1

Eugen by się przydał. Duet z Krycha byłby niezniszczalny w środku pola. Lepszy on niż Jodlowiec

0

Według drzewka użytkownika Nope wychodzi na to, że według niego Sobiech powinien wystąpić jako rozgrywający.

4

Benzema, Modric, James, Carvajal, Pepe, Danilo - gracze kontuzjowani w Realu Madryt.
Messi, Iniesta, Rafinha. Vermaelen - gracze kontuzjowani w Barcelonie.

Jak widać los nie oszczędza graczy Realu i Barcelony w tym sezonie, z jednej strony mega współczucie dla graczy Realu, ale z drugiej strony zwiększa to szanse na stratę punktów przez nich. Nie jest to żadna nowość, że gra Realu opiera się na Jamesie i Modricie, każdy pamięta jak radził sobie Real jak wypadł im Modric bądź James w poprzednim sezonie.

1

Sobiech jako rozgrywający? Przecież on się o własne nogi potyka w Hannoverze., dodatkowo nie należy do najszybszych graczy i ma zerowy zmysł o rozgrywaniu piłek. Jeżeli Artur ma grać w pierwszy składzie to tylko jako partner Lewego w napadzie (4-4-2)

1

No to nie poszalejemy w zimę. Zbić cenę do 10 mln i kupić Nolito, albo odłożyć na lato i je*nąć bombę transferową w postaci Verrattiego za każde pieniądze.

0

Laporte i Stones to klasa sama w sobie, z tym pierwszym problem może być taki, że Athletic jak ma w zwyczaju puści go dopiero jak wpłacimy klauzulę, a ze Stonesem problem taki, że Anglicy mają dziwne urojenia i niechętnie opuszczają rodzimą ligę.

2

Jak zremisujemy 2:2 bądź wyżej lub przegramy to będziemy grać w barażach. Lepiej, żebyśmy wygrali, bo w barażach jak trafimy na Chorwacje lub Turków to będzie strasznie ciężko.

5

Mam tutaj pewne pytanie co do Sampera, o gościu krąży tyle legend i jaki to on genialny nie jest, ale czy tak naprawdę jest? Od Lucho wielu powołań nie dostał, od trenera kadry U21 też nie za dużo (2 występy).

I teraz pytanie, skąd takie opinie? Sam w poprzednim sezonie oglądałem Barcelony B i jakoś mnie nie przekonywał(Gumbau radził sobie lepiej według mnie). Według mnie trzeba go wypożyczyć do klubu z pierwszej ligi i zobaczyć co i jak, bo Halilovic też nie zachwycał, a teraz gra jak z nut.

0

Według dziennika "El Confidencial" Florek chciał ściągnąć w 2013 roku na Bernabeu... Thiago Alcantare. Sprzedaż tego zawodnika to była największa głupota i nigdy sobie nie wybacze Zubiemu i Rosellowi, że puścili takiego zawodnika za marne 20 baniek(ustalenie takiej klauzuli było gwoździem do trumny).

1

Cieszy Pazdan, a zarazem smuci Piszczek. Wolałbym Jędrzejczyka na prawej obronie, pewniejszy niż Piszczu i lepszy przy stałych fragmentach.

2

Po tym sezonie oczywiście, że zasłużył, ale to i tak nie zmienia faktu, że Modric jest poziom wyżej od naszego Chorwata i gdyby nie kontuzje to on pewnie dzisiaj by się cieszył z tej nagrody.

15

Na polskich forach o The Reds pełno wiadomości, że Klopp jedną nogą w Liverpoolu i że jutro przyjeżdża wypełnić kontrakt.

Jak myślicie, Jurgen odnowi stary dobry Liverpool? Nie ukrywam, że to moja ulubiona drużyna z Anglii i chciałbym, żeby wrócili do ścisłej czołówki w Europie. Raczej plan "Odnowić Liverpool" potrwa z parę sezonów, bo nawet czarodziej nic nie zrobi z niczego.

5

Od Coutinho jakoś bardziej wolałbym Gundogana. Brazylijczyk grywa na skrzydle (gdzie mamy Neymara) lub na typowej "8" gdzie gra Iniesta (dodatkowo gdzieś pod koniec lata powinien wrócić Rafinha oraz z wypożyczenia wróci Halilovic, którego jak tak dalej pójdzie trzeba będzie zacząć ogrywać w 1szym zespole). Gundogan to bardziej uniwersalny zawodnik, coś na styl Xaviego, że potrafi idealnie przyspieszyć akcję, dograć w tempo, ale także solidnie pracuję w defensywie.

Drużynę trzeba odmładzać. O ile z bokami obrony jesteśmy dobrze ustawieni bo obaj (Vidal i Alba) są w idealnym wieku dla piłkarza to ze środkiem obrony jest kicha. Mathieu i Mascherano to gracze bliżej emerytury. Verma to więcej czasu spędza w szpitalu, a Pique z Bartrą mają takie wahania formy w tym sezonie, że hoho. Mustafi/Laporte to gracze z wielkim potencjałem, ten pierwszy pewnie niedługo wejdzie do kadry niemieckiej jako podstawowy stoper z Boatengiem, a drugi będzie stanowił siłe defensywy francuskiej razem z Varanem czy Zoumą.

3

Myślę, że porównywalny potencjał co Varane, kwestia ogrania w lepszym klubie. Gość 2 lata temu był kapitalny, od tamtego czasu jego forma poleciała trochę w dół, ale potencjał ma strasznie duuuuży.

0

I bardzo dobrze, Katar widać, że czuję presję odkąd Bartomeu powiedział, że ma inne propozycję dotyczące sponsoringu. Te 70 baniek wygląda zdecydowanie lepiej niż 35 ;-)

0

Kolejny z urazem, szkoda Daniego. Wygląda to dosyć źle.

0

Kolejny raz fatalne sędziowanie, ale tak to jest jak na taki mecz daję się Undiano Mallenco. Tutaj było żółtko dla Correi.

0

Karny niby był, co nie zmienia faktu, że Torres nadal nie potrafi wypuścić piłki przed siebie i wykonać poprawnie chociaż jeden drybling.

0

Correa ładnie gra. To trzeba przyznać.

0

Człowiek leci z dworca biegiem żeby zobaczyć derby Madrytu, a tu okazuje się że są o 20:30 a nie o 20:00. Ciężko się przyzwyczaić do tych nowych godzin, jeszcze niech dadzą mecz Barcy w piątek to już w ogóle.

0

Kolejne cztery? :D

0

Jak nie idzie to nie idzie.

3

Mathieu na stoperze a na lewej obronie to niebo a ziemia.

0

Co zrobił Pique? :-D

0

Żółtko dla Kryśki to tradycja :-D

6

James, Pepe i Danilo nie zagrają na 100%, natomiast Bale i Ramos powrócą dopiero po kontuzji i to będzie ich pierwszy mecz od 2/3 tygodni.

Po drugiej stronie barykady nie zagra Koke.

3

Parę? Łącznie 17 goli w 8 spotkaniach (4 Sevilla, 4 Athletic, 4 Vigo, 1 Las Palmas, 1 Levante, 1 Atletico, 1 Bayer, 1 Roma - jeżeli coś pominąłem przepraszam)

Pewnie zaraz powiesz, że strzały życia ble ble ble, ale powiem Ci tyle, że coś za często przeciwnicy Ter Stegena mają te swoje "strzały życia" i za często padają bramki z byle gówna (akcja z Athleticiem, Romą czy Bayerem) strzały które w 99% nie mają racji bytu jednak w meczu z nami miały. Po prostu czas teraz na Bravo, jest on na tyle dobrym i doświadczonym bramkarzem, że nawet w średniej formie według mnie obroni więcej niż Mats. Dla Niemca pozostawmy CL i PK.

1

No jak widać z Ronaldo goleador znakomity, a podać nawet też potrafi. Jednak pewnych cech przywódczych mu brakuje - prawie nigdy nie potrafi podnieść drużyny. Wystarczy popatrzeć co się działo z Ronaldo gdy cały Real grał padake w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?