Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi livescore pokazuję 18:15, a rano jeszcze pokazywał 19:15 :-D
1
Nie mam pojęcia.
0
Gary Lineker.
12
Jutro dokładnie mija miesiąc od momentu kiedy Messi nabawił się kontuzji. Jak widać, cztery tygodnie już minęły (pozostały jeszcze 4) i nie gramy aż tak tragicznie w ofensywie. Każdy bał się, że pod nieobecność Argentyńczyka będziemy niegroźni w ataku, a to była bzdura. Stwarzamy w meczu mnóstwo okazji, a jedyne co zawodzi to obrona i skuteczność. Neymar idealnie zastępuje Messiego, widzi wszystko i wszystkich i nie gra już tak samolubnie jak kiedyś, zastępca pełną gębą ;-) Pod koniec listopada wróci głodny gry Messi, a w styczniu Arda i Vidal. Wtedy to będzie takie pierdo****cie, że bój się Madrycie.
0
Raczej bym to ujął tak, że tylko Terry jest czynnym zawodnikiem a reszta nie, bo taki Ashley Cole czy Ronaldinho jeszcze "grają" w piłkę (a raczej ten pierwszy siedzi na ławce, a ten drugi jest bardziej marketingowcem ;p)
Niektórzy dopiero co zakończyli karierę jak Ferdinand, Owen, Giggs czy Donovan.
1
Samper ma tutaj status geniusza. Taka sama opinia co na temat Montoyi rok temu, jednak Martina boisko szybko zweryfikowało i z opinii znakomitego gracza ma opinię nieudacznika i nie łapie się do składu w Interze. Mam jakieś przeczucia, że z Sergim byłoby to samo(oczywiście odpukać).
22
Jak chcecie to tak piszcie, nie bawię się w tego typu rzeczy.
3
W składzie na mecz legend (Wyspy Brytyjskie kontra Reszta Świata) weźmie udział trzech byłych graczy Barcelony, są to: Luis Figo, Patrick Kluivert i Ronaldinho:
Pełne składy tutaj; http://static.fangol.pl/content/5/a/7/5a718dea505d463375bb6dffe023cb89-554.jpg
5
0
Akcja z czerwoną kartką + leżenie Navasa na ziemii. Jak sędzia nie doliczy conajmniej 3 minut to będzie konkretnym debilem.
1
Oddajmy Sandro i Munira za Nolito. A tak serio, to on jest wart każdych pieniędzy aktualnie.
3
Żółtka kartka z dupy i kamera pokazała na Pereza. Pewnie przypadkowo :D
1
Tylko my? Już Sporting, Atletico i Malaga zabrała im punkty i gdyby nie forma życia Navasa to teraz byłoby z 3-2 dla Celty. Zazdroszczę im tego bramkarza.
2
Na bardzo wysokim poziomie, gdyby Wass i Aspas mieli lepsze celowniki lub gdyby Navas nie miał formy życia to Nolito miałby conajmniej dwie asysty.
6
Podobno te piłki co miał Stegen w meczu z Celtą na Balaidos nikt by nie wyjął ani jednej, jak widać można wyjąć aż 3.
0
Komentarz usunięty
0
Ter Stegen by już trzy razy wyjmował piłkę z siatki.
2
Sędzia dwa błędy w jednej akcji - typowa Hiszpania.
0
I po meczu teraz.
1
Celta od 5 minut już dwie okazje, raz zepsuł napastnik, a drugim razem Navas wyciągnął to co inni by puścili.
1
Ależ było blisko, Nolito piękna piłka.
0
Jak ma być to doświadczony lewy obrońca i znający ligę hiszpańską to dla mnie dobrą opcją jest Tremoulinas.
0
Jak oceniacie jutrzejszy mecz Celty i Realu? Jakby Celta zagrała tak jak z nami to byliby pewniakiem do zwycięstwa, bo Real gra podobną patologię do nas, z tym, że w obronie nie popełniają aż takich babolów. Ja jakoś mam dziwne wrażenie, że jutro Celta się spali i dostanie z 3 bramki od Białych. Oby tak nie było. Liczę na Nolito, że utrzyma formę z poprzednich meczów i zapakuje białym jakieś brameczki.
3
W 100% popieram. Jak już pisałem na dole to schemat Bartry powtarza się ten sam od 3 lat. Geniusz w grze ze średniakami, a z mocnymi rywalami często nie daje rady.
0
-Sevilla (SPE)
-United (presezon)
-Chelsea (presezon)
-Almeria (wyścig sprinterski gdzie czarny bambo z Almerii na jednej nodze wyprzedził Bartrę)
-Granada (notorycznie objeżdżany - faulował przez co straciliśmy bramkę z karnego)
-Deportivo (ostatni mecz Xaviego, wybicia przez które mogliśmy stracić więcej bramek, szczególnie w pierwszej połowie)
-Athletic Bilbao (słynne 0:4...)
-Bayern Monachium (0:3)
-Bayern Monachium (0:4)
Przykładowe mecze, nie chciało mi się szukać więcej więc wypisałem z głowy wszystkie, ciężko było wybrać mecze z najsilniejszymi (bo Bartra po prostu był za słaby na występy w tamtym okresie) więc podałem też mecze z tymi "średniakami" z La Ligi.
0
No właśnie -zdarzało. Jeżeli on ma być podstawowym stoperem to ma grać tak zawsze, a nie na 5 meczów z mocnymi rywalami wyjdzie mu jeden dobry
2
Ogólnie to dziwne rozkminy z Bartrą, bo na typowych średniaków z La Ligi i ligi mistrzów daje radę, a jakby go wrzucić na głęboką wodę to pewnie znowu by się spalił. Ten schemat powtarza się od 3 lat, Bartra geniuszem z klubami pokroju Levante, Eibar czy Las Palmas, a z klubami takimi jak Sevilla, Valencia czy United (presezon) popełnia podręcznikowe błędy.
I tutaj pytanie, czy dawać szanse Bartrze czy ściągnąć młodego obrońce - tutaj przed oczami pojawiają mi się nazwiska Laporte, Gimeneza, Stonesa czy nawet Delayera.
0
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Cavaniego i chyba nigdy nie zrozumiem, co prawda nie ma go już na boisku ale kiedy był również nic nie pokazywał. Być może rola skrzydłowego mu za bardzo nie pasuje, ale w reprezentacji notorycznie pod nieobecność Suareza jest podstawową "9" i również nic nie gra.
0
Myślę, że jak jest coś na rzeczy to zaraz katalońskie media rozgłośnią sprawę, a z tym pójdzie ona na cały świat, a wtedy ciężko będzie już kochanemu Perezowi posmarować, żeby sprawa ucichła.
1
Oni raczej napisali to, że jest bez formy po prostu ironicznie nawiązując do masy goli strzelonych wcześniej ^^