Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wielkie uff.
0
Success i 2-1 dla Granady, piękny gest w stronę asystenta po golu ;-)
2
Żeby nabierać się na te skakanie nóżkami Ronaldo to trzeba być dopiero słabym obrońcą. Średni obrońcy z La Liga z reguły nie dają przejść Ronaldo w ten sposób.
Jednak każdy ma swoje zdanie i ja je szanuje.
6
W tej wartości strony to przy RM.pl chyba bez tych 3 liczb na końcu :D
2
Zawodnik nigdy nie może być ważniejszy od trenera, no chyba, że nazywa się ten gracz Lionel Messi...Ibrahimovic nie potrafił się dostosować do zasad panujących na treningach/boisku dlatego wybuchały te słynne wojny w szatni pomiędzy Ibrahimoviciem a Guardiola co niekorzystnie wpływało na całą drużynę. Samemu trochę mi szkoda Szweda, bo jest piłkarskim geniuszem, ma wyszlifowane prawie wszystkie atuty snajperskie prawię do perfekcji. Ibrahimovic, Ronaldo, Ruud Van Nistelrooy, Raul, Eto'o - dla mnie najlepsze typowe "9" które mogłem oglądać w akcji.
0
Myślę, że kupimy Nolito a Tello pójdzie na kolejne wypożyczenie lub transfer definitywny z opcją pierwokupu za ileś tam lat.
0
W tamtym sezonie świetny? Gumbau w większości meczów w rezerwach gral 2 razy lepiej od Sampera i był najlepszym graczem calych rezerw zaraz po Munirze. W tym sezonie Samper znowu nie błyszczy a wy chcecie powołań dla niego. Polecam od czasu do czasu pooglądać mecze naszych w 3 lidze.
3
Z tym Samperem to większe legendy niż o smoku wawelskim. Każdy mówi że jest znakomity a nikt nie widział w akcji.
2
Laporte, Mustafi, Gimenez - kogoś z tej trójki powinniśmy powitać w lato jako stopera.
0
Neymar pierwsza asysta do Suareza w jego karierze.
0
W sumie ciekawie kto by przejął teraz opaskę gdyby Pique zszedł.
0
Neymar po piątke leci.
4
Krąży legenda, że Sandro trafił kiedyś stuprocentową sytuację...
0
No i wywróżyłem.
0
Zaraz jakiś babol wpadnie i znowu męczarnia będzie, bo zamiast strzelać.
0
Roberto co piła.
1
Według Don Balon Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem Radamela Falcao.
Czyli akcja "najgłupsza plotka transferowa" trwa w najlepsze, po rzekomym wypożyczeniu Villi teraz nadszedł czas na El Tigre. Czekamy na kolejne próby.
4
Dzisiaj wreszcie wraca klubowa piłka. Niby reprezentacje, wszystko spoko ale to i tak nie to samo co mecze klubowe ;-)
Jutro oprócz meczów Barcy i Realu to warty obejrzenia mecz Spursów z Liverpoolem, a w niedziele zostaję Serie A do oglądania (Inter - Juve, Napoli - Fiorentina)
2
Jedyny PES w którym był Polski Komentarz (Borek i Kołtoń) a zarazem najgorszy jaki słyszałem. Dykcja i akcent rodem Krystyna Czubówna, a wszystkie teksty były recytowane w stylu Mickiewicza
0
Inieste do jedenastki roku dawali za bramkę z Chelsea to i Lewego za dwumecz z Realem można upchnąć ;-D
0
Ozil też ma dzisiaj urodzinki, dwóch świetnych playmarkerów, obaj mają wskaźnik kluczowych podań na mecz jeden z najwyższych w Europie ;-).
42
Aż się przypomniało słynne
"Villa...AAACH TO JEST DAVID VILLA!"
5
Wszyscy są w zasięgu ręki dla nas, przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie pokonać każdy zespół, ale najlepiej żebyśmy trafili na Anglie lub Portugalię z pierwszego koszyka.
0
Ogólnie to może mi ktoś przypomnieć dlaczego Chorwacja zaczynała kwalifikacje na EURO z minusowym punktem?
2
Norwegia to samo, tam to już w ogóle zero gwiazd, a aktualnie prowadzą z Włochami i zarazem w grupie.
0
Idealnie. Jakoś nigdy nie trawiłem Niderlandów.
7
Po prostu był lepszy.
Zagadka rozwiązana.
0
Jako ciekawostkę warto dodać, że jest to ostatni gol jakiego zdobył Iniesta w La Liga. Od tamtego momentu mija już dokładnie 538 dni.
0
Na Laporte bo sprowadzi Pogbe.
1
Nolito swoimi dwoma meczami w reprezentacji udowodnił, że jest wart nawet 25 baniek.
Znakomity piłkarz, szkoda, że nie jest młodszy parę lat.