Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak w Realu będzie jednm z nsjlepszych graczy na świecie to powiesz, że trzeba było mu jednak dac te 12 mln :D
0
Dlatego jak nie lubimy danego klibu to trzeba na niego narzekać. Takie troszkę w stylu hala dzieci. Sam kibicuje Leszkowi ale wynik Legii z pelnym szacunkiem przyjmuje
1
Legia strzela gola to słaby klub. Strzela gola to błąd przeciwnika. Strzela gola to pomoc sędziów. Nie dogodzisz narzekaczom z polszy
1
Zobaczymy co przyniesie następny sezon dla Juve. Czy znowu będą w stanie zajść tak daleko w lidze mistrzów? Szczerze? Wątpie. Jestem raczej tego zdania, że znowu sobie trochę poczekają na finał :v
2
Jeżeli Milik by się rozwijał tak dobrze jak teraz, a nawet i lepiej to za 3-4 latka jak Suarez już będzie bliżej emerytury niż dobrej gry to takim Milikiem w barwach Blaugrana bym nie pogardził.
2
Toni Freixa naprawdę zrobił w przeciągu kilku tygodni na mnie duże wrażenie. Większych szans nie ma, dlatego liczę, że swoje poparcie przekaże Lapocie.
1
Komentarz usunięty
15
„Nie jestem zadowolony z postawy żadnego z piłkarzy Barçy B, wiele się po nich spodziewałem, ale nie stanęli na wysokości zadania."
Brawo panie Lucho. Wreszcie ktoś kto nie obija w bawełnę i mam nadzieję, że jest to apel do wszystkich wychowanków, że teraz nie każdy od razu z powołania staję się nowym Xavim, Messim czy Puyolem, a trzeba dążyć do tego treningami i nieustępliwością.
Również jest to przesłanie do kibiców, którzy oczekują od wychowanków bycia nowymi gwiazdami, ale trzeba przyjąć sobie do serca, że takiej złotej generacji La Masii długo nie zobaczymy a odbudowa takiego systemu może potrwać parę latek, dlatego bez wydawania pieniędzy na graczy daleko nie zajedziemy.
3
Bardziej się obawiam tego tercetu meczów w lutym/marcu.
Real na Camp Nou > RSSS (NA WYJEZDZIE!) > Valencia na Camp Nou
0
Beniaminek dla Realu. Z jednej strony spoko, bo nie wiadomo co tak naprawdę oni grają.
10
Espanyol - Getafe już w 1 kolejce, czyli mecz dwóch drużyn wyznających zasadę "a dajmy temu Realowi te 3 punkty"
11
Albo dla tych, których interesuje aktualna sytuacja przed wyborami w przybliżeniu.
3
No tak jakby
1
No to Sterling za 50 baniek funtów w City. Pomyśleć, że tacy czołowi gracze w BPL jak Sanchez, Aguero, Fabregas czy Hazard kosztowali mniej od niego to po prostu... :D
5
Skoro Bartomeu wiedział, że Enrique nie chciał Pogby to po co wysyłał swoich ludzi do Turynu? Na wakacje i żeby sobie wspólnie zjedli obiad z przedstawicielami Juventusu?
Znając życie, to trener pewnie chciał Pogbe, ale ludzie Bartka po prostu zj**ali rozmowy z przedstawicielami Juventusu albo Laporta jako "bombe" w wyborach sprzątnął im go sprzed nosa
1
Komentarz usunięty
1
Nadal nie mają obrony, a przy braku obrony to nawet najlepsza ofensyw
a nie da rady. Transfer jednego gracza nic nie zmienia, bo w środku nadal są gwiazdy pokroju Smallinga, Evansa, Blacketta czy Rojo.
1
Dwa dni później
Krychowiak w Realu Madryt!
0
On ma trochę racji, Samper jakiegoś genialnego sezonu nie miał, czasami grał kapitalnie, a czasami nie dawał sobie rady ze średniakami z DRUGIEJ ligi hiszpańskiej. Roberto aktualnie jest o wiele pewniejszy jako zmiennik Busquetsa, więc dla mnie to powinien pójść > kierunek Portugalia, a jak gość ma naprawdę talent to Porto zrobi z niego dobrego grajka.
14
Nie rozumiem takiego nastawienia. Każdy inny kraj by się cieszył, że po kilkudziesięciu latach w końcu ich drużyna wejdzie do ligi mistrzów, ale nie - Polak jak to ma w zwyczaju musi ponarzekać.
1
W sumie to nawet rzetelne źródła. Czekam na te dwie "bomby"
3
Niech Iniesta bierze szóstkę jak w Hiszpanii, a Arda 8.
0
Skoro przez kilka lat grał w Atletico to raczej potrafi coś tam.
5
Z tym, że ten średni grajek Roberto grał bardzo dobrze w tym sezonie z drużynami z środka hiszpańskiej ekstraklasy, a Samper często nie dawał rady z drużynami z drugiej ligi hiszpańskiej.
55
Tekst znany, a jakże wymowny co do Casillasa
"Przepraszam was szczególnie za wasz biały klub, za wszystkie głupie błędy co popełni znów. Za to jak legendy swe traktujecie..."
2
Trudno się nie zgodzić. No chyba, że kibicuje się Realowi lub samemu Ronaldo.
3
Mathieu jakby nie patrzeć to ma jakiś patent na białych. Pamiętam jak w sezonie 13/14 chyba dwa gole im zapakował, a co jakby nie patrzeć na obronę to dosyć dużo :D
3
Jeszcze jest Pereyra z Juventusu, który też zapowiada się obiecująco.
3
Najlepszy piłkarz w historii Realu. Zawsze ciepło wypowiadał się o klubie, u mnie ma pełen szacunek. Niech spoczywa w pokoju
17
Ledwo 7 dni po oficjalnym starcie okienka transferowego, a my już mamy kompletną kadrę. Tak szybkiego działania zarządu dawno nie widziałem. Mogłyby być wybory co rok :D