Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, to jest ten mecz. Dodatkowo piękny gol Villi z wolnego na 2-1.
0
Niestety prawdopodobnie tracimy kolejnego świetnego gracza. Podobno Mateusz (Matt) Miazga (20 latek, jeden z najlepszych stoperów MLS) otrzymał powołanie do kadry USA na mecze eliminacyjne do MŚ Rosji w 2018 roku. Matt grał w Polsce w kadrze U18, następnie odmawiał przyjazdu na zgrupowania i zaczął grać w kadrze USA U18 i U20.
0
Przecież ewidentnie napisałem Figo, więc mnie nie poprawiaj. Nie bawię się w takie dziecinne zabawy,
1
Na temat Figo się nie wypowiadam bo każdy wie jaki jest do niego stosunek, ale bardziej mnie interesuję źródło, że on tak powedział, bo według mnie ten cytat jest wyssany z palca.
0
Mam podobne przeczucia, przecież o tej aferze z sekstaśmą Valbueny było już słychać dobre kilka miechów temu (szczególnie chodziło tutaj o Cisse, który niedawno zakończył karierę).
0
Sugeruję, że ludzie piszący takie rzeczy jak w moim poście są średnio rozgarnięci.
4
Di Maria cienias, Ronaldo cienias, Cavani drewno, Ibrahimovic cienias, Trapp sabotażysta. Wszystkich ich do Wisły Kraków.
1
Munir Suarez Neymar? :D
10
It's a Trapp :D
0
Też sobie nie przypominam,ale za to przypominam sobie kilka sytuacji gdy przeciwnik leży na murawie i potrzebuje interwencji medycznej, wtedy też rozlega się buczenie na stadionie.
0
Bez hipokryzji, my też gwiżdżemy jak ktoś leży.
1
Verratti jakiś uraz, oby nic poważnego.
3
Taki Gundogan czy Pjanic to na pewno tańsze opcje niż Pogba czy Verratti, tańsze nie znaczy gorsze, takim Pjaniciem bym nie pogardził, już dwa lata temu przywiązywał moją uwagę, sezon temu grał dosyć przeciętnie, a teraz znowu pokazuje swoje lepsze oblicze.
0
Dojście do innych klubów niż Barca, Bayern i Real byłoby krokiem w tył dla Verrattiego, on jest za genialny aby kisić się w Premier League.
3
Tymczasem rehabilitacja Riberiego się przedłuża i wstępnie będzie gotowy na mecz ligowy....10 grudnia. Jak myślicie, będzie coś jeszcze z niego? Zawsze miałem jakiś sentyment do niego i lubiłem jego styl gry, dlatego chciałbym, żeby zakończył karierę w jakiś lepszy sposób niż kontuzja kostki, którą leczy od pół roku.
0
W takiej formie zrezygnowałbym z Rakiticia, i poszedłbym w stronę 442 z Mascherano, Busquetsem, Roberto i Iniesta w środku pomocy, a na obronię Pique z Mathieu. Francuz ma jakiś patent na białych i w każdym meczu z nimi gra solidnie i od dwóch sezonów ładuje Realowi conajmiej jedną brameczkę w sezonie.
0
Może na prawdę zrobić taki zawodnik zamieszanie w szeregach drużyny przeciwnej, ale z drugiej strony może się to zakończyć jak w przypadku Costy (finał LM).
0
Nic dziwnego, niedługo takie ceny będą. 15 lat temu za 70 baniek miałeś Zidane, dzisiaj masz Martiala lub De Bruyne.
Swoją drogą, to wolałbym aby klub wydał 100 baniek na Verrattiego niż na Pogbe lub jakiegoś Hazarda.
0
Iniesta za Munira, przechodzimy w 442? ;-)
0
Roberto ty byku
2
Kula Ognia? Bezimienny się może wku*wił.
0
Teoretycznie tak, lecz słyszałem, że rejestracja nowych graczy będzie dopiero od 4 stycznia, więc w kolejce z Espanyolem (3 stycznia) mogą jeszcze nie zagrać. Oczywiście nie jest to potwierdzone, tak po prostu słyszałem w którymś z tematów o banie transferowym^^
2
Zmiennik dla Suareza za 40 baniek? Trochę głupota, dla mnie tylkoNolito i Pjanic/Verratti/Gundogan/Pogba powinny być priorytetami w lato, a ten pierwszy nawet na styczeń.
18
Ja tam bardziej żałuję odejścia Fabregasa, może nie grał wybitnie na wiosnę, ale miał "to coś" to DNA Barcy, które pozwalało na akcje, drybling, podania w stylu właśnie Barcelony. Tego brakuję Rakiticiowi, który przy Fabregasie u szczytu formy wygląda jak tona drewna.
2
Wiadomo czy na mecz z Getafe Roberto i Iniesta będą gotowi? Szykuje się kolejny ciężki mecz, na przedmieściach Madrytu zawsze ciężko się grało. Dodatkowo pewnie nasza obrona doda coś od siebie do dramaturgii spotkania.
0
Przy takim Bojanie, Cuence i Tello to Munir i Sandro by murawy nawet nie powąchali, taka prawda.
4
36 min i poznamy wstępne wyniki głosowania, dla bardziej zainteresowanych wstępne wyniki na twitterze MaxKolonko. Wielki szok i zażenowanie tyle narazie powiem, więcej powiem po 21 żeby nie łamać ciszy wyborczej.
1
Następny Mathieu w kolejce przy wolnym, bójcie się Eibar.
9
Mathieu co gra po wejściu, miazga.
0
Ależ akcja, czapki z głów.