0

Roberto jest aktualnie w takim gazie, że brak wystawienia go w podstawowej "11" z Sevilla będzie osobiście dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem.

Sytuacja kadrowa jest katastrofalna, brak nominalnego ofensywnego pomocnika po kontuzji Iniesty. Aż strach pomyśleć, kto będzie kreował sytuację pod nieobecnośc Messiego i Iniesty.

61

Jeżeli ktoś 1 września powiedziałby mi że będziemy się meczyć z Bayerem u siebie przez 80 minut, a od blamażu uratuje nas Roberto i Munir uznałbym go za chorego psychicznie i wyśmiał.

2

Jeszcze z miesiąc to Lucho na pomoc wejdzie...

0

Dawać Albe na prawe skrzydło, gorszego wykończenia niż u Sandro nie będzie miał.

0

Po co się kłócić Munir czy Sandro, obaj tak grający się nie nadają.

0

Z tym, że od dawna wiadomo, że łatwiej jest wygrać złotą piłkę graczowi ofensywnemu niż temu od destrukcji. Dlatego 10 goli Neymara jest dużo ważniejsze w tej kwestii.

20

Messi wygrał złotą piłkę 6 czerwca, a w styczniu zostanie już tylko wręczona.

2

Oczywiście, że Coutinho. Mamy tak silnie obsadzony atak na najbliższe lata, że Hazard nie jest nam potrzebny, a dodatkowo gracz takiego kalibru nie zgodzi się na grzanie ławy, bo kogo on wygryzie? Neymara?

Coutinho gra w tym sezonie kapitalnie, ostatnio zanotował dwie asysty z Aston Villa, podczas obserwowania jego stylu gry i ruchów na boisku czasami mam wrażenie, że Coutinho wywodzi się z La Masii.

6

Barcelona w tamtych czasach pisała czarne scenariusze, pomimo znakomitego składu kończyliśmy na odległych miejscach w lidze, często nie kwalifikowaliśmy się nawet do ligi mistrzów, a jak już dostaliśmy się to nie wychodziliśmy z grupy. Cały syf po Ferrerze i Van Gaalu ogarnął Laporta za co do tej pory jestem wdzięczny. Sprowadził Rijkaarda na trenera, upsrawnił młodzieżowe kadry, skończyliśmy z syfiastymi transferami. W pierwszym roku kadencji sprowadził Ronaldinho, Marqueza, Bronckhorsta (za darmo!), Quaresme a do drużyny wprowadził Inieste i Valdesa. Zakończyliśmy wtedy ligę na drugim miejscu. Rok później przyszedł Eto'o, Deco, Edmilson, Giuly i Belletti. Tak się z czarnych dziur wyrodziła potęga, która dwa lata temu była 6 w lidze, a teraz ją wygrała. Rok później wszyscy wiedzą co się stało. Stade De France, Larsson i Belletti. Więcej nie trzeba mówić.


Jestem pewny, że gdyby nie Laporta to dzisiaj nie bylibyśmy najlepszym klubem 21 wieku. Wielki człowiek.

0

Legia - Termalica. Derby Polski.

0

Rakitic nic nie gra od początku sezonu. Prawda jest taka, że każdy pomocnik o klasie Pogby by się nam przydał, a cena jest taka a nie inna bo rynek jest popsuty. Wolałbym Coutinho u nas, ale takim Pogbą w 2016 bym nie pogardził.

1

W lidze europy grał z Rapidem Wień, nawet zaliczył asystę. Jak chłop ma się rozwijać to powinien pójść do jakiegoś beniaminka jak Halilovic. Raczej w takim Las Palmas, Sportingu Gijon czy Betisie nie ma szerokiej ławki, a wzięcie za darmo(nie liczę pensji) młodego rozwijającego się i mogącego w każdym momencie wypalić gracza jest dosyć dobrym rozwiązaniem.

6

Czemu wielki w cudzysłowie? Graczem jest świetnym, a jeżeli chodziło ci o wzrost to też nie jest mały. 1,90 robi swoje.

2

Niesamowite. Szkoda, że wszystkie sukcesy Cruyffa mogłem tylko podziwiać na jutjubie lub z opowieści starszych kibiców.

2

Po powrocie Bravo w następnym tygodniu i powrocie do podstawowej "11" Alvesa i Iniesty nasza ławka będzie wyglądała tak:

Ter Stegen, Roberto, Mathieu, Adriano, Sandro, Gumbau, Bartra + jakiś gracz z rezerw.

Nie wiem co robić, śmiać się czy płakać. Środek pomocy i atak szczególnie kuleje. Ściągnięcie jakiegoś dodatkowego zmiennika to podstawa w zimę, bo sam Turan tutaj już nie wystarczy, Jak Nolito wyraża zgodę na transfer to brać z pocałowaniem ręki. Nawet za te 30 baniek.

0

Patrząc na formę obu klubów (Barcelona i Real) to Celta aktualnie jest murowanym faworytem do zwycięstwa w La Liga. Oczywiście na koniec to albo my, albo Real zwycięży, ale kto to wie. Może Celta to drugie Atletico z sezonu 13/14 ; D

10

Fani Realu wypowiadają się o niekorzystnym sędziowaniu. Hipokryzja osiągnęła apogeum.

0

Słyszałem, że Kameni niezłe cuda w bramce wyprawia. Z nami sezon temu i teraz też świetnie bronił, aż dziwne, że większe kluby tego nie zauważają.

0

Takie się powinno z zamkniętymi oczami strzelać...

1

Ta akcja Rakiticia była genialna.

0

Mascherano już dwie genialne piły do Suareza.

4

No to 1:0 mnie już zadowoli. Nawet po bramce samobójczej.

0

Niby tak, ale gracz Barcelony na każdej pozycji powinien być z absolutnej czołówki. Bramkarz takiej drużyny jak Barcelona powinien wyjmować piłki nie do wyjęcia i powinien chociaż od czasu do czasu wybronić jakąś setkę. Tak to robi Neuer, De Gea, Alves (poprzedni sezon bo w tym to wiadomo...) Hart, Courtois, Navas (ten sezon) czy nawet Bravo (szczególnie mam przed oczami dwumecz z Valencia w lidze i mecz z Realem na Camp Nou)

Co prawda to prawda, statystycznie 90% bramkarzy by puściła w środę tyle goli co MATS, ale my jesteśmy klubem najlepszym w Europie, więc każdy kibic ma prawo oczekiwać, że nasz bramkarz wybroni sytuację, że będzie można wstać i zacząć bić brawo.

17

Komentarz usunięty

0

Właśnie mam podobne odczucia co Ty. Jestem pewny, że Bravo by wyjął chociaż jedną z tych czterech piłek.

0

Z tego się już chyba nie podniesiemy.

0

Messi bierz się do roboty, bo albo ty albo nikt.

1

W sumie ciekawa rozmkina, Alves raczej typowo dla siebie będzie grał ultra ofensywnie, więc jakiś pomocnik będzie go asekurował. W większości meczu taką robotę odwalał Rakitic, teraz pewnie będzie to robił Roberto, a że grywał przez miesiąc jako boczny obrońca więc powinien czyścić jeszcze lepiej. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

0

Jak na standardy naszej ligi to grają bardzo otwartą piłkę. Porównaj sobie mecze z nimi, a mecze z jakąś Malagą czy Realem Sociedad ; D

0

Nie wiem czy też tak macie, ale ja osobiście jakoś bardzo nie obawiałem się meczu z Atletico i Athletic na wyjazdach, znacznie bardziej byłem zdygany jak Malaga grała na Camp Nou. Może dlatego, że Malaga to typowe rzeźniki co murują się w polu karnym, a drużyny pokroju Atletico czy Sevilli grają raczej otwartą piłkę. Takie samo mam odczucie co do dzisiejszego meczu, że pójdzie nadzwyczajnie łatwo. Oby piłkarze myśleli inaczej bo to często jest zgubne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?