0

Komentarz usunięty

0

Tak ogólnie to pewnie ktoś kiedyś takie statystyki zamieszczał, ale może mi ktoś podesłać statystykę ile Busquets w poprzednim sezonie stworzył sytuacji podbramkowych (mówie tutaj o kluczowych podaniach)?

6

Wideo z oficjalnego kanału Bundesligi. Tutaj też mówią "Ter Sztejgen" więc nie rozumiem gdzie Wy widzicie problem?

0:40

0

Nie mamy aktualnie nikogo oprócz Iniesty kto byłby w stanie wejść za któregoś z pomocników i zaczarować swoją grą. Busquets, Mascherano, Roberto są od zadań defensywnych w pomocy, a Rakitic w aktualnej formie jako "8" jest strzałem w kolano. Teraz są takie opcje; zajeżdżamy Inieste do stycznia a następnie wraca Turan, Rakitic odzyskuje forme i będzie robił błysk jak u nas w maju/czerwcu, albo przesuwamy Messiego na "8" i gramy na dwóch defensywnych (Masche i Busquets).

10

A weź, szkoda gadać. Aktualnie to co się dzieje w meczach Barcelony i Realu w lidze hiszpańskiej to wielka porażka i obraza w stronę wszystkich kibiców na całym świecie. Nasi rywale mogą wybijać piłki ręką z linii bramkowej, odbijać piłkę dłońmi, kopać naszych po nogach a i tak nie dostaniemy żadnych karnych.

0

Pełny szacunek do Ronniego, ale na pewno pensji nie miał by małej, a jego wkład w drużynę byłby nijaki. O treningach czy graniu na pełnych obrotach raczej nie ma mowy. Sad, but true story.

39

Do której? Bo trochę ich było.

1

TVP Regionalna, 196 na moim dekoderze (cyfrowy polsat)

0

Co do Ligi Europejskiej warto odnotować fakt, że w barwach Villarreal przez 80 minut grał wypożony od nas Denis Suarez. Villarreal niespodziewanie przegrał z Rapidem 2-1.

1

To wygląda conajmniej bardzo źle...

1

W sumie proste powody dla których prawdopodobnie zaklepaliśmy sobie Pogbe na 2016 rok. Iniesta młodszy nie będzie, a Rakitic ma takie wahania formy jak dziewczyna humory podczas ciąży.

4

Neuer to jednak bardzo zły przykład. Przykładem dla bramkarzy powinien być Buffon. Jego klasa i zachowanie to powinien być pierdolony przykład dla każdego bramkarza na świecie, a nie jakaś pajacerka.

9

Ramos ze zwichniętym barkiem.

Może jestem za bardzo surowy, ale każdego, kto symuluje powinna spotkać taka karma niezależnie od tego w jakim klubie gra.

7

Ej, ej spokojnie. Zachowajcie jeszcze trochę memów i maści na weekend. Real podejmuje Granade. If u know what i mean...

3

Perez wykupił wszystkie nasze karne na swoją korzyść. Jeszcze jeden karny będzie, czyli tyle ile powinno być dla Barcelony w sobotę. Przebiegły lis.

1

Coutinho, Pogba, Verratti czy tańsze opcje typu Pjanic, Herrera, Gundogan, Parejo.

Wybór na rynku jest duży. O ile opcja z Verrattim byłaby cholernie ciężka do zrealizowania to myślę, że pozostałe opcję są do przeprowadzenia.

4

Chyba mi nie chcesz wmówić, że Suarezowi nigdy nie zdarza się bez powodu upaść w polu karnym? Może robi to mniej razy i mniej widowiskowo jak Ronaldo, ale dla mnie wszystkie takie próby powinny być tępione.

7

Jak tydzień temu komentator powiedział, że Ronaldo nurkuje w polu karnym to wielki śmiech, a jak wczoraj zaczął gadać o Luisie i jego zdolnościach aktorskich to zaczęło się wielkie zażenowanie i pojazd w stronę komentatorów. Żałosne. Trochę więcej dystansu do swoich piłkarzy.

2

Wnosi to, że można strzelać 10 goli i mieć mały wpływ na drużynę, a w ważnych momentach nie potrafić uciągnąć gry, a można strzelić 2 gole i mieć bardzo duży wpływ na grę a w kluczowych momentach nie zawodzić i na koniec sezonu wygrywać trofea.

1

Szkoda Verminatora bo był w formie, ale z drugiej strony wraca Pique i zobaczymy ponownie podstawową linie stoperow z ostatnich sezonów . Chyba ze znowu Lucho zaskoczy i wystawi Bartre na Klasyk czy coś

0

No i idealnie. W naszym kalendarzu San Mames i Calderon odhaczone.

0

Może myślał że więcej piłek nie ma i by piłki za stadionem szukali :D

0

Mathieu idealnie wszedł w mecz, oprócz jednego błędu Mascherano to w obronie gramy strasznie solidnie, szkoda, że bez bramki do połowy. Liczę, że od razu zamelduje się Messi. Bez niego gramy bardzo dobrze, a z nim możemy już tylko lepiej.

5

Ogólnie wczorajszy mecz PSG-Bordeux to niezły kabaret w wykonaniu bramkarzy obu drużyn. Materiał jak nie powinien się zachowywać bramkarz w niektórych przypadkach :D

0

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że raczej przypadku nie ma. Zawsze jak losują maszyny (komputery czy jakieś inne wynalazki 21 wieku) to zawsze pozostaje ta nutka niepewności, że losowanie mogło zostać ustawione.

15

Ogólnie fajne się złożyło. My wyjeżdżamy do Madrytu, a Real przyjeżdża do Barcelony. I to wszystko w jeden dzień. Szkoda jedynie, że Espanyol nadstawi dupki jak zawsze.

0

Dokładnie, prawda jest taka, że mamy autostradę do Euro 2016 i nie wykorzystanie tego będzie wielką porażką.

3

Dzisiaj bardziej od porażki szkopów liczę na remis/zwycięstwo Gruzji.

11

Podobne pytanie zadałeś 30 minut temu. Oczekujesz współczucia czy co, bo nie rozumiem Ciebie. Wstawiaj to wstawiaj, ale nie rób niepotrzebnej gównoburzy jak teraz.

1

No faktycznie nie do końca przeczytałem, sam przyznam, że na forum nie byłem ani razu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?