochę racji, Samper jakiegoś genialnego sezonu nie miał, czasami grał kapitalnie, a czasami nie dawał sobie rady ze średniakami z DRUGIEJ ligi hiszpańskiej. Roberto aktualnie jest o wiele pewniejszy jako zmiennik Busquetsa, więc dla mnie to powinien pójść > kierunek Portugalia, a jak gość ma naprawdę talent to Porto zrobi z niego dobrego grajka.

14

Nie rozumiem takiego nastawienia. Każdy inny kraj by się cieszył, że po kilkudziesięciu latach w końcu ich drużyna wejdzie do ligi mistrzów, ale nie - Polak jak to ma w zwyczaju musi ponarzekać.

1

W sumie to nawet rzetelne źródła. Czekam na te dwie "bomby"

3

Niech Iniesta bierze szóstkę jak w Hiszpanii, a Arda 8.

0

Skoro przez kilka lat grał w Atletico to raczej potrafi coś tam.

5

Z tym, że ten średni grajek Roberto grał bardzo dobrze w tym sezonie z drużynami z środka hiszpańskiej ekstraklasy, a Samper często nie dawał rady z drużynami z drugiej ligi hiszpańskiej.

55

Tekst znany, a jakże wymowny co do Casillasa

"Przepraszam was szczególnie za wasz biały klub, za wszystkie głupie błędy co popełni znów. Za to jak legendy swe traktujecie..."

2

Trudno się nie zgodzić. No chyba, że kibicuje się Realowi lub samemu Ronaldo.

3

Mathieu jakby nie patrzeć to ma jakiś patent na białych. Pamiętam jak w sezonie 13/14 chyba dwa gole im zapakował, a co jakby nie patrzeć na obronę to dosyć dużo :D

3

Jeszcze jest Pereyra z Juventusu, który też zapowiada się obiecująco.

3

Najlepszy piłkarz w historii Realu. Zawsze ciepło wypowiadał się o klubie, u mnie ma pełen szacunek. Niech spoczywa w pokoju

17

Ledwo 7 dni po oficjalnym starcie okienka transferowego, a my już mamy kompletną kadrę. Tak szybkiego działania zarządu dawno nie widziałem. Mogłyby być wybory co rok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?