3

I w tej chwili brakuję takiego Puyola, który by przyszedł do szatni i "pięknie" wytłumaczył Pique, że nie powinien tego robić. Gerard by pewnie przez rok nie gadał z sędziami.

6

De Marcos 1,80 kontra Mathieu 1,92. Pozdrowienia z podłogi

2

PSG z roku na rok robi małe kroki w przód. Aktualnie mają strasznie silną pakę, szczególnie teraz jak doszedł Di Maria. Półfinał mają jak najbardziej w zasięgu ręki.

0

Nie można stawiać takich warunków. A bynajmniej nie powinien robić tego Messi, bo po prostu mu nie przystoi.

1

Drugiego Xaviego nie będzie, ale jak miałbym wskazać gracza, który zachowaniem na boisku najbardziej przypomina mi Xaviego to byłby to właśnie Marco Verratti.

0

Oficjalka Kovacicia to kwestia czasu, trener Interu otwarcie mówił, że szkoda, że Kovacic odchodzi, ale Inter musi przestrzegać finansowego fair-play.

Ogólnie pomoc Bayernu czy Realu jest lata świetlne przed naszą aktualnie, A szkoda, bo to my mieliśmy najlepszą pomoc jeszcze 3-4 lata temu, aktualnie z tej wielkiej trójcy został jedynie Busquets. Rakitic nawet w połowie nie zastąpi Xaviego, a Iniesta od dwóch lat szuka formy (pod koniec sezonu nawet to ładnie wyglądało)

1

Przecież to jest wiadome, że Canal Plus woli wyłożyć grube miliony za naszą ekstraklasę, skoro średniej jakości mecz w ekstraklase ma trzykrotnie większą oglądalność niż mecze takiej Sevilli, Atletico czy Valencii.

Jedynie El Clasico się wybija ponad mecze w ekstraklasie pod względem oglądalności, aczkolwiek wielkiej różnicy nie ma, bo ze statystyk (z forum NC+) wynika, że marcowe derby obejrzało REKORDOWE 470 tys widzów, a mecz Lecha z Legią 413 tys.

0

Ciężki wybór ale jednak pozostaje przy Turanie, głównie przez to, że zna ligę hiszpańską i jest uniwersalnym piłkarzem, ale takim Kovaciciem też bym nie pogardził.

9

Jakaś blokada reprezentacyjna na klasowe "9"

Aguero, Costa, Lewandowski - wszystkich łączy wspólna cecha - są świetnymi napastnikami a gówno grają w reprezentacjach.

3

AGUEROOOOOO, wreszcie

0

Głodnemu chleb na myśli :-D

3

Co ten Begovic broni :o

2

Aj Aguero, jechać z tym busem jak po burej...

5

Nadal trzeba wierzyć w wychowanków. Po co nam Pogba/Coutinho skoro mamy Roberto i Rafinhe. Po co nam Nolito skoro mamy Munira i Sandro. Po co nam Abdennour skoro mamy Bartre i Adriano (ten nie jest wychowankiem ale sporo już w klubie siedzi).

Dzisiejszy świat piłki = wydawanie pieniędzy na transfery. Tego się nie oda oszukać, albo jesteś wierny swoim zasadom jak Athletic i zdobywasz jedno trofeum przez 30 lat, albo wydajesz na mądre transfery i liczysz się w europie jak Real, Bayern, Barca czy nawet Sevilla.

0

Ekipa z przełomu 2010/11 roku pomimo niewygrania trypletu według mnie jest najlepszą ekipą w historii Barcelony. Wtedy mieliśmy taką maszynę, że nie ważne kto grał przeciwko nam, zawsze szansę były po naszej stronie. Przeciwnicy mogli się dwoić/troić i tak nie wygraliby z nami. Kiedyś wszystkie akcję rozpoczynały się od środka boiska, Xavi z Iniestą napędzali grę Barcelony, a aktualnie nasza pomoc wygląda tak blado jak twarz Iniesty. Wszyscy czekają na to co zrobi Messi, ale nie oszukujmy się, nie zawsze Messi potrafi pociągnąć cały zespół, szczególnie jak pomoc gra tak miernie jak w tym meczu.

0

Z tym, że wynik Bayernu z Szachtarem był 0-0 na Ukrainie, więc to było wiadome, że Bayern u siebie ich zmiecie, inna sprawa z Porto. Bayernowi wystarczyły dwie bramki, a nam potrzeba aż 4. Dodatkowo po stronie Portugalczyków nie mogli zagrać Danilo oraz Sandro czyli boki obrony.

1

Trzeba wierzyc i tyle, opierdal*nie kogoś nie ma sensu bo jest za dużo chętnych.

0

W których meczach grał genialnie? Bo w prawie każdym które pamiętam popełniał jakieś błędy, jak nie prokurowane karne to przegrywał każdy pojedynek sprinterski lub źle się ustawiał. Czasami dawał radę, ale po co nam stoper, który ma 24 lata i nadaje się na pojedynki z zespołami pokroju Almerii czy Granady?

0

Adriano, Bartra i Roberto w podstawowym. Lucho sabotażysta.

A tak serio, to jeżeli Bartra i Roberto zagrają ponownie słabo to już nie będzie przypadek. Wielki plus za wystawienie Verminatora i Rafinhi w pierwszym. Pod nieobecność Iniesty mam nadzieję, że to właśnie Brazylijczyk pociągnie Barcelonę.

4

Komentarz usunięty

0

W Dynamie był jednym z największych o ile nie największym talentem w Europie. Teraz to jeden z wielu, ale zobaczymy co pokaże w następnych sezonach.

2

Ogólnie w książce Van Gaala podobno jest pewien tekst, gdzie holenderski trener uważa, że wyrzut z autu powinien być korzystny dla drużyny, a bardzo często drużyna nie radzi sobie dobrze z tym elementem gry i z "korzystnego" elementu tworzy się duże zagrożenie, dlatego aut powinien być wykonywany jak wszystkie inne stałe fragmenty z nogi. Niemożliwe, aczkolwiek dosyć niezła rewolucja by była :D

0

Atrakcyjność BPL polega na tym, że bardzo trudno wytypować tam na starcie faworyta, a o mistrza bije się 4-5 zespołów (przynajmniej na papierze tak to wygląda)

Jednak atrakcyjność tej ligi pozostaje głównie we własnym zakresie, bo na arenie międzynarodowej wszystkie te kluby od kilku lat z małymi wyjątki dostają srogi wp***dol od innych gigantów z innych lig. Oczywiście, że dla West Hamu lepiej jest utrzymać się w lidze bo za same prawa telewizyjne dostaną więcej pieniędzy niż za wygranie ligi mistrzów bądź ligi europejskiej, ale to tylko pieniężnie bo sportowo klub wygląda wtedy fatalnie, skoro ma tak małe aspiracje.

0

Lucho sabotażysta. Bartra i Adriano w pierwszym składzie :-D

1

Wielki szacunek dla Pirlo, ale czy na pewno zasłużył? Odbiegając już od statystyk Pirlo w lidze mistrzów to w dwumeczu z Realem był najsłabszym punktem Starej Damy, a w pojedynku z nami również nie wyróżniał się niczym specjalnym. O wiele bardziej zasłużył Iniesta, który w lidze mistrzów grał w przeciwieństwie do La Ligi znakomicie.

0

Musi zagrać z Niemcami, a jak nie on to chociaż Trałka. Jak zobaczę jakiegoś Mączyńskiego czy Jodłowca na defensywnym pomocniku to chyba się zsikam ze śmiechu.

1

Bartra z Mathieu powinni na piechotę do Barcelony wracać. Gra obronna mnie przerazala.

3

Nie wiem co się stanie do grudnia, ale myślę, że spokojnie to był mecz roku.

0

PRZEPRASZAM PEDRO

60

Podziwiajcie, podziwiajcie. Takiego frajerstwa nie zobaczycie przez następne 20lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?