Homeopata8989
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto jest aktualnie w takim gazie, że brak wystawienia go w podstawowej "11" z Sevilla będzie osobiście dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem.
Sytuacja kadrowa jest katastrofalna, brak nominalnego ofensywnego pomocnika po kontuzji Iniesty. Aż strach pomyśleć, kto będzie kreował sytuację pod nieobecnośc Messiego i Iniesty.
61
Jeżeli ktoś 1 września powiedziałby mi że będziemy się meczyć z Bayerem u siebie przez 80 minut, a od blamażu uratuje nas Roberto i Munir uznałbym go za chorego psychicznie i wyśmiał.
2
Jeszcze z miesiąc to Lucho na pomoc wejdzie...
0
Dawać Albe na prawe skrzydło, gorszego wykończenia niż u Sandro nie będzie miał.
0
Po co się kłócić Munir czy Sandro, obaj tak grający się nie nadają.
0
Z tym, że od dawna wiadomo, że łatwiej jest wygrać złotą piłkę graczowi ofensywnemu niż temu od destrukcji. Dlatego 10 goli Neymara jest dużo ważniejsze w tej kwestii.
20
Messi wygrał złotą piłkę 6 czerwca, a w styczniu zostanie już tylko wręczona.
2
Oczywiście, że Coutinho. Mamy tak silnie obsadzony atak na najbliższe lata, że Hazard nie jest nam potrzebny, a dodatkowo gracz takiego kalibru nie zgodzi się na grzanie ławy, bo kogo on wygryzie? Neymara?
Coutinho gra w tym sezonie kapitalnie, ostatnio zanotował dwie asysty z Aston Villa, podczas obserwowania jego stylu gry i ruchów na boisku czasami mam wrażenie, że Coutinho wywodzi się z La Masii.
6
Barcelona w tamtych czasach pisała czarne scenariusze, pomimo znakomitego składu kończyliśmy na odległych miejscach w lidze, często nie kwalifikowaliśmy się nawet do ligi mistrzów, a jak już dostaliśmy się to nie wychodziliśmy z grupy. Cały syf po Ferrerze i Van Gaalu ogarnął Laporta za co do tej pory jestem wdzięczny. Sprowadził Rijkaarda na trenera, upsrawnił młodzieżowe kadry, skończyliśmy z syfiastymi transferami. W pierwszym roku kadencji sprowadził Ronaldinho, Marqueza, Bronckhorsta (za darmo!), Quaresme a do drużyny wprowadził Inieste i Valdesa. Zakończyliśmy wtedy ligę na drugim miejscu. Rok później przyszedł Eto'o, Deco, Edmilson, Giuly i Belletti. Tak się z czarnych dziur wyrodziła potęga, która dwa lata temu była 6 w lidze, a teraz ją wygrała. Rok później wszyscy wiedzą co się stało. Stade De France, Larsson i Belletti. Więcej nie trzeba mówić.
Jestem pewny, że gdyby nie Laporta to dzisiaj nie bylibyśmy najlepszym klubem 21 wieku. Wielki człowiek.
0
Legia - Termalica. Derby Polski.
0
Rakitic nic nie gra od początku sezonu. Prawda jest taka, że każdy pomocnik o klasie Pogby by się nam przydał, a cena jest taka a nie inna bo rynek jest popsuty. Wolałbym Coutinho u nas, ale takim Pogbą w 2016 bym nie pogardził.
1
W lidze europy grał z Rapidem Wień, nawet zaliczył asystę. Jak chłop ma się rozwijać to powinien pójść do jakiegoś beniaminka jak Halilovic. Raczej w takim Las Palmas, Sportingu Gijon czy Betisie nie ma szerokiej ławki, a wzięcie za darmo(nie liczę pensji) młodego rozwijającego się i mogącego w każdym momencie wypalić gracza jest dosyć dobrym rozwiązaniem.
6
Czemu wielki w cudzysłowie? Graczem jest świetnym, a jeżeli chodziło ci o wzrost to też nie jest mały. 1,90 robi swoje.
2
Niesamowite. Szkoda, że wszystkie sukcesy Cruyffa mogłem tylko podziwiać na jutjubie lub z opowieści starszych kibiców.
2
Po powrocie Bravo w następnym tygodniu i powrocie do podstawowej "11" Alvesa i Iniesty nasza ławka będzie wyglądała tak:
Ter Stegen, Roberto, Mathieu, Adriano, Sandro, Gumbau, Bartra + jakiś gracz z rezerw.
Nie wiem co robić, śmiać się czy płakać. Środek pomocy i atak szczególnie kuleje. Ściągnięcie jakiegoś dodatkowego zmiennika to podstawa w zimę, bo sam Turan tutaj już nie wystarczy, Jak Nolito wyraża zgodę na transfer to brać z pocałowaniem ręki. Nawet za te 30 baniek.
0
Patrząc na formę obu klubów (Barcelona i Real) to Celta aktualnie jest murowanym faworytem do zwycięstwa w La Liga. Oczywiście na koniec to albo my, albo Real zwycięży, ale kto to wie. Może Celta to drugie Atletico z sezonu 13/14 ; D
10
Fani Realu wypowiadają się o niekorzystnym sędziowaniu. Hipokryzja osiągnęła apogeum.
0
Słyszałem, że Kameni niezłe cuda w bramce wyprawia. Z nami sezon temu i teraz też świetnie bronił, aż dziwne, że większe kluby tego nie zauważają.
0
Takie się powinno z zamkniętymi oczami strzelać...
1
Ta akcja Rakiticia była genialna.
0
Mascherano już dwie genialne piły do Suareza.
4
No to 1:0 mnie już zadowoli. Nawet po bramce samobójczej.
0
Niby tak, ale gracz Barcelony na każdej pozycji powinien być z absolutnej czołówki. Bramkarz takiej drużyny jak Barcelona powinien wyjmować piłki nie do wyjęcia i powinien chociaż od czasu do czasu wybronić jakąś setkę. Tak to robi Neuer, De Gea, Alves (poprzedni sezon bo w tym to wiadomo...) Hart, Courtois, Navas (ten sezon) czy nawet Bravo (szczególnie mam przed oczami dwumecz z Valencia w lidze i mecz z Realem na Camp Nou)
Co prawda to prawda, statystycznie 90% bramkarzy by puściła w środę tyle goli co MATS, ale my jesteśmy klubem najlepszym w Europie, więc każdy kibic ma prawo oczekiwać, że nasz bramkarz wybroni sytuację, że będzie można wstać i zacząć bić brawo.
17
Komentarz usunięty
0
Właśnie mam podobne odczucia co Ty. Jestem pewny, że Bravo by wyjął chociaż jedną z tych czterech piłek.
0
Z tego się już chyba nie podniesiemy.
0
Messi bierz się do roboty, bo albo ty albo nikt.
1
W sumie ciekawa rozmkina, Alves raczej typowo dla siebie będzie grał ultra ofensywnie, więc jakiś pomocnik będzie go asekurował. W większości meczu taką robotę odwalał Rakitic, teraz pewnie będzie to robił Roberto, a że grywał przez miesiąc jako boczny obrońca więc powinien czyścić jeszcze lepiej. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.
0
Jak na standardy naszej ligi to grają bardzo otwartą piłkę. Porównaj sobie mecze z nimi, a mecze z jakąś Malagą czy Realem Sociedad ; D
0
Nie wiem czy też tak macie, ale ja osobiście jakoś bardzo nie obawiałem się meczu z Atletico i Athletic na wyjazdach, znacznie bardziej byłem zdygany jak Malaga grała na Camp Nou. Może dlatego, że Malaga to typowe rzeźniki co murują się w polu karnym, a drużyny pokroju Atletico czy Sevilli grają raczej otwartą piłkę. Takie samo mam odczucie co do dzisiejszego meczu, że pójdzie nadzwyczajnie łatwo. Oby piłkarze myśleli inaczej bo to często jest zgubne.